TVN24 | Kultura i styl

Daniel Craig: wolę bary gejowskie, nie wdaję się w bójki tak często

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw
Źródło:
Independent, tvn24.pl
Daniel Craig z gwiazdą na Hollywoodzkiej Alei Sław
Daniel Craig z gwiazdą na Hollywoodzkiej Alei SławReuters
wideo 2/3
ReutersDaniel Craig z gwiazdą w Hollywoodzkiej Alei Sław

Daniel Craig, który międzynarodową popularność zdobył, wcielając się przez ostatnie 15 lat w rolę Jamesa Bonda, wyznał, że od lat częściej odwiedza gejowskie bary niż te zdominowane przez osoby heteroseksualne. - Jednym z powodów jest to, że w barach gejowskich nie wdaję się w bójki tak często - wyznał. 

Daniel Craig, jeden z najbardziej cenionych aktorów teatralnych Wielkiej Brytanii, któremu rozgłos przyniosła rola Jamesa Bonda w pięciu ostatnich filmach serii, był gościem podcastu "The Lunch with Bruce" w serwisie SiriusXM.

Jednym z wątków, jakie zostały poruszone w trakcie rozmowy, było życie nocne Craiga. - Chodziłem do barów gejowskich odkąd pamiętam - wyznał 53-latek. - Jednym z powodów jest to, że w barach gejowskich nie wdaję się w bójki tak często. Mam dosyć tych wszystkich agresywnych kolesi w barach hetero, którzy zamiast mózgiem myślą swoim k****em - powiedział w rozmowie z Bruce'em Bozzim, swoim wieloletnim przyjacielem. 

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Daniel Craig: bary gejowskie to bardzo bezpieczne miejsca

Jeden z najbardziej cenionych brytyjskich aktorów teatralnych wyjaśnił, że w młodości wybierał bary gejowskie, ponieważ nie chciał przyglądać się bójkom, gdy szedł na imprezę, co często zdarzało się w lokalach zdominowanych przez osoby heteroseksualne. - A bary gejowskie były świetnym miejscem na wyjścia - dodał. 

- Wszyscy byli tam wyluzowani, wszyscy. Nie trzeba tam tak naprawdę manifestować swojej seksualności. To było w porządku - tłumaczył - To były bardzo bezpieczne miejsca. Spotykałem tam dziewczyny, które przychodziły tam z tego samego powodu co ja. To był rodzaj ukrytego motywu, żeby się tam spotykać - dodał. 

Daniel Craig po 15 latach od swojego pierwszego filmu z serii bondowskiej, rolą Jamesa Bonda w "Nie czas umierać" zakończył przygodę z serią produkowaną przez Barbarę Broccoli i Michaela G. Wilsona.

"Nie czas umierać" - najnowszy zwiastun filmu o Jamesie Bondzie
"Nie czas umierać" - zwiastun filmu o Jamesie BondzieForum Film Polska

Autor:tmw

Źródło: Independent, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości