Kolumbia

Kolumbia

Pogoda daje się we znaki mieszkańcom Ameryki Południowej. W ciągu ostatnich dni Urugwajczycy i Kolumbijczycy odnotowali potężne burze. Żywioł przyniósł obfite opady deszczu i silny wiatr, który niszczył domy, drogi i linie energetyczne.

W poważnych opałach znalazł się kierowca z kolumbijskiej Barranquilli. Razem z autem został zniesiony przez groźny nurt, który na skutek ulewy powstał na jednej z ulic w dzielnicy San Jose. Mężczyźnie pospieszyli na ratunek okoliczni mieszkańcy, a niektórzy z nich sfilmowali całe zdarzenie.

Takiej atrakcji uczestnicy pokazu tanecznego w kolumbijskim Villavicencio raczej się nie spodziewali. Kiedy podziwiali choreografię jednej z par, niebo przeciął jasny, okrągły obiekt. Wielu gości recitalu twierdzi, że nie tylko widzieli przelatujący meteor, ale też odczuli siłę jego upadku.

Gigantyczna ulewa przeszła przez kolumbijskie miasto Barranquilla. Wody spadło tam tak dużo, że jej masy płynęły ulicami, porywając nawet tak ciężkie obiekty jak samochody. Mężczyzna, którego zaskoczyła przemiana ulicy w gwałtowną rzekę, musiał schronić się na dachu budki telefonicznej i tam czekać na pomoc.