TVN24 | Polska

Trzaskowski skomentował powrót Tuska

TVN24 | Polska

Autor:
ads/adso
Źródło:
PAP, tvn24.pl
Pytania do Rafała Trzaskowskiego po decyzjach Rady Krajowej PO
Pytania do Rafała Trzaskowskiego po decyzjach Rady Krajowej POTVN24
wideo 2/12
TVN24Pytania do Rafała Trzaskowskiego po decyzjach Rady Krajowej PO

Dzięki temu będziemy silniejsi. Dalej do przodu, wszyscy razem - tak o przejęciu władzy w Platformie Obywatelskiej przez Donalda Tuska napisał Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, wiceprzewodniczący PO.

W sobotę podczas posiedzenia Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej Borys Budka zrezygnował z funkcji szefa PO. Zadania przewodniczącego Platformy wykonuje teraz Donald Tusk jako najstarszy wiekiem wiceszef partii.

Inny wiceprzewodniczący PO, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wcześniej zgłaszał swoje aspiracje do kierowania Platformą. W sobotę po zakończeniu Rady Krajowej Trzaskowski nie chciał rozmawiać z dziennikarzami. Powiedział tylko, że nadal jest wiceprzewodniczącym, wsiadł do samochodu i uniemożliwił zadanie kolejnych pytań. Przekazał, że "jedzie na szczepienie".

Trzaskowski: dzięki temu będziemy silniejsi

W niedzielę Trzaskowski skomentował powrót Tuska na czoło PO we wpisie na Twitterze. "Donald Tusk szefem Platformy - dzięki temu wszystkie reflektory na nas. Dzięki temu będziemy silniejsi. Dalej do przodu - wszyscy razem! Od razu ruszamy do pracy" - napisał.

Autor:ads/adso

Źródło: PAP, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości