TVN24 | Pomorze

Ekspedientka zwróciła uwagę klientowi, który nie miał maseczki. Wrócił po chwili i ją uderzył

TVN24 | Pomorze

Autor:
tmw,
MAK/gp
Źródło:
Kontakt 24, TVN24
44-latek uderzył ekspedientkę. Kobieta zwróciła mu wcześniej uwagę, że nie ma maseczki
TVN2444-latek uderzył ekspedientkę. Kobieta zwróciła mu wcześniej uwagę, że nie ma maseczki

W jednym z osiedlowych sklepów przy ulicy Baczyńskiego w Bydgoszczy klient uderzył ekspedientkę, która wcześniej zwróciła mu uwagę, żeby założył maseczkę. Kobieta trafiła do szpitala. Jak przekazała policja, mężczyzna został już zatrzymany.

Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 14 w jednym ze sklepów na ulicy Baczyńskiego w Bydgoszczy. Informację potwierdziła bydgoska policja.

- Ekspedientka została zaatakowana przez jednego z klientów. Sprawca zaraz po zdarzeniu oddalił się ze sklepu. Kobieta trafiła do szpitala - przekazał komisarz Przemysław Słomski z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

KORONAWIRUS W POLSCE. RAPORT TVN24.PL

Przebieg zdarzenia relacjonował również właściciel sklepu Robert Trojanowski. Jak mówi, był to stały klient, który "notorycznie przychodzi bez maseczki". Tym razem było podobnie.

- Ekspedientka zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki i poprosiła o jej założenie. Pan zaczął jej ubliżać i wyszedł ze sklepu. Wrócił po chwili już z maseczką i chciał kupić piwo. Ekspedientka powiedziała mu, że za to, że jej ubliżał, nie powinna go obsłużyć. Mężczyzna ją popchnął, zamachnął się i uderzył pięścią w twarz. Ona się osunęła. Była nieprzytomna przez kilka minut. Mężczyzna wyszedł - mówi właściciel sklepu.

Na miejsce wezwano pogotowie i policję. Kobieta trafiła do szpitala.

Mężczyzna został zatrzymany

Jak przekazał w czwartek komisarz Przemysław Słomski, policja ustaliła sprawcę zderzenia. To 44-letni mężczyzna. W trakcie zatrzymania miał promil alkoholu w organizmie. Kiedy wytrzeźwieje, usłyszy prawdopodobnie zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi do dwóch lat więzienia.

Sprawa została zgłoszona również do sanepidu. Stacja może nałożyć karę finansową za brak maseczki.

Słomski dodał, że poszkodowana kobieta wyszła już ze szpitala.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Google Maps

Autor:tmw, MAK/gp

Źródło: Kontakt 24, TVN24

Źródło zdjęcia głównego: monitoring sklepu osiedlowego

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości