Kto odwiedzał Obajtka przez ostatnie cztery lata? Długa lista dziennikarzy, polityków, biznesmenów

Źródło:
onet.pl
Szydło: jeżeli Daniel Obajtek zostanie europosłem, to będziemy tam pewnie razem
Szydło: jeżeli Daniel Obajtek zostanie europosłem, to będziemy tam pewnie razemRadio Zet
wideo 2/8
Szydło: jeżeli Daniel Obajtek zostanie europosłem, to będziemy tam pewnie razemRadio Zet

Dziennikarze Onetu dotarli do "księgi wejść" do Daniela Obajtka. To lista kilku tysięcy nazwisk osób, które w ostatnich czterech latach odwiedzały w siedzibie Orlenu jego prezesa oraz członka zarządu Adama Buraka. Wśród nich politycy, dziennikarze i biznesmeni. Szefostwo Orlenu odwiedzali między innymi Krzysztof Stanowski, szef Kanału Zero, i Marek Balawajder z RMF FM. Biuro prasowe Orlenu wydało w tej sprawie oświadczenie, w który "stanowczo odcina się od przedstawionych w artykule spekulacji".

Dziennikarze portalu Onet przeanalizowali listę osób, które w ostatnich czterech latach odwiedziły siedzibę Orlenu, by spotkać się z Obajtkiem i jego zaufanymi współpracownikami. Wśród nich najczęstszym gościem w gabinecie Obajtka był prezes deweloperskiej spółki . W siedzibie Orlenu pojawili się też przedstawiciele TV Republika, TVP Info, "Sieci", "Gazety Polskiej", ale także dziennikarze RMF FM i szef Kanału Zero. Szefostwo Orlenu odwiedzali też ważni biznesmeni.

Prezes deweloperskiej spółki ponad sto razy u Obajtka

Ponad 100 razy Daniela Obajtka odwiedzał Paweł Malinowski, prezes deweloperskiej spółki Profbud. To od niego Obajtek, a także członek zarządu Orlenu Adam Burak kupili apartamenty na luksusowym osiedlu Awangarda na warszawskich Bielanach.

Transakcje te ujawniła dwa lata temu "Gazeta Wyborcza". Według dziennika Obajtek zamiast obowiązujących na rynku 12 tys. 500 zł za metr swojego apartamentu zapłacił tylko 6900 zł. Dzięki temu za luksusowe mieszkanie "z dużym przeszklonym ogrodem zimowym i widokiem na Warszawę" zapłacił 1,3 miliona złotych. Jak podawała w marcu 2021 roku "Wyborcza", według cennika mieszkanie Obajtka powinno kosztować 2,2 miliona złotych.

Czytaj więcej: "GW": Obajtek kupił mieszkanie o milion złotych taniej, a Orlen został sponsorem szkółki piłkarskiej dewelopera

"Księga wejść" do Daniela Obajtka
"Księga wejść" do Daniela ObajtkaTVN24

Balawajder i Stanowski składali wizyty w siedzibie Orlenu

Do ówczesnego prezesa Orlenu często wybierali się też pracownicy mediów. Jak zaznaczył Onet, Obajtka i jego współpracowników odwiedzali nie tylko pracownicy mediów, które wprost wspierały PiS.

Według ustaleń Onetu 25 razy w Orlenie byli Krzysztof Berenda i Marek Balawajder z RMF FM. Balawajder i Berenda rozmawiali w Orlenie z Obajtkiem i Burakiem. W październiku 2023 roku portal Oko.Press zarzucił stacji, że w zamian za dotacje z Orlenu promowała Obajtka. Żona Marka Balawajdera dodatkowo zasiada w radzie nadzorczej należącej do Polskiej Grupy Zbrojeniowej spółki Rosomak, natomiast w innej spółce, której właścicielem jest paliwowy koncern - czeskim Orlen Unipetrol pełni funkcję dyrektora ds. sponsoringu.

Dziewięć razy siedzibę Orlenu miał odwiedzić według Onetu Krzysztof Stanowski, dziennikarz i twórca internetowy. Jak przypomniał portal, należąca do niego Grupa Weszło współpracowała z Orlenem przy stworzeniu serwisu KierunekTokio.pl poświęconego przygotowaniom polskich sportowców do letnich Igrzysk Olimpijskich w Japonii w 2021 roku. Dziennikarze Onetu podają, że szef Kanału Zero spotykał się przede wszystkim z Adamem Burakiem.

Daniel Obajtek odwołany ze stanowiska
Daniel Obajtek odwołany ze stanowiskaTVN24

Pracownicy "Gazety Polskiej", "Sieci", TV Republika, TVP Info

Według danych, na które powołuje się portal, 72 razy w siedzibie spółki wizyty złożył w ostatnich latach Piotr Nisztor z "Gazety Polskiej". Media podawały, że jego żona zatrudniona była w Orlenie i wchodziła za rządów PiS w skład rad nadzorczych kilku innych spółek Skarbu Państwa. Nisztor w Orlenie spotykał się z prezesem Danielem Obajtkiem i członkiem zarządu Orlenu ds. komunikacji i marketingu Adamem Burakiem.

15 razy Orlen odwiedzali bracia Jacek i Michał Karnowscy z propisowskiego tygodnika "Sieci". Zaś 14 razy - Tomasz Sakiewicz z równie sprzyjających poprzedniej władzy "Gazety Polskiej", "Gazety Polskiej Codziennie" i TV Republika.

Specjalistyczny portal Wirtualne Media donosił, że tylko w 2021 roku paliwowy koncern wykupił w "Sieciach" reklamy o wartości 7 mln 400 tys. zł. W "Gazecie Polskiej" wydał 4 mln zł. Przejęte przez Orlen za czasów Obajtka paliwowy Lotos oraz gazowy PGNiG i dorzuciły kolejne 2,5 mln zł.

Właśnie w 2021 roku tygodnik "Sieci" nagrodził Obajtka tytułem "Człowieka wolności" za "wzmacnianie polskiej własności w gospodarce" i zakup przez Orlen gazet koncernu Polska Press.

Po trzy razy w Orlenie bywali Magdalena Ogórek z TVP Info i Sławomir Jastrzębowski z blogerskiej platformy Salon24.

Pietryszyn spotykał się z szefostwem Orlenu

Szefostwo Orlenu często miał odwiedzać też Robert Pietryszyn, partner w agencji R4S Adama Hofmana, byłego rzecznika PiS, a dziś lobbysty.

We wrześniu 2022 roku informowaliśmy, że firma Adama Hofmana - R4S-Consulting Hungary KFT - jest jednym z beneficjentów fuzji Orlenu z Lotosem. Węgierski koncern MOL, który kupił 417 stacji benzynowych Lotosu, zatrudnił firmę byłego rzecznika PiS jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem transakcji, by przygotować sobie grunt pod wejście na polski rynek. 

Zobacz też: Firma Adama Hofmana zarobiła na fuzji Orlenu z Lotosem przynajmniej pół miliona złotych

Jak przypomina Onet, w politycznych i gospodarczych kręgach sprzedaż części Lotosu Węgrom budziła gigantyczne emocje. W liście otwartym 11 byłych ministrów gospodarki pisało, że przekazanie MOL-owi stacji Lotosu spowoduje napływ do Polski paliwa z Rosji. Transakcję krytykował również były prezes PGNiG Piotr Woźniak, związany z PiS, za czasów rządów tej partii w latach 2005-2007, minister gospodarki w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Krytyczny był także uchodzący przez lata za eksperta prawicy od energetyki Piotr Naimski, do lipca 2002 roku pełnomocnik rządu do spraw strategicznej infrastruktury energetycznej.

Od kilku lat władze Orlenu stanowczo protestują przeciwko pojawiającym się sugestiom zaangażowania R4S i tworzących tę spółkę Adama Hofmana i Roberta Pietryszyna w fuzję z Lotosem.

Na liście gości Daniela Obajtka nie ma nazwiska Adama Hofmana. Jest na niej za to jego żona Joanna. Kobieta tłumaczy jednak, że podczas swoich spotkań - czterokrotnie była gościem Daniela Obajtka i trzy razy Adama Buraka - nie reprezentowała interesów swojego męża i nigdy nie miała i nie ma żadnych związków z prowadzonymi przez niego firmami - niegdyś R4S i obecną Butterfly Strategies.

Tadajewski też był gościem Obajtka

Innym ciekawym nazwiskiem na liście gości Daniela Obajtka jest Radosław Tadajewski, prezes spółki Czysta3.VC, która w 2021 r. otrzymała 40 mln zł dotacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Tadajewski - podobnie jak Hofman, Pietryszyn i Burak - to członek nieformalnego "układu wrocławskiego", czyli grupy wspierających się biznesmenów i członków zarządów spółek Skarbu Państwa z otoczenia PiS, wywodzących się ze stolicy Dolnego Śląska.

Czytaj więcej: Nawet pół miliona rocznie dla spółki przyjaciela członka zarządu Orlenu

W Onecie ujawniono, że należąca do Tadajewskiego spółka Publicon Sport od kilku lat świadczy usługi na rzecz Orlen Team, grupy sponsorowanych przez paliwową spółkę sportowców z branży motorowej. Miała być również zaangażowana w dopinanie najwyższego w historii kontraktu sponsorskiego Orlenu dla piłkarskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Rok temu kontakty Tadajewskiego z Burakiem badało CBA, a prokuratura podejrzewała, że w zamian za zatrudnienie matki Buraka w należącej do niego fundacji, inne spółki Tadajewskiego otrzymują zlecenia ze spółek Skarbu Państwa, w tym z Orlenu. Śledztwo zostało umorzone.

Biuro prasowe Orlenu: stanowczo odcinamy się od przedstawionych w artykule spekulacji

Oświadczenie w sprawie tekstu Onetu wydało Biuro prasowe Orlenu.

"Nie potwierdzamy wiarygodności danych, na które powołuje się redakcja onet.pl w publikacji z 5 lutego pt. 'Księga wejść do Obajtka. Wiemy, z kim najczęściej spotykał się prezes Orlenu'. Tym samym stanowczo odcinamy się od przedstawionych w nim spekulacji" - napisano.

"ORLEN to największa firma w Europie Środkowo-Wschodniej, naturalnie więc jest przedmiotem zainteresowania także ze strony mediów. W tych relacjach cechuje nas transparentność. W ramach prowadzonej działalności biznesowej, celem ORLEN jest dotarcie do jak największej grupy odbiorców, potencjalnych klientów, kontrahentów i partnerów. Dlatego spółka na bieżąco podtrzymuje relacje z niemal wszystkimi redakcjami w Polsce oraz wieloma tytułami medialnymi za granicą, m. in. poprzez spotkania, prezentacje, konferencje prasowe i wywiady bezpośrednie z przedstawicielami Spółki. Biorąc pod uwagę skalę działalności Grupy ORLEN i rolę koncernu w gospodarce, nie ma w tym nic nadzwyczajnego" - czytamy dalej.

"Dlatego, pomimo braku potwierdzenia wiarygodności przedstawionych w artykule informacji, Spółka stoi na stanowisku, że wybranie i opisanie w artykule zaledwie kilku redakcji z długiej listy mediów, z którymi bieżące relacje ma ORLEN traktujemy jako próbę wywołania u czytelników wrażenia fałszywej sensacji" - napisano na zakończenie.

X/@b_prasoweORLEN

Autorka/Autor:ek//mrz

Źródło: onet.pl

Pozostałe wiadomości

Ukraina przeprowadziła w nocy atak dronów na cele na terytorium Rosji - powiadomił portal Ukraińska Prawda, powołując się na źródła w ukraińskich służbach i wojsku. Media informują o pożarze obiektu paliwowego w obwodzie smoleńskim na zachodzie Rosji.

Ukraińskie drony zaatakowały osiem obwodów w Rosji. Doniesienia o uszkodzeniach obiektów energetycznych 

Ukraińskie drony zaatakowały osiem obwodów w Rosji. Doniesienia o uszkodzeniach obiektów energetycznych 

Źródło:
PAP

W bloku przy rondzie Wiatraczna wybuchł pożar. Ogień zajął mieszkanie na 10 piętrze. Strażacy ewakuowali z balkonu jedną osobę. Trafiła do szpitala. Trwa dogaszanie.

Pożar mieszkania na 10. piętrze. Strażacy ewakuowali jedną osobę z balkonu

Pożar mieszkania na 10. piętrze. Strażacy ewakuowali jedną osobę z balkonu

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Na Cmentarzu Głównym w Przemyślu odbył się pogrzeb Damiana Sobola, polskiego wolontariusza, który zginął pierwszego kwietnia w Strefie Gazy po ataku rakietowym izraelskiego wojska na konwój humanitarny. - Zapłacił najwyższą cenę za to, że niósł pomoc innym. Od zawsze chciał pomagać - mówili po uroczystości jego bliscy.

"Chłopak pełen energii i miłości do drugiego człowieka stał się celem". Pogrzeb wolontariusza, który zginął w Strefie Gazy

"Chłopak pełen energii i miłości do drugiego człowieka stał się celem". Pogrzeb wolontariusza, który zginął w Strefie Gazy

Źródło:
tvn24.pl

Tankowiec, który zaopatruje w paliwo statki tak zwanej rosyjskiej floty cieni, powiązany jest z rosyjskim oligarchą i łotewskim magnatem naftowym - poinformowała w sobotę szwedzka telewizja SVT. Statek jest zakotwiczony na Morzu Bałtyckim na wschód od Gotlandii.

Bunkrowanie "floty cieni" na Bałtyku. Media o rosyjskich powiązaniach tankowca

Bunkrowanie "floty cieni" na Bałtyku. Media o rosyjskich powiązaniach tankowca

Źródło:
PAP

Rozpoczęły się największe demokratyczne wybory w historii ludzkości - do urn może pójść niemal miliard ludzi. I prawie wszyscy oddadzą głos na tego samego człowieka - rządzącego już od dekady premiera Narendrę Modiego, którego poparcie przed wyborami sięgnęło niemal 80 proc. Niektórzy uważają go wręcz za boga, ale jego władza ma ciemną stronę. Stronę, która może zagrozić rozpadem całych Indii. - To będzie ogromna konfrontacja i nie wiem, jak ona się skończy - mówi ekspert ds. Indii, dr Krzysztof Iwanek.

Przez niego Indie mogą się rozpaść. Ludzie i tak go wybiorą

Przez niego Indie mogą się rozpaść. Ludzie i tak go wybiorą

Źródło:
tvn24.pl

Russian Copper Company (RCC) i chińskie firmy unikały podatków i omijały zachodnie sankcje poprzez handel walcówką miedzianą pod przykrywką złomu - poinformowały agencję Reutera trzy źródła zaznajomione ze sprawą.

Kwitnie handel "złomem". Rosyjskie i chińskie firmy znalazły sposób

Kwitnie handel "złomem". Rosyjskie i chińskie firmy znalazły sposób

Źródło:
Reuters

Przełamanie impasu w Kongresie w sprawie amerykańskiego pakietu pomocy dla Ukrainy niestety znaczy, że Amerykanie mają bardzo ponure prognozy dotyczące Ukrainy - powiedział w sobotę w programie "Jeden na jeden" w TVN24 Jerzy Marek Nowakowski, prezes Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego. Jak dodał, "wygląda na to, że jest osobista zgoda Trumpa na tę decyzję". - Zrozumiał, że żarty się skończyły - stwierdził Nowakowski.

Nowakowski: środowisko Trumpa to nie jest banda wariatów

Nowakowski: środowisko Trumpa to nie jest banda wariatów

Źródło:
TVN24

Dwa samoloty F-16 - jeden pilotowany przez człowieka, drugi przez sztuczną inteligencję (AI) - zmierzyły się nad bazą sił powietrznych USA Edwards Air Force Base w stanie Kalifornia. Agencja do spraw Zaawansowanych Projektów Obronnych (DARPA) nie ujawniła, która maszyna wygrała starcie. Podała jednak, że wyniki pokazują "historyczną zmianę w lotnictwie".

"Historyczna zmiana w lotnictwie". Człowiek w F-16 starł się z maszyną pilotowaną przez sztuczną inteligencję

"Historyczna zmiana w lotnictwie". Człowiek w F-16 starł się z maszyną pilotowaną przez sztuczną inteligencję

Źródło:
PAP

Wenecja wprowadza specjalny system rezerwacji wizyt w mieście, a także opłatę w wysokości pięciu euro za wstęp do historycznego centrum. Ma ona obowiązywać jednak tylko w wybranych dniach od 25 kwietnia do 14 lipca. Zostaną nią objęci także tylko ci turyści, którzy nie zatrzymają się w mieście na nocleg. To pierwszy test takiego rozwiązania na świecie.

Rezerwacje i opłaty za wstęp do miasta. "Nikt wcześniej nie wprowadził takiego eksperymentu"

Rezerwacje i opłaty za wstęp do miasta. "Nikt wcześniej nie wprowadził takiego eksperymentu"

Źródło:
PAP

Około 30 osób odniosło obrażenia po tym jak prom pasażerski uderzył w nabrzeże w porcie w Neapolu. Statek podróżował z wyspy Capri. Przypuszcza się, że przyczyną wypadku był gwałtowny poryw wiatru.

Wypadek w porcie w Neapolu. Prom uderzył w nabrzeże, dziesiątki pasażerów rannych

Wypadek w porcie w Neapolu. Prom uderzył w nabrzeże, dziesiątki pasażerów rannych

Źródło:
PAP, The Maritime Executive

Jeż spuchnięty do rozmiarów piłki futbolowej został znaleziony w Anglii. Zwierzę wymagało natychmiastowej opieki weterynaryjnej - niezwykłe "nadmuchanie" ciała to bowiem objaw poważnego schorzenia, które może skończyć się jego śmiercią.

Jeż spuchł do rozmiarów piłki futbolowej. "Skóra rozciągnęła się do granic możliwości"

Jeż spuchł do rozmiarów piłki futbolowej. "Skóra rozciągnęła się do granic możliwości"

Źródło:
BBC, Wild Hogs Hedgehog Rescue

Policjanci interweniowali na peronie w Górze Kalwarii, gdzie na gorącym uczynku zatrzymano dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o pomalowanie wagonu pociągu farbą w spreju.

Pomalowali wagon, przy sobie mieli 22 puszki farby

Pomalowali wagon, przy sobie mieli 22 puszki farby

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Zorza polarna pojawiła się na polskim niebie w sobotnią noc. W jej obserwacji nie przeszkodziły nawet chmury, których gruba warstwa otulała w nocy część naszego kraju. Zdjęcie zjawiska otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zza zasłony chmur wyjrzały światła północy

Zza zasłony chmur wyjrzały światła północy

Aktualizacja:
Źródło:
Z głową w gwiazdach, tvnmeteo.pl, Kontakt 24
Samotny jak młody mężczyzna. Aplikacje randkowe tylko pogłębiają problem

Samotny jak młody mężczyzna. Aplikacje randkowe tylko pogłębiają problem

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Politico oceniło, że spiker Izby Reprezentantów Mike Johnson zdecydował się odblokować kwestię pomocy dla Ukrainy między innymi z powodu alarmujących raportów amerykańskiego wywiadu. Portal wskazał też na rolę Donalda Trumpa w tej kwestii oraz jego spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą.

Co wpłynęło na spikera Izby Reprezentantów? Kongresmeni o "dość mocnym" raporcie na temat wojny

Co wpłynęło na spikera Izby Reprezentantów? Kongresmeni o "dość mocnym" raporcie na temat wojny

Źródło:
PAP

Donald Trump chce się odegrać na Wołodymyrze Zełenskim. Przed wyborami, które przegrał z Joe Bidenem, on dzwonił nawet do Zełenskiego i go trochę szantażował - mówił w "Faktach po Faktach" europoseł Włodzimierz Cimoszewicz, były premier, były szef MSZ i były minister sprawiedliwości. Odniósł się także do ostatniego spotkania Andrzeja Dudy z Trumpem w Nowym Jorku.

Włodzimierz Cimoszewicz: Trump chce się odegrać na Zełenskim

Włodzimierz Cimoszewicz: Trump chce się odegrać na Zełenskim

Źródło:
TVN24

W najbliższą niedzielę 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. Choć głosować będą mieszkańcy tylko niektórych polskich miast, cisza wyborcza obowiązywać będzie w całym kraju.

Druga tura wyborów samorządowych. Gdzie obowiązuje cisza wyborcza? Jak długo trwa?

Druga tura wyborów samorządowych. Gdzie obowiązuje cisza wyborcza? Jak długo trwa?

Źródło:
PAP, tvn24.pl

W niedzielę mieszkańcy 748 gmin i miast w Polsce wybiorą wójtów, burmistrzów i prezydentów w drugiej turze wyborów samorządowych. W TVN24 i TVN24 GO będziemy śledzić przebieg głosowania w całej Polsce. O 20.30 rozpocznie się Wieczór Wyborczy, w trakcie którego podamy sondażowe wyniki i pierwsze komentarze.

Druga tura wyborów samorządowych 2024. Oglądaj Wieczór Wyborczy w TVN24 i TVN24 GO

Druga tura wyborów samorządowych 2024. Oglądaj Wieczór Wyborczy w TVN24 i TVN24 GO

Źródło:
tvn24.pl, PAP

Milczące anioły - tak się mówi na dzieci, które przestają mówić, chodzić, wodzić za rodzicami wzrokiem. Rodzice dziewczynek z zespołem Retta widzą, że cierpią. Wśród nich jest Gaja - na razie nie da się jej wyleczyć, ale rozwój choroby można spowolnić. Być może do czasu, gdy nauczymy się ją leczyć. Na tę terapię trzeba mnóstwa pieniędzy. Lena już ją stosuje i widać, że warto.

Choroba, która zmienia dziewczynki w milczące anioły. Rzeczywistość dzieci chorych na zespół Retta

Choroba, która zmienia dziewczynki w milczące anioły. Rzeczywistość dzieci chorych na zespół Retta

Źródło:
Fakty TVN

IMGW wydał kolejne alerty meteorologiczne. W sobotę we wszystkich województwach spodziewane są niebezpieczne zjawiska. Wystąpią opady śniegu i lokalne burze z gradem, a drogi w wielu regionach skuje lód. W nocy wyraźnie spadnie także temperatura przy gruncie.

Alerty IMGW we wszystkich województwach

Alerty IMGW we wszystkich województwach

Aktualizacja:
Źródło:
IMGW

Zima powróciła w polskie góry. W sobotę warunki na szlakach w Tatrach, Beskidach i Karkonoszach są trudne i wymagają specjalistycznego sprzętu. Ratownicy proszą o rozwagę podczas wycieczek, szczególnie w wyższych partiach gór.

Niebezpiecznie w górach. "Warunki mogą się zmienić nawet w kilkanaście minut"

Niebezpiecznie w górach. "Warunki mogą się zmienić nawet w kilkanaście minut"

Źródło:
PAP, TPN

"Showmen" to tytuł biografii Wołodymyra Zełenskiego, która była pisana w ciągu pierwszego roku rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Jej autorem jest Simon Shuster - dziennikarz "Time" o ukraińskich i rosyjskich korzeniach, który dorastał jednak w Stanach Zjednoczonych. Shuster postacią Zełenskiego zainteresował się jeszcze zanim ten rozpoczął karierę polityczną. Gdy został prezydentem i zaczęła się inwazja, towarzyszył Zełenskiemu i w schronie w Kijowie i w czasie wyjazdów na front. Shuster przeprowadził też rozmowy z osobami z najbliższego kręgu Zełenskiego. O tym, jak Zełenski z celebryty i komika stał się mężem stanu opowiedział "Faktom o Świecie" TVN24 BiS.

Autor biografii prezydenta Ukrainy: Zełenski stał się przywódcą czasów wojny w stylu Churchilla

Autor biografii prezydenta Ukrainy: Zełenski stał się przywódcą czasów wojny w stylu Churchilla

Źródło:
Fakty o Świecie TVN24

Dziennikarze TVN i TVN24 zostali w piątek w Gdyni nagrodzeni podczas VII edycji Festiwalu Wrażliwego. Zdobyli wszystkie nagrody w kategorii Reportaż Filmowy. Nagrodę specjalną "Człowiek Wrażliwy" otrzymała dziennikarka TVN24 Ewa Ewart.

Dziennikarze TVN i TVN24 nagrodzeni podczas VII edycji Festiwalu Wrażliwego

Dziennikarze TVN i TVN24 nagrodzeni podczas VII edycji Festiwalu Wrażliwego

Źródło:
TVN24, tvn24.pl

W najnowszym "Kadrze na kino" Ewelina Witenberg opowiedziała o antywojennym thrillerze "Civil War". Młodzi twórcy będą mogli powalczyć o 100 tysięcy złotych na realizację etiudy w konkursie organizowanym między innymi przez stację TVN. Powody do radości mają fani Shakiry, która zapowiedziała międzynarodowe tournée. Céline Dion z kolei przedstawi walkę z chorobą w filmie dokumentalnym.

Co warto obejrzeć. Ewelina Witenberg podsumowuje. "Kadr na kino" w TVN24

Co warto obejrzeć. Ewelina Witenberg podsumowuje. "Kadr na kino" w TVN24

Źródło:
tvn24.pl