Kwaśniewski: za wierność i propagandową służbę PiS był w stanie płacić kwoty naprawdę niebotyczne

Źródło:
TVN24
Kwaśniewski: za wierność i propagandową służbę PiS był w stanie płacić kwoty niebotyczne
Kwaśniewski: za wierność i propagandową służbę PiS był w stanie płacić kwoty niebotyczneTVN24
wideo 2/8
Kwaśniewski: za wierność i propagandową służbę PiS był w stanie płacić kwoty niebotyczneTVN24

To są zarobki absolutnie nieadekwatne do skali zarobków w Polsce - mówił w "Kropce nad i" w TVN24 były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, odnosząc się do zarobków byłych szefów Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, jednostki TVP odpowiedzialnej za programy informacyjne. Jego zdaniem te sumy pokazują, że "za wierność i za propagandową służbę PiS był w stanie płacić naprawdę kwoty niebotyczne".

Poseł Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński opublikował odpowiedź na wniosek o ujawnienie informacji publicznej o zarobkach byłych szefów Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. "Zapnijcie pasy! Oto wynik prawdziwej kontroli poselskiej. Miliony dla pisowskich szefów TVP. Już wiadomo dlaczego się tam zabarykadowali" - napisał Joński w serwisie X (dawniej Twitter). Rekordzistami są Michał Adamczyk i Jarosław Olechowski. Obydwaj w 2023 roku zainkasowali po około 1,5 miliona złotych.

Czytaj także: Miliony dla szefów w TVP. "Już wiadomo dlaczego się tam zabarykadowali"

Kwaśniewski: to są zarobki absolutnie nieadekwatne do skali zarobków w Polsce

Sprawę komentował w TVN24 były prezydent Aleksander Kwaśniewski. - To są zarobki na poziomie prezesów banków, czyli to są zarobki niesamowicie wysokie w polskich warunkach. Nie wiem czy Adam Glapiński wiedział o tym, że tak dużo zarabiają ludzie w telewizji, bo może wolałby pracować w telewizji. Pewne skłonności do występów telewizyjnych niewątpliwie ma, więc miałby ciekawszą pracę niż prezesowanie banku, co nie jest pewne aż tak pasjonujące - powiedział.

Kwaśniewski ocenił, że "to są zarobki absolutnie nieadekwatne do skali zarobków w Polsce, pokazujące, że za wierność i za propagandową służbę PiS był w stanie płacić naprawdę kwoty niebotyczne".

- Gdzieś dziś przeczytałem, że płaca prezesa czy szefa 'Wiadomości" była większa niż jego odpowiednika w BBC. Mówimy o Wielkiej Brytanii, gdzie poziom życia, gdzie wysokość zarobków jest nieporównanie większa. Więc to, co się działo, jest absurdalne, nie do zaakceptowania - mówił dalej były prezydent.

 - Myślę, że ta informacja, która dotrze w tej chwili także do wyborców PiS-u, zrobi wrażenie. Oni też uznają, że tu coś nie gra, tu po prostu już kupowano ludzi, kupowano ich honor za zbyt wysokie pieniądze - dodał Kwaśniewski.

Kwaśniewski: cel jest taki, żeby jednoczyć najtwardszy elektorat

Kwaśniewski komentował także zachowanie przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, którzy od rozpoczęcia zmian w mediach publicznych dyżurują w ich siedzibach, przekonując, że przeprowadzają interwencje poselskie, chociaż prawnicy i politycy rządu mówią o przekroczeniu uprawnień.

CZYTAJ TEŻ: Interwencje polityków PiS w siedzibach mediów publicznych. Śmiszek: mamy do czynienia z naruszeniem miru domowego

- (Oni - red.) walczą o to, żeby było jak było, to znaczy, żeby mieli wpływ na telewizję publiczną, co jest niemożliwe. Sądzę, że to jest pomieszanie dwóch problemów - psychologicznego, czyli nie mogą pogodzić się z porażką i nie mogą pogodzić się, że ich główna tuba propagandowa przestała działać - stwierdził były prezydent.

- Myślę, że politycznie cel jest taki, żeby jednoczyć najtwardszy elektorat, pokazywać, jaka wielka krzywda dzieje, być może stworzyć jakiś kolejny mit pod kolejne wybory, że to właśnie oni są obrońcami pluralizmu medialnego wobec działań rządu Tuska i koalicji 15 października - dodał Kwaśniewski.

Zdaniem byłego prezydenta to jest pomieszanie "zwyczajnej psychologii, czyli szoku po porażce i niemożności pogodzenia się z nią, z cynicznym celem politycznym, żeby pokazać, że to właśnie 'my jesteśmy tymi, którzy bronią pluralizmu', może nawet więcej, wolności mediów". - Co wszystko jest oczywiście absurdem, bo wiemy, jak było przez osiem lat. No ale do części najwierniejszego elektoratu te argumenty pewnie trafią - stwierdził. 

Kwaśniewski o zmianach w mediach publicznych: to jest bolesna kuracja

Kwaśniewski był też pytany o ocenę zmian, jakie są przeprowadzane w mediach publicznych. 

Powiedział, że "ma nadzieję", że nie doszło do złamania prawa w tej sytuacji. Dodał jednak, że "łamanie prawa miało miejsce osiem lat temu". - Stworzenie niekonstytucyjnej Rady Mediów Narodowych, odebranie uprawnień Krajowej Radzie Radiofonii Telewizji, która jest ciałem konstytucyjnym, która powinna mieć pluralistyczny skład. To wszystko miało miejsce i myślę, że byłoby naiwnością sądzić, że odwojowanie tego będzie łatwe i że prawnie ono jest takie proste - wyliczał. 

Były prezydent stwierdził, że "to jest niestety kuracja, która jest bolesna, która nie jest kuracją łatwą". Zdaniem Kwaśniewskiego w mediach publicznych mieliśmy w ostatnim czasie do czynienia ze "stajnią Augiasza". - Więc czyszczenie takiej stajni to nie jest działanie, gdzie można zachować zupełną czystość czy mieć białe rękawiczki do końca tego procesu. Wierzę, że prawne zaplecze Donalda Tuska i jego większość ma to wszystko dobrze pomyślane i obroni te decyzje - powiedział.

Kwaśniewski o zmianach w mediach publicznych: to jest bolesna kuracja
Kwaśniewski o zmianach w mediach publicznych: to jest bolesna kuracjaTVN24

Kwaśniewski: gdyby prezydent zdecydowałby się na ułaskawienie, byłoby to przyznanie się do błędu

Były prezydent odniósł się też do sytuacji prawomocnie skazanych na dwa lata więzienia Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Przypominał tu decyzję o ich ułaskawieniu, którą w 2015 roku podjął prezydent Andrzej Duda.

- Moim zdaniem całkowicie niedopuszczalna była ta pierwsza decyzja ułaskawienia. Wiemy, dlaczego ona została podjęta - po to, żeby panowie Wąsik i Kamiński mogli po prostu wejść do rządu (w 2015 roku - red.) - powiedział. 

- Ułaskawienie osoby, która nie jest prawomocnie skazana, jest moim zdaniem niedopuszczalne dlatego, że obowiązuje domniemanie niewinności. Osoba, która nie ma prawomocnego wyroku, w oczach każdego z nas, a także prezydenta, (...), jest niewinna. Więc jak ułaskawiać osobę niewinną? To nie ma najmniejszego sensu - kontynuował Kwaśniewski.

Jednocześnie stwierdził, że gdyby teraz prezydent zdecydował się na ułaskawienie, to byłoby to "przyznanie się do błędu". - Prawniczo to jest bardzo interesujący kazus i będzie o tym zrobiony niejeden doktorat - dodał.

Autorka/Autor:mjz / prpb

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Sobotni wiec Donalda Trumpa w Pensylwanii został przerwany przez strzały. Były prezydent padł na ziemię, wcześniej chwycił się za bok głowy. Został ewakuowany, na jego twarzy widać było ślady krwi. Rzecznik Trumpa poinformował, że były prezydent czuje się dobrze i trafił na badania. Później sam Trump przekazał, że został zraniony w ucho. Secret Service przekazało, że nie żyją napastnik i jeden z uczestników wiecu, a dwie inne osoby, które w nim uczestniczyły, są ranne. Agencja Reutera podała, że sprawca został zidentyfikowany przez służby jako 20-letni mężczyzna z Pensylwanii.

Atak na Donalda Trumpa. To wiadomo o sprawcy

Atak na Donalda Trumpa. To wiadomo o sprawcy

Aktualizacja:
Źródło:
PAP, AFP, tvn24.pl, CNN

Donald Trump został zaatakowany i zraniony na swoim wiecu wyborczym w Pensylwanii. Udało się uratować górnika z kopalni Rydułtowy. Dziś dowiemy się, kto zostanie nowym piłkarskim mistrzem Europy. Oto pięć rzeczy, które warto wiedzieć w niedzielę 14 lipca.

Pięć rzeczy, które warto wiedzieć

Pięć rzeczy, które warto wiedzieć

Źródło:
TVN24

Donald Trump, były prezydent USA i kandydat w obecnych wyborach, po tym, jak został zaatakowany na wiecu, zabrał głos w mediach społecznościowych. "Zostałem postrzelony kulą, która przebiła górną część mojego prawego ucha" - poinformował. "To niewiarygodne, że coś takiego mogło zdarzyć się w naszym kraju" - dodał. Złożył też kondolencje rodzinie zabitego uczestnika wiecu.

Trump zabiera głos po ataku. "Usłyszałem świst, poczułem, jak kula przebija skórę" 

Trump zabiera głos po ataku. "Usłyszałem świst, poczułem, jak kula przebija skórę" 

Źródło:
PAP

Donald Trump przemawia, nagle słychać serię strzałów, polityk łapie się za prawe ucho i pada na ziemię, natychmiast podbiegają do niego ochroniarze - to pierwsze sekundy nagrania z momentu ataku na wiecu byłego prezydenta USA, do którego doszło w sobotę w Pensylwanii.

Moment ataku na wiecu Trumpa. Nagranie

Moment ataku na wiecu Trumpa. Nagranie

Źródło:
PAP

Prezydent USA Joe Biden zabrał głos po tym, jak jego polityczny przeciwnik Donald Trump został zaatakowany na wiecu. - To, co się zdarzyło, jest chore, wszyscy muszą potępić przemoc polityczną - powiedział. Biały Dom poinformował, że Biden odbył z Trumpem rozmowę telefoniczną.

Biden po ataku na Trumpa: to, co się zdarzyło, jest chore

Biden po ataku na Trumpa: to, co się zdarzyło, jest chore

Źródło:
Reuters

W kilku województwach w niedzielę obowiązują ostrzeżenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej przed przed burzami i intensywnymi opadami deszczu. Dla części kraju wydano ostrzeżenia najwyższego stopnia. IMGW alarmuje również o upałach.

Niebezpieczne godziny. IMGW ostrzega dużą część Polski

Niebezpieczne godziny. IMGW ostrzega dużą część Polski

Źródło:
IMGW

Gdzie jest burza? W niedzielę wcześnie rano wyładowania atmosferyczne pojawiają się na znacznym obszarze Polski. Może padać grad. Śledź aktualną sytuację pogodową na tvnmeteo.pl.

Gdzie jest burza? Grzmi w kilku województwach województw

Gdzie jest burza? Grzmi w kilku województwach województw

Źródło:
tvnmeteo.pl

Tymofij ma zaledwie cztery miesiące. 8 lipca rano, w kijowskim szpitalu Ochmatdyt, jego matka czekała na decyzję lekarzy w sprawie zdjęcia szwów po skomplikowanej operacji głowy swojego synka. Wtedy zaczął się atak rakietowy Rosjan.

Tymofij ma cztery miesiące, czekał na zdjęcie szwów. "Całowałem go i płakałem"

Tymofij ma cztery miesiące, czekał na zdjęcie szwów. "Całowałem go i płakałem"

Źródło:
BBC, tvn24.pl

Ajdos Sadykow, zmarły 2 lipca w Kijowie opozycyjny dziennikarz najprawdopodobniej zabity na zlecenie, to nie jedyny dziennikarz z Kazachstanu, który stracił życie w podejrzanych okolicznościach - twierdzi portal Radia Swoboda.

Tak ginęli "niewygodni" dziennikarze z Kazachstanu

Tak ginęli "niewygodni" dziennikarze z Kazachstanu

Źródło:
PAP

Z materiałów promujących samozwańczą "misję pokojową" węgierskiego premiera Viktora Orbana, w ramach której spotkał się on między innymi z Władimirem Putinem, zniknęło logo prezydencji Węgier w Radzie Unii Europejskiej - wskazuje portal węgierskiego tygodnika HVG.

Z materiałów promujących "misję pokojową" Orbana zniknęło istotne logo

Z materiałów promujących "misję pokojową" Orbana zniknęło istotne logo

Źródło:
PAP

- Jestem o to pytany w amerykańskich telewizjach. Jak pan oczywiście wie, to jest ten jeden temat, którego mi nie wolno poruszać - mówił szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski. W rozmowie z korespondentem "Faktów" TVN Marcinem Wroną został zapytany o kondycję prezydenta USA Joe Bidena.

Sikorski: to jest ten jeden temat, którego mi nie wolno poruszać

Sikorski: to jest ten jeden temat, którego mi nie wolno poruszać

Źródło:
TVN24

41-letni mężczyzna w sobotę wszedł wraz ze swoim 6-letnim synem do zalewu Nakło-Chechło (Śląskie). Po chwili obaj znaleźli się pod wodą. Na brzeg wyciągnął ich świadek zdarzenia.

Wszedł z synem do wody. Po chwili obaj potrzebowali pomocy

Wszedł z synem do wody. Po chwili obaj potrzebowali pomocy

Źródło:
tvn24.pl

W Łęczycy w województwie łódzkim około godziny 16 w jednym z bloków oddano strzały. Podkomisarz Adam Dembiński z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi przekazał późnym wieczorem w TVN24, że obecni na miejscu antyterroryści odnaleźli ciało 45-letniego mężczyzny, który oddał strzały, a w lokalu nie było innych osób. Nie ma też informacji o innych poszkodowanych osobach.

Strzały w Łęczycy. Policjanci znaleźli ciało 45-latka

Strzały w Łęczycy. Policjanci znaleźli ciało 45-latka

Źródło:
tvn24.pl

- Jeśli pan premier Viktor Orban składał wizytę w imieniu Węgier, to i tak powiedziałbym, że jest to trudno wytłumaczalne wobec pełnoskalowej wojny, z jaką mamy do czynienia i stopnia intensywności tej wojny - mówił w "Faktach po Faktach" o wizycie Orbana w Moskwie Jacek Siewiera, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Szef BBN o zachowaniu Orbana. "Trudno wytłumaczalne"

Szef BBN o zachowaniu Orbana. "Trudno wytłumaczalne"

Źródło:
TVN24

Szef wywiadu wojskowego w Kijowie Kyryło Budanow prognozuje, że siły rosyjskie w ciągu najbliższych miesięcy spróbują zaatakować Ukrainę z północy. Rosja grozi, że wysadzi tamy w Kijowie i Kaniowie - informuje ukraińskie Centrum Przeciwdziałania Dezinformacji. Podsumowujemy miniony tydzień w Ukrainie.

Rosjanie spróbują "uderzyć z północy", kontrofensywa "znacznie" oddalona

Rosjanie spróbują "uderzyć z północy", kontrofensywa "znacznie" oddalona

Źródło:
NV, Ukraińska Prawda, RBK-Ukraina, PAP, tvn24.pl

48-letni polski alpinista nie przeżył wypadku podczas wejścia na Dwie Wieże we wschodniej części Tatr Wysokich na Słowacji. O tragicznym zdarzeniu poinformowało słowackie pogotowie górskie.

Polak zginął w słowackich górach

Polak zginął w słowackich górach

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Jeden z dronów Shahed, używanych przez rosyjską armię do ataków na Ukrainę, wleciał na Białoruś w sobotę o godzinie trzeciej nad ranem i przeleciał ponad 350 kilometrów - podał niezależny kanał Biełaruski Hajun. Do przechwycenia drona poderwano śmigłowiec i myśliwiec - poinformował.

Shahed pokonał 350 kilometrów nad Białorusią

Shahed pokonał 350 kilometrów nad Białorusią

Źródło:
Biełaruski Hajun, tvn24.pl

Był doświadczonym pilotem, wylatał ponad 2000 godzin. W piątek 12 lipca major Robert Jeł zginął tragicznie w Kosakowie podczas wykonywania lotu treningowego samolotem M-346 Bielik. Przyczyny tragedii są wyjaśniane. Niespełna dwa tygodnie temu z majorem rozmawiał nasz reporter Artur Molęda.

Robert "Killer" Jeł zginął tragicznie. Bycie pilotem było spełnieniem jego marzeń

Robert "Killer" Jeł zginął tragicznie. Bycie pilotem było spełnieniem jego marzeń

Źródło:
Fakty po Południu TVN24

Gwałtowne burze przetoczyły się w piątek i w nocy z piątku na sobotę przez Polskę. Towarzyszący wyładowaniom silny wiatr zrywał dachy z budynków, powalał drzewa. Szczególnie niebezpiecznie było w Tomaszowie Mazowieckim (Łódzkie), gdzie w wyniku nawałnicy porwało dach i zniszczyło elewację centrum handlowego.

Ranni, zerwane dachy, powalone drzewa. Ponad pięć tysięcy interwencji po nawałnicach

Ranni, zerwane dachy, powalone drzewa. Ponad pięć tysięcy interwencji po nawałnicach

Aktualizacja:
Źródło:
tvnmeteo.pl, PAP, TVN24

Plenerowy festiwal Audioriver w Łodzi został w piątkowy wieczór przerwany z powodu burzy. W sobotę organizatorzy poinformowali, że impreza będzie kontynuowana do niedzieli. Zaapelowali jednak, by uczestnicy na bieżąco śledzili ich komunikaty.

"Nie mieliśmy żadnego wyboru". Przerwany festiwal

"Nie mieliśmy żadnego wyboru". Przerwany festiwal

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Po matce dostała walizkę, a w niej kilka kosmetyków, zdjęć i książek. - Drobnica, do wyceny praktycznie zero złotych - mówi w rozmowie z redakcją biznesową tvn24.pl Katarzyna Kujawa, prawniczka z kancelarii adwokackiej Rynkowski. Mimo to na konto wchodzi komornik i zabiera dziesięć tysięcy złotych. W kolejce są następne egzekucje. - Mam już wiele nieprzespanych nocy za sobą, jestem tym okrutnie zmęczona - komentuje Maria Zapędowska, która spłaca długi po zmarłym rodzicu.

Dostała walizkę, musi spłacać dług. "Gehenna i paranoja. Idzie się rozchorować"

Dostała walizkę, musi spłacać dług. "Gehenna i paranoja. Idzie się rozchorować"

Źródło:
tvn24.pl

Na ślubie wystąpili już Rihanna i Justin Bieber, był szklany pałac i rejs, a "najbardziej ekstrawaganckie wesele roku" jeszcze się nie skończyło - pisze "Wall Street Journal". Eksperci z branży szacują, ile to wszystko kosztowało.

"Najbardziej ekstrawagancki ślub roku". Ile to kosztowało

"Najbardziej ekstrawagancki ślub roku". Ile to kosztowało

Źródło:
"The Wall Street Journal"

40-letni mężczyzna został napadnięty na placu Konstytucji. Jak podała straż miejska, został pobity i skopany do nieprzytomności. Poszkodowanemu na pomoc ruszył strażnik.

Bili pięściami i kopali. 40-latek napadnięty w środku dnia w centrum miasta

Bili pięściami i kopali. 40-latek napadnięty w środku dnia w centrum miasta

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Księżna Kate pojawi się na niedzielnym finale Wimbledonu mężczyzn - poinformował Pałac Kensington. Będzie to jej drugie publiczne wystąpienie od czasu zdiagnozowania u niej choroby nowotworowej.

Kate będą mogły zobaczyć w niedzielę miliony ludzi. Komunikat Pałacu Kensington 

Kate będą mogły zobaczyć w niedzielę miliony ludzi. Komunikat Pałacu Kensington 

Źródło:
Reuters, tvn24.pl

Ratownicy odnaleźli ostatniego poszukiwanego górnika w kopalni Rydułtowy, w której w czwartek doszło do wstrząsu. Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach poinformował, że mężczyzna żyje. - Jest przygotowywany do transportu na powierzchnię, jest w stanie komunikatywnym, został opatrzony przez lekarza - powiedział prezes Polskiej Grupy Górniczej, Leszek Pietraszek.

Poszukiwany górnik został odnaleziony. Mężczyzna żyje. "Jest w stanie komunikatywnym"

Poszukiwany górnik został odnaleziony. Mężczyzna żyje. "Jest w stanie komunikatywnym"

Aktualizacja:
Źródło:
PAP, tvn24, TVN24

Przez dwa miesiące w roku jest tyle pracy, że nie wiadomo, w co ręce włożyć. Potem mają "szyje jak u żyrafy", wyglądając majowego weekendu, bo brakuje pieniędzy po zimie. Dla firm funkcjonujących w turystyce nie ma niczego pośrodku. Niektóre się zamykają, część szuka pomysłu, jak przetrwać w trakcie tak zwanego niskiego sezonu.

Najpierw "ostra jazda", potem "szyja jak u żyrafy"

Najpierw "ostra jazda", potem "szyja jak u żyrafy"

Źródło:
tvn24.pl

Część klientów otrzymała wysokie przedpłaty za prąd na lipiec i koleje miesiące. Stało się to zanim weszły w życie nowe regulacje mrożące ceny energii. Czy firmy energetyczne wyślą nowe, skorygowane rachunki? Zapytaliśmy o to największych sprzedawców prądu w kraju.

Zamieszanie z cenami prądu. "Przyjmujemy wszystkie wnioski o korekty"

Zamieszanie z cenami prądu. "Przyjmujemy wszystkie wnioski o korekty"

Źródło:
tvn24.pl
Rocznica rzezi wołyńskiej. "Co następne - inscenizacja komór gazowych i krematoriów z Auschwitz?"

Rocznica rzezi wołyńskiej. "Co następne - inscenizacja komór gazowych i krematoriów z Auschwitz?"

Źródło:
tvn24.pl, gov.pl
Premium

Sąd w Nowym Meksyku umorzył sprawę przeciwko Alecowi Baldwinowi oskarżonemu o nieumyślne spowodowanie śmierci operatorki Halyny Hutchins. W październiku 2021 roku została postrzelona na planie westernu "Rust". Ranny został wówczas reżyser filmu Joel Souza.

Sąd zdecydował, Alec Baldwin się rozpłakał

Sąd zdecydował, Alec Baldwin się rozpłakał

Źródło:
PAP

Sudańskie służby bezpieczeństwa nakazały wszystkim cudzoziemcom opuszczenie stolicy kraju Chartumu i jego okolic w ciągu dwóch tygodni. Powodem są nasilające się walki w mieście.

Cudzoziemcy mają dwa tygodnie, żeby wyjechać z miasta

Cudzoziemcy mają dwa tygodnie, żeby wyjechać z miasta

Źródło:
PAP

Tylko 20 procent kobiet w Polsce wykrywa wcześnie nowotwory piersi, a ta wczesna diagnostyka jest w zasadzie kluczem do wyleczenia - mówiła w TVN24 Marta Bednarek z Fundacji Rak'n'Roll. Podkreśliła, że mammografia jest jednym z badań, do których nie ma problemów z dostaniem się i jest bezpłatna. Bednarek oceniła, że wprowadzenie jej do pakietu badań medycyny pracy jest dobrym pomysłem.

Mammografia w pakiecie? "Naszym zdaniem bardzo dobry pomysł"

Mammografia w pakiecie? "Naszym zdaniem bardzo dobry pomysł"

Źródło:
TVN24

Wokół sztucznej inteligencji powstaje bańka inwestycyjna, która może zakończyć się katastrofą. Tak jak bańka internetowa z początku wieku - uważa analityk James Ferguson.

Ostrzeżenie przed powtórką z historii. "Wiemy, jak takie bańki się kończą"

Ostrzeżenie przed powtórką z historii. "Wiemy, jak takie bańki się kończą"

Źródło:
Fortune

"Doppelgänger. Sobowtór", "Godzilla i Kong: Nowe imperium" czy "Król Zanzibaru" - to tylko kilka tytułów, jakie w ostatnich dniach dodano do biblioteki platformy streamingowej Max. Wśród nowości znalazły się także cenione komedie, dramaty i wciągające dokumenty. Co warto obejrzeć?  

Nowości na Max. Kinowe hity i komedie w gwiazdorskiej obsadzie

Nowości na Max. Kinowe hity i komedie w gwiazdorskiej obsadzie

Źródło:
tvn24.pl