Włosi rozwiedli Władimira Putina


O prawdziwej bombie obyczajowej w Rosji informuje włoska "La Repubblica". W największej tajemnicy ustępujący prezydent Rosji Władimir Putin rozwiódł się w lutym z żoną Ludmiłą i 15 czerwca ożeni się z młodszą o 30 lat gimnastyczką Aliną Kabajewą.

Taką informację podała w sobotę lokalna gazeta "Moskowskij Koriespondent" zapewniając, że nie ma wątpliwości co do jej wiarygodności. "La Repubblica" powołuje się między innymi właśnie na te doniesienia.

Ale włoska gazeta idzie dalej i twierdzi, że wiadomo już nawet, iż ślub 55-letniego Putina i 25-letniej mistrzyni olimpijskiej w gimnastyce artystycznej z Aten odbędzie się w pałacu pod Petersburgiem, gdzie dwa lata temu zorganizowano szczyt przywódców G-8.

Na Kremlu cisza

"La Repubblica" ujawnia, że usiłowała sprawdzić te wiadomości na Kremlu, ale nikt nie chciał rozmawiać o tym z włoskim dziennikarzem. Rzeczniczka Aliny Kabajewej włosko-rosyjskie rewelacje zdecydowanie dementuje.

Gimnastyczka była jednak jednym z gości wtorkowego zjazdu Jednej Rosji - partii, na której czele stanie Władimir Putin. Nic dziwnego - jest członkinią tego ugrupowania i deputowaną do Dumy.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O ZJEŹDZIE JEDNEJ ROSJI

Źródło: PAP, lex.pl

Pozostałe wiadomości