Setki ptaków padły w Sylwestra

 
Fajerwerki co roku zabijają ptaki
Źródło zdj. gł.: tvnmeteo.pl
200 kosów padło w noc sylwestrową w mieście Beebe w amerykańskim stanie Arkansas. Podobny incydent miał tam miejsce równo rok temu. Wtedy zdechło blisko 5 tysięcy ptaków.

Źródło: tvnmeteo.pl

Czytaj także: