Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 0°C 5°C -1°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Do 13 stopni, chwilami silniejszy wiatr. Prognoza pogody na pięć dni

  23-02-2019 16:39 Prognoza pogody tvnmeteo.pl

  Znowu zrobi się ciepło

  PAP/EPA/Omer Messinger/Ventusky.com

  Na horyzoncie nie widać powrotu zimy. Nadchodzące dni przyniosą przelotne opady deszczu, będzie jednak na ogół pogodnie. Termometry pokażą miejscami nawet 12 stopni Celsjusza.

  Niedziela będzie częściowo pochmurna. Temperatura wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 6 st. C w centrum kraju, po 10 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr okaże się północno-zachodni, słaby i umiarkowany, na północy okresami może się wzmagać do silnego.

  Na wschodzie pokropi deszcz

  W poniedziałek rozpogodzenia spodziewane są tylko na zachodzie. Mieszkańcy regionów wschodnich muszą być przygotowani na przelotne opady deszczu rzędu 3 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 6 st. C na Podlasiu, przez 8 st. C w centrum kraju, po 12 st. C na Ziemi Lubuskiej. Zachodni i północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, chwilami powieje silniej.

  Nawet 11 stopni

  Wtorek okaże się pochmurny, a na południu może popadać słaby deszcz do 3 l/mkw. Na termometrach zobaczymy od 7 st. C na Podkarpaciu, przez 9 st. C w centrum kraju, po 11 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Okresami okaże się dość silny, w porywach do 60 km/h na wschodzie.

  Na ogół pogodnie

  W środę będzie pochmurnie, ale wystąpią rozpogodzenia. Temperatura wyniesie od 8 st. C na wschodzie, przez 10 st. C w centrum kraju, po 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się zachodni i północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami będzie dość silny, w porywach wyniesie do 60 km/h.

  Czwartek zapowiada się pogodnie w całym kraju. Termometry pokażą od 7 st. C na Podlasiu, przez 11 st. C w centrum kraju, po 12 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr, chwilami powieje silniej.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...