Nieoczekiwany telefon podczas spotkania z Putinem

Autor:
akw
Źródło:
ENEX, tvn24.pl

Niemiecka kanclerz Angela Merkel spotkała się z rosyjskim prezydentem na Kremlu. Rozmowy trwały niemal trzy godziny. Podczas nich wypowiedź Władimira Putina przerwał dźwięk przychodzącego połączenia.

Kanclerz Niemiec Angela Merkel podczas dwudniowej wizyty w Rosji spotkała się z rosyjskim prezydentem na Kremlu. Na wspólnej konferencji prasowej Władimir Putin po raz pierwszy publicznie skomentował wydarzenia w Afganistanie po zajęciu kraju przez talibów. Przywódcy rozmawiali także o budowie gazociągu Nord Stream 2. Merkel zaapelowała o uwolnienie więzionego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pożegnalna wizyta Merkel na Kremlu

W trakcie rozmów i wypowiedzi rosyjskiego prezydenta w kieszeni kanclerz niespodziewanie rozbrzmiał dzwonek telefonu. Merkel kręcąc głową sięgnęła po niego, po czym przesunęła palcem po ekranie, wyciszając urządzenie.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W INTERNECIE W TVN24 GO

Merkel po wizycie w Rosji 22 sierpnia odwiedzi Kijów. Podróż do Rosji - jako szefowa rządu Niemiec - odbyła po raz 19. i zarazem ostatni. We wrześniowych wyborach do Bundestagu nie będzie ubiegać się o urząd kanclerza.

Autor:akw

Źródło: ENEX, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości