TVN24 | Łódź

Kobieta z dzieckiem potrącona przez motocykl pod Łodzią

TVN24 | Łódź

Autor:
pk
Źródło:
TVN24 Łódź
Wypadek w Bedoniu. Motocyklista wjechał w kobietę i dziecko
Wypadek w Bedoniu. Motocyklista wjechał w kobietę i dzieckoTVN24 Łódź
wideo 2/3
TVN24 ŁódźWypadek w Bedoniu. Motocyklista wjechał w kobietę i dziecko

Trzy osoby zostały ranne w wypadku w Bedoniu Przykościelnym (województwo łódzkie). Motocyklista potrącił przechodzącą przez ulicę 34-letnią obywatelkę Ukrainy i jej dziewięcioletniego syna. Ranna kobieta została przewieziona karetką do szpitala. Kierujący jednośladem, z urazem kręgosłupa, został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziecko nie odniosło poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15 na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej i Sienkiewicza w Bedoniu Przykościelnym. Okoliczności groźnego wypadku wyjaśnia policja.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Wypadek w BedoniuStraż Pożarna

Motocyklista i kobieta w szpitalu

Pomocy poszkodowanym udzielały cztery zastępy straży pożarnej i zespoły ratownictwa medycznego, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

- Dziewięcioletni chłopiec po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego nie wymagał hospitalizacji, natomiast jego mama została zabrana do szpitala. Z kolei mężczyzna prowadzący motocykl trafił do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa - mówi młodszy brygadier Jędrzej Pawlak, oficer prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Autor:pk

Źródło: TVN24 Łódź

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Brzezińskiej z ul. Sienkiewicza w Bedoniu Przykościelnym

Źródło zdjęcia głównego: Straż Pożarna

Pozostałe wiadomości