Mango zaprasza do sieci

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24.plTak wygląda nowa strona internetowa Telazakupów Mango

Telezakupy Mango, jedyny w Polsce całodobowy kanał telesprzedażowy, uruchomił w środę nową stronę internetową - poinformowała TVN SA w komunikacie. Umożliwia ona miedzy innymi odbiór kanału Mango przez internet.

"Główną zaletą strony jest jej przejrzystość i funkcjonalność. Nowy układ graficzny daje też możliwości lepszej prezentacji atrybutów poszczególnych produktów. Architektura strony głównej oraz strony produktowej została tak zaprojektowana, by ułatwić użytkownikom rejestrację i zamawianie produktów" - napisano w komunikacie.

Nowa strona dostępna jest pod dotychczasowym adresem www.mango.pl.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze startu nowej strony. Była ona przygotowywana z myślą o wygodzie naszych klientów i wierzę, że zakładany cel udało nam się osiągnąć. Testem nowego serwisu będzie z pewnością "Jesienne piłowanie cen" – czyli akcja promocyjna, która wystartowała również w dniu dzisiejszym, a w ramach której oferujemy ponad 100 produktów przecenionych nawet do 70 proc. - powiedział Olgierd Dobrzyński, Prezes Zarządu Mango Media Sp. z o.o.

Mango, uruchomiony w roku 2003, jest jedynym w Polsce 24-godzinnym kanałem telezakupowym. Oferuje produkty głównie z takich kategorii jak:

zdrowie, uroda, produkty dla domu i kuchni, fitness, biżuteria, muzyka Timelife, a także gadżety TVN.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24.pl