Zasnął w fotelu z papierosem w dłoni. Zginął w pożarze

Jedna osoba zginęła w pożarze
Jedna osoba zginęła w pożarze
Źródło: TVN24 Poznań

W Łopiennie (woj. wielkopolskie) zapaliło się poddasze domu. W pożarze zginął mieszkaniec. Inny z lokatorów został ewakuowany. Jak informują strażacy, ogień najprawdopodobniej powstał od niedopalonego papierosa.

- Zgłoszenie o pożarze w miejscowości Łopienno dostaliśmy po godzinie 4 rano. Do akcji wyjechało 7 zastępów. W pożarze poddasza domu zginęła jedna osoba. Jedna została ewakuowana - poinformował w czwartek rozmowie z portalem tvn24.pl dyżurny wielkopolskich strażaków.

"Zasnął w fotelu"

Na miejsce pojechał reporter TVN24. Udało mu się porozmawiać ze strażakami, którzy byli w budynku. Jak mówili, wszystko wskazuje na to, że ofiara zasnęła w fotelu z zapalonym papierosem w dłoni.

To właśnie od niedopałka powstał pożar, który objął część podłogi i fotel, na którym siedział mężczyzna.

Do pożaru doszło Łopiennie:

Mapy dostarcza Targeo.pl

Autor: ib/lulu / Źródło: TVN24 Poznań

Czytaj także: