Twitter

Twitter

"Najbardziej szalony ambasador" odchodzi. Internauci: międzynarodowy skandal

"Prezydent Obama wczoraj mianował mojego następcę" - napisał na Twitterze ambasador Stanów Zjednoczonych w Warszawie, Stephen D. Mull. Podczas pobytu w Polsce Mull dał się poznać jako aktywny i barwny dyplomata. Swoimi przeżyciami często dzielił się w sieci. Informację o odejściu ambasadora jego zwolennicy przyjęli ze smutkiem.

"By hejtowało się lepiej. Wszystkim". Internauci żartują z Ewy Kopacz

Zatrudniliśmy 50 hejterów do krytyki PiS - miała w Jachrance powiedzieć premier Ewa Kopacz. Napisała o tym "Rzeczpospolita", powołując się na anonimowego działacza PO. Informacje te zdementowała rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska. Zapewniła, że był to żart i chodziło o szkolenie z internetu dla parlamentarzystów. Mimo to za sprawę wzięli się internauci.

Zamknięta puszka napoju nie dla muzułmanki. "Mogłaby jej użyć jako broni"

Ten lot dla Tahery Ahmad okazał się wyjątkowo nieprzyjemny. Poprosiła stewardesę o napój w zamkniętej puszce - tłumacząc to względami higieny. Odmówiono jej, powołując się na względy bezpieczeństwa. Jednocześnie jednak inny pasażer dostał piwo w zamkniętym pojemniku. Tahera jest muzułmanką. Historia odbiła się w internecie szerokim echem.