Premier Finlandii Sanna Marin na festiwalu muzycznym Ruisrock w Turku

Autor:
mart//rzw
Źródło:
tvn24.pl

Fińska premier Sanna Marin pojawiła się na festiwalu Ruisrock w mieście Turku. Zdjęcia polityk w skórzanej czarnej kurtce i ciężkim obuwiu pojawiły się w mediach społecznościowych. "Wakacje rozpoczęły się dzisiaj" - napisała Marin pod opublikowanym w sobotę zdjęciem z mężem Markusem Räikkönenem.

Festiwal Ruisrock, który odwiedziła premier Finlandii Sanna Marin, odbywa się w dniach 8-10 lipca w parku Ruissalo w mieście Turku. Jak możemy przeczytać na stronie festiwalu, jest to jedno z najważniejszych i najstarszych wydarzeń kulturalnych w Finlandii. Pierwsza edycja odbyła się w 1970 roku.

W ciągu trzech dni w Turku prezentują się zagraniczni i fińscy artyści, między innymi Major Lazer, Martin Garrix, Megan Thee Stallion, Playboi Carti, Clairo czy Girl in Red.

Czytaj: Niezwykła historia Sanny Marin>>>

Premier na festiwalu

W sobotę premier Marin zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z mężem Markusem Räikkönenem, podpisane: "Wakacje rozpoczęły się dzisiaj". Dodała, że wybierają się do Turku na Ruisrock.

Fotografie premier pojawiły się też na oficjalnym profilu festiwalu. Marin jest na nich ubrana w skórzaną, czarną kurtkę, krótkie dżinsowe spodenki i ciężkie obuwie.

Autor:mart//rzw

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/sannamarin

Pozostałe wiadomości