Programy

PZPN: Bilety zachowują ważność bez względu na ich stan

Programy

Bilety na dzisiejszy mecz w kawałkach
tvn24Niektóre bilety rozdarły się na kawałki

"Bilety i zaproszenia na mecz, który nie odbył się wczoraj zachowują ważność, bez względu na stan, w jakim się znajdują" - poinformował na swojej stronie internetowej Polski Związek Piłki Nożnej. Mecz Polska-Anglia odwołano we wtorek z powodu intensywnie padającego deszczu, który całkowicie zamoczył murawę. Niektórym kibicom zamokły także bilety. Rozpadły się na kawałki.

PZPN zapewnił również, że odwołany wczoraj mecz eliminacyjny do mistrzostw świata w Brazylii Polska-Anglia odbędzie się na Stadionie Narodowym dziś o godz. 17 z udziałem publiczności.

Kibice będą mogli wchodzić na stadion od godziny 14.

Bilety zachowują ważność

Jak zapewniły władze związku, wczorajsze bilety i zaproszenia na mecz zachowują swoją ważność także na dzisiejsze spotkanie, niezależnie od ich stanu. Z kolei osoby, które same wydrukowały bilet z systemu kupbilet.pl zostały poproszone o ponowne jego wydrukowanie.

Możliwa reklamacja

PZPN zwrócił również uwagę, że kibice mogą składać reklamacje niewykorzystanych biletów "w miejscu ich zakupu". Ci, co kupowali przez internet, będą mogli zaś reklamować zakup online.

Wszelkie pytania dotyczące reklamacji można wysyłać na adres e-mail: reklamacje@pzpn.pl.

PZPN przeprosił też na stronie kibiców "za wszelkie niedogodności związane z odwołaniem meczu".

Autor: dp//kdj/k / Źródło: tvn24.pl / TVN24 / PAP / wprost24

Źródło zdjęcia głównego: TVN 24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości