"60 Minutes: wywiad z księciem Harrym" już dziś w TVN24 i TVN24 GO

Źródło:
tvn24.pl, CBS News
"60 Minutes: wywiad z księciem Harrym" - zapowiedź
"60 Minutes: wywiad z księciem Harrym" - zapowiedź
wideo 2/4
"60 Minutes: wywiad z księciem Harrym" - zapowiedź

"Spare", głośna autobiografia księcia Harry'ego, dziś trafiła do księgarń w wielu krajach na całym świecie. W dniu jej premiery na antenie TVN24 i w TVN24 GO wyemitowany zostanie "60 Minutes: wywiad z księciem Harrym". Rozmowę przeprowadził Anderson Cooper dla amerykańskiej stacji CBS. W sobotę głośny wywiad będzie można obejrzeć również w TVN.

Oficjalna światowa premiera autobiografii księcia Harry’ego ma miejsce dzisiaj, we wtorek 10 stycznia 2023 roku. Na polskim rynku "Spare" będzie można kupić 8 marca, książka będzie sprzedawana pod tytułem "Ten drugi". Również dziś na antenie TVN24 i w TVN24 GO wyemitowany zostanie godzinny wywiad z księciem, zatytułowany "60 Minutes: wywiad z księciem Harrym", przeprowadzony przez Andersona Coopera dla amerykańskiej stacji CBS. Początek o godz. 20:35.

Po emisji materiał dostępny będzie na platformie TVN24 GO. Z kolei w sobotę 14 stycznia o godz. 11:30 rozmowę będzie można obejrzeć również na antenie TVN.

Książę Harry w programie "60 minutes"CBS

"60 Minutes: wywiad z księciem Harrym" - o czym jest?

Podczas rozmowy poruszonych zostało wiele tematów, o których Harry pisze w swojej książce. To między innymi trudne relacje z bratem, księciem Williamem, i rywalizacja między nimi. Stosunek do ojca, obecnie króla Karola III. Wiele miejsca poświęcono żałobie po śmierci księżnej Diany, która zginęła w wypadku samochodowym, gdy Harry miał niespełna 13 lat. Kilka lat później nadal nie mógł pogodzić się ze stratą, czuł się wykluczony z rodziny, a pocieszenia szukał m.in. w narkotykach, o co szczegółowo dopytał go Cooper. Nie zabrakło również kwestii stosunku rodziny Harry’ego do Meghan Markle. Poruszono też temat służby w armii brytyjskiej i pobytu w Afganistanie.

Książę Harry i Anderson CooperCBS

"Spare". Premiera autobiografii Harry'ego

Już w ubiegłym tygodniu, po tym, jak na rynku przedwcześnie ukazała się hiszpańskojęzyczna wersja książki, media rozpisywały się na temat jej treści. Głośno jest zwłaszcza o opisanych w publikacji szczegółach dotyczących konfliktu Harry’ego z bratem, księciem Williamem. "Guardian", który zdobył egzemplarz książki przed jej oficjalną premierą, informował między innymi, że książę Harry opisuje w niej, jak jego brat William, obecny książę Walii i następca tronu, zaatakował go w trakcie kłótni i powalił na podłogę. Spore zamieszanie wywołał również fragment, w którym Harry opowiadał o zabijaniu talibów w Afganistanie.

ZOBACZ TEŻ: Księżna Meghan ujawniła wyniki swoich badań genealogicznych. "Naprawdę, nie żartujesz?!"

Autorka/Autor:kgo//az

Źródło: tvn24.pl, CBS News

Źródło zdjęcia głównego: CBS