"Myj skutecznie ręce, nie daj się wyeliminować". Komentatorzy sportowi opisują mycie jak mecz

TVN24 | Ciekawostki

Autor:
ad
Źródło:
Eurosport, TOTERAZ

Jak ważne jest dokładne mycie rąk? Bardzo ważne – udowadnia redakcja ToTeraz, która "umyła" dłonie zieloną farbą według instrukcji wydanych przez Światową Organizację Zdrowia. Na nagraniu widać, jak każdy etap "namydlania" wpływa na dokładne zdezynfekowanie rąk. Teraz do akcji – i walki z koronawirusem - włączyła się też redakcja Eurosportu, która poprosiła komentatorów sportowych o opisanie filmu w zabawny sposób, właściwy dla różnych dziedzin sportowych.

- Mydło kontra wirus. Pierwsze ruchy należą do lewej ręki, cóż za piękne rozsmarowanie mydła na sam początek – tak w "snookerowym" stylu skomentowali nagranie Grzegorz Biernadski i Michał Ebert. – Widać, że te ruchy są świetnie wytrenowane, zwróćcie państwo uwagę na dokładność i płynność ruchów – kontynuowali komentatorzy, jak gdyby opisywali właśnie uderzenia w partii snookera. – Wiesz co, przy takiej przewadze mydła, powrót wirusa do pojedynku wydaje mi się już całkiem niemożliwy. Teraz to już jest tylko mydlenie pod publiczkę – podsumowali komentatorzy.

Kolarski wyścig – mydło vs. koronawirus

- Zapraszam na relację z kolarskiego wyścigu eliminacyjnego… Przepraszam, mamy coś innego na obrazie – tak swój komentarz do nagrania rozpoczął Tomasz Jaroński, wydając się zaskoczony sytuacją. Szybko dostosował się jednak do opisywania nowej "dziedziny sportowej". – Dokładnie pocieramy, nie dajmy się nikomu wyprzedzić. Kolor zielony jest bardzo ważny, pokazuje, jak zapobiec inwazji koronawirusa czy innego świństwa – kontynuował.

- A więc myj skutecznie ręce, nie daj się wyeliminować – dodał na koniec Jaroński.

#ToTerazMyjRece

Jeśli i Ty masz pomysł, jak w zabawny sposób skomentować nagranie redakcji ToTeraz, prześlij swoją wersję redakcji ToTeraz na Facebooku lub wrzuć nagranie na swoje media społecznościowe z hasztagami #ToTerazMyjRece oraz #MydlanaDyscyplina. Możesz także oznaczyć profile redakcji Eurosportu i ToTeraz.

Autor:ad

Źródło: Eurosport, TOTERAZ