W szafie znaleziono rozkładające się ciało 7-latki. Aresztowano jej matkę

Źródło:
Sky News, DeKalb County Police Department
Atlanta, Georgia
Atlanta, Georgia
Google Maps
Atlanta, GeorgiaGoogle Maps

Policja z amerykańskiego stanu Georgia aresztowała pod zarzutem zabójstwa matkę 7-latki, której rozkładające się ciało znaleziono w szafie w opuszczonym mieszkaniu. Natrafił na nie sąsiad zatrzymanej kobiety. Przekazał on lokalnym mediom, że zwłoki "wyglądały jak prawdziwa mumia".

Ciało dziewczynki, zidentyfikowanej jako 7-letnia Alivia Hobbs-Jordan, zostało znalezione 25 czerwca w jednym z mieszkań na osiedlu na przedmieściach Atlanty. Natrafił na nie sąsiad mieszkającej tam wcześniej kobiety, który wyjaśnił funkcjonariuszom, że od kilku miesięcy nie widział lokatorki.

Policja z hrabstwa DeKalb przekazała, że funkcjonariusz, który odpowiedział na wezwanie sąsiada, jako pierwsze zauważył w szafie "włosy oraz będące w stanie rozkładu ramię i nogę". W policyjnym komunikacie nie przekazano, w jaki sposób dziewczynka zmarła. Poinformowano za to, że 29 czerwca funkcjonariusze aresztowali jej matkę, 27-letnią Alondrę Hobbs. Kobieta została oskarżona o zabójstwo i znęcanie się nad dzieckiem.

ZOBACZ TEŻ: Przyznała się do morderstwa dwójki swoich dzieci. Zwłoki noworodków miała latami przetrzymywać w zamrażarce 

Atlanta. Ciało 7-latki "wyglądało jak mumia"

Cytowany przez Sky News sąsiad wyjaśnił w rozmowie z lokalnym mediami, że do mieszkania wszedł po tym, jak zobaczył, że jego drzwi były "szeroko uchylone". Zaznaczył, że po wejściu do środka poczuł "okropny smród". Jak wyjaśnił, światła w mieszkaniu były zgaszone, ale wszystkie meble stały na swoim miejscu, za to przedmioty były porozrzucane, "jakby ktoś wyszedł w pośpiechu".

Mężczyzna powiedział, że w pewnym momencie zauważył otwarte drzwi do szafy. Wystawało z nich ludzkie ramię. - Ciało wyglądało jak prawdziwa mumia. Dało się rozpoznać, że to dziewczynka, po tym, co miała na sobie i po jej włosach - wytłumaczył sąsiad aresztowanej.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje roczne dziecko, zostawione samo w domu na 10 dni. Matka była "na wakacjach"

Autorka/Autor:kgo//am

Źródło: Sky News, DeKalb County Police Department

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock