Baraki w ogniu

Spłonęły drewniane baraki
Spłonęły drewniane baraki
Źródło wideo: Marcin
Źródło zdj. gł.: Marcin
- Spłonęły garaże na jednej z ulic w Łodzi - donosi na skrzynkę Kontakt TVN24 internauta Marcin. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

- Ogień wybuchł około godziny 20.00. Zapaliły się drewniane baraki, pokryte blaszanym dachem - poinformował nas dyżurny straży pożarnej w Łodzi. W dwóch znajdujących się obok siebie barakach znajdowały się samochód i przyczepa. Pojazdy spłonęły doszczętnie. Na szczęście w garażu ani w jego pobliżu w momencie wybuchu ognia nikogo nie było.

Akcja dogaszania ognia została już zakończona. Na razie nieznane są przyczyny pożaru.

mgo//gak

Nikt nie został ranny (foto: Marcin)
Nikt nie został ranny (foto: Marcin)
Źródło zdjęcia: Marcin
Ogień przyciągnął gromadę gapiów (foto: Marcin)
Ogień przyciągnął gromadę gapiów (foto: Marcin)
Źródło zdjęcia: Marcin

Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: