TVN24 | Kultura i styl

Adele i jej chłopak pokazali swój nowy dom. Wcześniej mieszkał w nim Sylvester Stallone

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
wac//az
Źródło:
Sky News
Adele w 2020 i 2019 roku
Adele w 2020 i 2019 rokuInstagram
wideo 2/5
InstagramAdele w 2020 i 2019 roku

Adele opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym razem ze swoim partnerem pozuje przed ich nowym domem w Beverly Hills. - Garaż na osiem samochodów, kino, bar, siłownia, palarnia cygar - jak podaje Sky News, należąca wcześniej do Sylvestra Stallone rezydencja opływa w luksusy.

Adele opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim chłopakiem, Richem Paulem. Para pozuje do zdjęcia przed swoim nowym domem. Jak informuje Sky News, zajmująca 1726 metrów kwadratowych willa może być warta nawet 58 milionów dolarów.

Budynek zajmuje działkę o powierzchni ponad hektara w Beverly Hills - części metropolii Los Angeles zamieszkanej przez gwiazdy. Sąsiadami Adele i Paula będą teraz Denzel Washington i Justin Bieber.

- Czas leci - skomentowała swój nowy wpis Adele. Piosenkarka i jej partner Rich Paul trzymają na zdjęciu klucze. Za ich plecami znajduje się budynek, w którym, jak podaje Sky News, może znajdować się nawet osiem sypialni i dwanaście łazienek.

Garaż na osiem samochodów i posągi Rocky'ego

Stallone wystawił rezydencję na sprzedaż ponad rok temu. Nie znalazł chętnych na zakup, dlatego w październiku 2021 roku obniżył cenę ze 110 do 80 milionów dolarów. Ostatecznie sprzedał posiadłość za kwotę o 47% niższą od proponowanej na początku.

W czasie kiedy dom należał do Stallone'a, hollywoodzki aktor przekształcił go z kompleksu w stylu śródziemnomorskim na "współczesną rezydencję, która pomieściła pracownię artystyczną, garaż na osiem samochodów, kino, bar, siłownię i salę cygar oraz dwa posągi Rocky'ego Balboa" - informuje Sky News.

Według portalu 75-letni Stallone przeniósł się do wartej ponad 35 milionów dolarów rezydencji w Palm Beach na Florydzie.

Adele po raz pierwszy pokazała się publicznie ze swoim partnerem Richem Paulem w lipcu 2021 roku na meczu finałów NBA. Rich Paul jest założycielem i szefem Klutch Sports Group, agencji reprezentującej znanych graczy NBA. Wśród jego klientów jest między innymi LeBron James.

Adele i Rich PaulUSA TODAY Sports/Sipa USA/East News

Autor:wac//az

Źródło: Sky News

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/Adele

Pozostałe wiadomości