TVN24 | Kultura i styl

Young Leosia o swojej karierze u Kuby Wojewódzkiego

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw/adso
Źródło:
TVN
Young Leosia u Kuby Wojewódzkiego (fragment programu)
Young Leosia u Kuby Wojewódzkiego (fragment programu)"Kuba Wojewódzki", prod. Tomasz Dąbrowski, 2021
wideo 2/4
"Kuba Wojewódzki", prod. Tomasz Dąbrowski, 2021Young Leosia u Kuby Wojewódzkiego (fragment programu)

Raperka Young Leosia była gościnią wtorkowego odcinka programu TVN "Kuba Wojewódzki". - Chciałabym dla moich fanów zawsze dobrze. Może nie nauczę ich tego, że muszą iść na studia i muszą sobie znaleźć pracę po medycynie. Nauczę ich tego, jak się śmiać, jak się cieszyć, jak się bawić, jak czasami zapomnieć o złych rzeczach, które się dzieją - powiedziała raperka.

Young Leosia, czyli Sara Leokadia Sudoł, to szczecinianka urodzona w 1998 roku. Chociaż popularność zdobyła jako raperka, jest również piosenkarką, autorką tekstów, realizatorką dźwięku i DJ-ką.

W ubiegłym tygodniu ukazał się debiutancki album Young Leosi "Hulanki". Debiutowała w sierpniu ubiegłego roku singlem "Wyspy", a następnie ukazał się numer "Zakochałam się, ale zryłeś" z zespołem B24 - oba przeszły niezauważone. Największą popularność przyniósł jej singiel "Szklanki", który stał się hitem serwisów udostępniających muzykę online. 

Young Leosia: to była długa droga

Sudoł była gościnią wtorkowego odcinka programu "Kuba Wojewódzki". Gospodarz programu pytał, jak to się stało, że tak nagle pojawiła się na scenie muzycznej. - Z mojej perspektywy nie było to nagle, bo zajmowałam się trochę muzyką zanim to się wydarzyło - odpowiedziała. Przypomniała, że grała jako DJ-ka w klubach. - Była to długa droga, która nagle została uzewnętrzniona - dodała. 

Young Leosia wyjaśniła, że z Żabsonem, który jest jej muzycznym wsparciem, nie łączą jej żadne bliskie relacje: nie jest ani jej chłopakiem, ani jej bratem. - Nie jestem dziewczyną nikogo z show-biznesu - zaznaczyła. 

Gościni programu została zapytana, czy nie boi się odpowiedzialności, jaka pojawia się wraz z ogromnymi zasięgami w internecie, jakie posiada. - Chciałabym dla moich fanów zawsze dobrze. Może nie nauczę ich tego, że muszą iść na studia i muszą sobie znaleźć pracę po medycynie. Nauczę ich tego, jak się śmiać, jak się cieszyć, jak się bawić, jak czasami zapomnieć o złych rzeczach, które się dzieją. Taki jest ogólny przekaz mojej muzyki - odpowiedziała Young Leosia. 

Raperka powiedziała, że jej muzyka to "zero kalkulacji, sto procent zabawy". - Da się tak żyć w Polsce i chciałabym, żeby ludzie o tym wiedzieli - dodała. 

Autor:tmw/adso

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: "Kuba Wojewódzki", prod. Tomasz Dąbrowski, 2021

Pozostałe wiadomości