Spłonęła leśniczówka. Dwie ofiary

W pożarze zginęły dwie osoby
W pożarze zginęły dwie osoby
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Dwie osoby zginęły w pożarze leśniczówki w Dobrzycy koło Piły w Wielkopolsce. Ofiary to prawdopodobnie małżeństwo, które mieszkało w strawionym przez ogień budynku.

Jak relacjonowali strażacy, ogień bardzo szybko objął cały budynek.

Z żywiołem walczyło pięć zastępów strażackich ze specjalistycznym sprzętem. Sytuację udało się opanować dopiero późnym wieczorem.

Podczas akcji w płonącym budynku strażacy znaleźli ciała dwóch osób. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu ognia.

Źródło: tvn24

Czytaj także: