TVN24 | Polska

Marcin Zaborski poprowadzi sobotnie wydania "Jeden na jeden"

TVN24 | Polska

Autor:
akw/adso
Źródło:
tvn24.pl
Zaborski: lubię, kiedy siła argumentów przeważa nad bezsilnością, przykrywaną pustymi sloganami czy hasłami
Zaborski: lubię, kiedy siła argumentów przeważa nad bezsilnością, przykrywaną pustymi sloganami czy hasłamiTVN24
wideo 2/2
TVN24Zaborski: lubię, kiedy siła argumentów przeważa nad bezsilnością, przykrywaną pustymi sloganami czy hasłami

Dziennikarz Marcin Zaborski dołączył do zespołu TVN24. W sobotnie poranki będzie rozmawiać z politykami w "Jeden na jeden". Pierwsza rozmowa już jutro o godzinie 9.05. - Lubię, kiedy siła argumentów przeważa nad bezsilnością, przykrywaną pustymi sloganami czy hasłami. Tak mam, tak lubię i mam nadzieję, że nie tylko ja - zapowiedział swoje rozmowy w studiu TVN24.

Dziennikarz Marcin Zaborski zadebiutuje 4 września na antenie TVN24. W soboty poprowadzi poranne wydanie "Jeden na jeden" o godzinie 9.05. Po programie zapraszamy na dogrywkę w TVN24 GO.

Zaborski dołączy także do prowadzących niedzielne debaty "Zawód: dziennikarz", emitowanej z okazji dwudziestolecia stacji.

OGLĄDAJ "JEDEN NA JEDEN" W INTERNECIE W TVN24 GO

Marcin Zaborski w TVN24. "Lubię, kiedy siła argumentów przeważa nad bezsilnością"

Dziennikarz o dyskusjach z politykami rozmawiał w studiu TVN24 we "Wstajesz i wiesz" z Robertem Kantereitem.

- Lubię, kiedy siła argumentów przeważa nad bezsilnością, przykrywaną pustymi sloganami czy hasłami. Tak mam, tak lubię i mam nadzieję, że nie tylko ja. I o to między innymi chodzi mi w rozmowie z politykiem. Żebyśmy nie rozmawiali tylko po to, żeby rozmawiać, tylko żeby ta rozmowa do czegoś prowadziła, coś wnosiła - tłumaczył.

Pierwszym gościem Zaborskiego będzie poseł PSL i były minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki. Zaborski zwrócił tu uwagę na to, co aktualnie dzieje się między ludowcami a byłym wicepremierem Jarosławem Gowinem.

- Mam wrażenie, że to przyciąganie bardzo pomaga ludowcom w budowie tego, o czym mówią od bardzo dawna: że chcą budować centroprawicę, a jednocześnie upierają się, że nie chcą tworzyć jednego, wyborczego bloku opozycji. Mówią, że potrzebne są dwa bloki: bardziej lewicowo-liberalny i ten, który oni chcą stworzyć, nazywając go centroprawicowym. Obecność Jarosława Gowina w tej układance bardzo im pomaga udowodnić, że to się może udać - ocenił Zaborski. - Czy się uda? To zupełnie inna sprawa - dopowiedział.

Marcin ZaborskiTVN24

Marcin Zaborski przez ostatnie lata był dziennikarzem RMF FM, gdzie prowadził Popołudniową Rozmowę, wcześniej związany był z radiową Trójką.

Autor:akw/adso

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości