16-letnia wnuczka Coppoli ukarana za próbę wynajęcia helikoptera. Pożaliła się na TikToku

Autor:
kgo//az
Źródło:
Twitter/@savbrads, BBC
Francis Ford Coppola przemontował III część "Ojca chrzestnego", zmieniając początek i koniec
Francis Ford Coppola przemontował III część "Ojca chrzestnego", zmieniając początek i koniecParamount Pictures
wideo 2/3
Paramount PicturesFrancis Ford Coppola przemontował III część "Ojca chrzestnego", zmieniając początek i koniec

Roma Coppola Mars, wnuczka reżysera Francisa Forda Coppoli i córka reżyserki Sofii Coppoli, opublikowała na TikToku nagranie, w którym opowiedziała o szlabanie, jaki nałożyli na nią rodzice. Jak wyjaśniła, została ukarana za próbę wynajęcia helikoptera przy użyciu karty kredytowej swojego ojca. Nagranie zniknęło z TikToka, ale krąży na Twitterze, gdzie obejrzało je już ponad 45 milionów użytkowników.

Szesnastoletnia Roma jest córką amerykańskiej reżyserki Sofii Coppoli i Thomasa Marsa, wokalisty francuskiego zespołu Phoenix, grającego muzykę z gatunku indie pop. Jeszcze bardziej znany niż rodzice nastolatki jest jej dziadek Francis Ford Coppola - znakomity reżyser, który stworzył trzy części "Ojca Chrzestnego" czy "Czas Apokalipsy". Sławna rodzina stara się, by Roma dorastała z dala od błysku fleszy, jednak ostatnio dziewczynie udało się przykuć uwagę świata w najłatwiejszy z dostępnych obecnie sposobów - za pomocą TikToka.

21 marca Roma opublikowała na tej platformie nagranie, w którym poskarżyła się innym użytkownikom na karę, jaką nałożyli na nią rodzice. - Zróbcie ze mną makaron z sosem na wódce, bo zostałam uziemiona - zachęca dziewczyna w filmiku, który teoretycznie miał być poradnikiem kucharskim, jednak wątek gotowania zszedł w nim w gruncie rzeczy na dalszy plan. Roma sama przyznaje zresztą, że do tej pory nie umiała odróżnić cebuli od czosnku.

ZOBACZ TEŻ: Pokazy horroru o Kubusiu Puchatku odwołane. Miś był wcześniej zestawiany w memach z przywódcą kraju 

Roma Coppola o szlabanie

Następnie 16-latka wyjaśnia, dlaczego dostała szlaban. - Próbowałam wynająć helikopter na lot z Nowego Jorku do Maryland, gdzie miałam spotkać się na kolację z kolegą z obozu, używając karty mojego taty - mówi Roma. I dodaje, że założyła TikToka właśnie ze względu na karę, jaką wymierzyli jej rodzice.

- Pomyślałam, że zrobię to, skoro i tak jestem uziemiona, a najważniejszą dla moich rodziców zasadą było, żebym nie miała żadnych publicznych kont w mediach społecznościowych - tłumaczy nastolatka. - Nie chcą, żebym była typowym dzieckiem sławnym rodziców, ale przecież TikTok nie sprawi, że będę sławna, więc to bez znaczenia - zapewnia Roma.

Tutaj się jednak pomyliła. Wideo zniknęło już z TikToka, ale wcześniej internauci zdążyli je zapisać i obecnie krąży na Twitterze. Jeden z postów, w którym je udostępniono, został wyświetlony już ponad 45 milionów razy. "Szczerze mówiąc, to jest dokładnie to, czego chcemy od bananowych dzieciaków. Inne banany - patrzcie i róbcie notatki" - tak brzmi najpopularniejszy z zamieszczonych pod wpisem komentarzy.

ZOBACZ TEŻ: Biegły: po zderzeniu z Gwyneth Paltrow narciarz stracił "zdolność do funkcjonowania na wysokim poziomie"

Autor:kgo//az

Źródło: Twitter/@savbrads, BBC

Pozostałe wiadomości