Georgette Mosbacher o wsparciu Fundacji TVN i akcji #koncertdlabohaterów. "Brawo!"

Autor:
akr/kab
Źródło:
PAP, tvn24.pl
Katarzyna Kolenda-Zaleska: mieliśmy poczucie, że robimy coś absolutnie wyjątkowego
Katarzyna Kolenda-Zaleska: mieliśmy poczucie, że robimy coś absolutnie wyjątkowegoTVN24
wideo 2/21
TVN24Katarzyna Kolenda-Zaleska: mieliśmy poczucie, że robimy coś absolutnie wyjątkowego

"Fundacja TVN przekazała już ponad milion złotych na zakup testów oraz środków ochrony osobistej. A podczas sobotniego #koncertudlabohaterów uzbierała kolejne 4,2 miliona złotych na ten cel! Brawo!" - napisała w poniedziałek w mediach społecznościowych ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. Do akcji wsparcia medyków w walce z COVID-19 wciąż można się włączyć.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Do poniedziałkowego popołudnia w Polsce potwierdzono łącznie 4413 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 107 osób.

"Amerykańskie firmy angażują się w pomoc dla polskich medyków podczas (epidemii - red.) COVID-19" - napisała w poniedziałek na Twitterze ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

"Fundacja TVN (z Grupy Discovery) przekazała już ponad 1 mln zł na zakup testów oraz środków ochrony osobistej. A podczas sobotniego #koncertudlabohaterów uzbierała kolejne 4,2 mln zł na ten cel! Brawo!" - dodała.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O KORONAWIRUSIE. RAPORT TVN24.PL >>>

Zbiórka nadal trwa

Podczas sobotniego koncertu w serwisie Player.pl, w którym artyści wzięli udział bez wychodzenia z domów, ruszyła zbiórka na rzecz Fundacji TVN, która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią COVID-19. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup niezwykle potrzebnych dzisiaj środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków. Prośba o wsparcie finansowe kierowana jest do firm, koncernów i wszystkich ludzi dobrej woli.

TAK RELACJONOWALIŚMY KONCERT >>>

W momencie zakończenia koncertu licznik wskazał cztery miliony złotych, ale zbiórka trwa. Do akcji wsparcia wciąż można się włączyć, między innymi wysyłając SMS o treści "Pomagam" pod numer 7126 (koszt 1,23 zł z VAT) lub dokonując wpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN "Nie jesteś sam": 10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (mBank). Wpłaty można również dokonać na stronie Fundacji TVN lub na Facebooku.

RAPORT TVN.PL: POLACY POMAGAJĄ W WALCE Z EPIDEMIĄ. >>>

Koronawirus. Koncert dla bohaterów

Katarzyna Kolenda-Zaleska o #koncerciedlabohaterów
Katarzyna Kolenda-Zaleska o #koncerciedlabohaterów TVN24
wideo 2/16

Autor:akr/kab

Źródło: PAP, tvn24.pl

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości