Siedziała w parku z otwartą puszką piwa, obok był mały chłopiec

Autor:
tam/gp
Źródło:
policja Wrocław
Do zdarzenia doszło w jednym z wrocławskich parków
Do zdarzenia doszło w jednym z wrocławskich parkówGoogle Earth
wideo 2/13
Google EarthDo zdarzenia doszło w jednym z wrocławskich parków

Spacerowicz zauważył w parku kobietę, która miała puszkę piwa, a obok siedziało małe dziecko. O sprawie powiadomił policję. Wtedy okazało się, że opiekunka dziecka miała ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie.

- Przechodzień w jednym z wrocławskich parków zauważył kobietę z dzieckiem, od której wyczuł silną woń alkoholu. O sprawie powiadomił policjantów - informuje Łukasz Dutkowiak, rzecznik wrocławskiej policji. OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Wcześniej wypiła "dwa piwa", miała kolejną otwartą puszkę

Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu zauważyli kobietę, która siedziała na kocu z 10-miesięcznym chłopcem. Przy sobie miała nie tylko dziecko, ale też otwartą puszkę piwa. - 47-latka oświadczyła, że jest opiekunką chłopca i wcześniej wypiła dwa piwa. Badanie wykazało, że w organizmie miała ponad 2,2 promila alkoholu - przekazuje Dutkowiak. Kobieta została zatrzymana, a niemowlak trafił pod opiekę rodziców. 47-latce - jeśli okaże się, że naraziła chłopca na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia - może grozić do pięciu lat więzienia.

Autor:tam/gp

Źródło: policja Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości