Informacje
 • Przed koncertem Backstreet Boys rozszalała się burza. Runął fragment sceny, 14 osób rannych

  19-08-2018 13:00 Wiatr wiał z prędkością przekraczającą 100 km/h

  Co najmniej 14 osób przewieziono do szpitala po tym, jak zawalił się fragment sceny w Thackerville w Oklahomie w Stanach Zjednoczonych. Miały na niej wystąpić zespoły Backstreet Boys i 98 Degrees.

  Burza pojawiła się około godziny 17.30 (12.30 czasu polskiego). Wiejący z prędkością nawet 130 kilometrów na godzinę wiatr przewrócił fragment sceny.

  Pracownicy ośrodka zaczęli ewakuować fanów już po zauważeniu pierwszej błyskawicy, jednak około 150 osób, jak podkreślają organizatorzy, nie zwracało uwagi na polecenia. Jak napisał na Twitterze Kevin Richardson z Backstreet Boys, koncertów miało słuchać 12 tysięcy osób.

  14 osób rannych

  "Pośród setek fanów Backstreet Boys zapanował chaos. Gigantyczna metalowa struktura wejściowa i przenośne toalety zostały powalone. Kilka osób zostało zabranych przez karetki pogotowia" - napisała na Twitterze Linda Tesfatsion, która przyjechała na koncert. Łącznie obrażenia odniosło 14 osób.

  Zespół Backstreet Boys napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, a koncert odbędzie się w innym terminie.


Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...