"Auto zaczęło palić się w trakcie jazdy"

TVN24 | Pomorze

Autor:
tam/ks
Źródło:
tvn24.pl
Pożar samochodu na S7Kontakt24/ Grzegorz
wideo 2/2
Kontakt24/ GrzegorzPożar samochodu na S7

Pożar samochodu na pomorskim odcinku drogi S7 na kilkadziesiąt minut zablokował jedną z jezdni w kierunku Warszawy. Pasażerom i kierowcy auta, które stanęło w płomieniach w trakcie jazdy, nic się nie stało. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Policja otrzymała w sobotę przed godziną 9.30 informację o zdarzeniu. - Ze zgłoszenia wynikało, że na wysokości miejscowości Stare Babki - pomiędzy węzłami Wisła Most i Nowy Dwór Gdański - doszło do zapalenia się samochodu - przekazuje Joanna Słowik z policji w Nowym Dworze Gdańskim. I dodaje: - Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili, że z niewyjaśnionych przyczyn bmw zaczęło palić się w trakcie jazdy. - Kierowca zauważył, że zapaliły mu się kontrolki. Doszło do uszkodzenia komory silnika - powiedział redakcji Kontakt24 dyżurny straży pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim.

Pożar na S7Kontakt24/ Emilka

Kilkadziesiąt minut utrudnień

Samochodem podróżowały trzy młode osoby. Na szczęście ani kierowca, ani jego pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Kierowcy podróżujący tym odcinkiem S7 musieli jednak początkowo liczyć się z utrudnieniami. Jak informował Punkt Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, zablokowany był jeden z pasów jezdni w kierunku Warszawy. Utrudnienia zakończyły się przed godziną 11.

Dym unoszący się nad drogą był widoczny z dalekaKontakt24/ Emilka
Do pożaru samochodu doszło na S7 Google Maps

Autor:tam/ks

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24/ Emilka