Po zderzeniu samochód i motocykl stanęły w płomieniach. Zginął 19-letni motocyklista

Autor:
aa//rzw
Źródło:
PAP, tvn24.pl
Do zdarzenia doszło w Słupcy
Do zdarzenia doszło w Słupcy Google Earth
wideo 2/4
Google EarthOkoliczności wypadku badają policjanci ze Słupcy

Tragiczny wypadek między Brudzewem a Mielżynem (województwo wielkopolskie). Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Podróżujących tym ostatnim przewieziono do szpitala. Wypadku nie przeżył 19-letni motocyklista.

W niedzielę rano służby otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na drodze wojewódzkiej numer 260. Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Słupcy, w wypadku brało udział auto osobowe i motocykl. Tuż po zderzeniu oba pojazdy stanęły w ogniu.

- Na miejscu pracowały służby pod nadzorem prokuratora. Niestety, 19-letni motocyklista na skutek doznanych obrażeń zmarł. Podróżujące autem dwie osoby przewieziono do szpitala. Nie mogę się wypowiadać co do stanu ich zdrowia – poinformowała asp. sztab. Marlena Kukawka, rzeczniczka policji w Słupcy.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Po wypadku droga W260 na odcinku pomiędzy Brudzewem a Mielżynem była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. Objazdy wyznaczono przez Brudzewo, Góry i Mielżyn. - Okoliczności wypadku będą szczegółowo wyjaśniać policjanci - dodaje Kukawka.

Zginął 19-letni mężczyznaFB-KPP Słupca

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:aa//rzw

Źródło: PAP, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: FB-KPP Słupca

Pozostałe wiadomości