Polska

Kandydaci do Sejmu i Senatu startujący z Lublina

Polska

Wybory parlamentarne 2019 Lublin: kandydaci do Sejmu i Senatu [Listy wyborcze]
Wybory parlamentarne 2019 Lublin: kandydaci do Sejmu i Senatu [Listy wyborcze]Państwowa Komisja Wyborcza
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listy kandydatów do Sejmu startujących z okręgu nr 6 w Lublinie oraz listę kandydujących do Senatu z lubelskich okręgów nr 14, 15 i 16.

W Lublinie w jednym okręgu wyborczym do Sejmu i dwóch do Senatu będzie można głosować w niedzielę 13 października. Lokale wyborcze będą otwarte od 7 do 21. Zobacz listę kandydatów do Sejmu i Senatu z Lublina.

Okręg wyborczy nr 6 [Lublin] - kandydaci do Sejmu

Lista nr 1 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. ŁOPATA Jan Zbigniew, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. KOS Marek, lekarz medycyny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. SMOLARZ Henryk Józef, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. KAPUSTA Grzegorz Krzysztof, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. KRZĘCIO Dariusz Maksymilian, kryminolog, nie należy do partii politycznej

6. RZETELSKI Piotr Sławomir, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. RODZIK Zenon Jerzy, ekonomista, nie należy do partii politycznej

8. SZYSZKO Grzegorz Stanisław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

9. KOPEĆ Marek, dyrektor w instytucjach usług wyspecjalizowanych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. KOŁODZIEJCZYK Dariusz Stanisław, politolog, nie należy do partii politycznej

11. NIEZGODA Marceli Mateusz, inżynier technologii żywności, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. KUCHARCZYK Karolina, rolnik, nie należy do partii politycznej

13. DUDZIŃSKA Edyta Agnieszka, nauczyciel historii, nie należy do partii politycznej

14. BEDNARSKI Jerzy Włodzimierz, lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. GRZYWACZEWSKA Anna, dyrektor do spraw administracyjnych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. SZMIDT Anna, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. FRANCZAK Eliza Agata, terapeuta zajęciowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. CHOCHOWSKI Krzysztof Kamil, urzędnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. STANIBUŁA Daniel, lekarz - specjalista medycyny rodzinnej, nie należy do partii politycznej

20. PIĄTEK Marlena, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

21. MISIASZEK Magdalena, dyrektor rozwoju biznesu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. KASPRZAK Renata Jolanta, lekarz medycyny, nie należy do partii politycznej

23. DRĄŻYK-ŚWITAJ Urszula Monika, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

24. BUJAK Małgorzata, ogrodnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

25. WDOWIAK Magdalena Maria, pracownik administracyjny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

26. WILK Jacek Andrzej, zootechnik, nie należy do partii politycznej

27. RUDNIK Henryk Jan, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

28. KOT Barbara, rolnik, nie należy do partii politycznej

29. ODROBIŃSKA Aneta, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

30. SŁOWIK Daniel, dyrektor wykonawczy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 2 - KW Prawo i Sprawiedliwość

1. TUŁAJEW Sylwester Karol, informatyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. CZARNEK Przemysław, wyższy urzędnik administracji rządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. MASŁOWSKA Gabriela, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej

4. SOBOŃ Artur, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. SPRAWKA Lech Stanisław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. SZULOWSKI Krzysztof, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. GŁUCHOWSKI Krzysztof, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. SKWAREK Sławomir, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. KAŁASKA Adam Krzysztof, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. BIELECKI Jerzy Feliks, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. BOGACKA Teresa, kanclerz wyższej uczelni, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

12. FILIPEK-SOBCZAK Magdalena, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. KOWALCZYK Leszek, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. CHOMA Kazimierz Bogusław, urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. WOJCIECHOWSKI Marek Grzegorz, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. PITUCHA Tomasz Zbigniew, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. JUREK Arkadiusz, animator kultury, nie należy do partii politycznej

18. PATKOWSKI Piotr Andrzej, prawnik, nie należy do partii politycznej

19. SZAŁAS Jolanta, dyrektor lir, nie należy do partii politycznej

20. PRUSZKOWSKI Andrzej Marek, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. ZYBAŁA Ewa, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. PODKAŃSKI Krzysztof Piotr, urzędnik, członek partii politycznej: Stronnictwo "Piast"

23. SZCZYPA Renata Maria, animator kultury, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. BARANOWSKA Dorota, urzędnik administracji państwowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25. SZAŁACHWIEJ Ewa, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

26. SKRZAT Dorota, pedagog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27. UDRYCKA Magdalena Sylwia, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

28. ŚPIEWAK Radosław Marian, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

29. DUDA Ilona Ewelina, pośrednik w obrocie nieruchomości, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

30. KANTHAK Jan Jakub, prawnik, nie należy do partii politycznej

Lista nr 3 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. CZERNIAK Jacek Andrzej, politolog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. DŁUGOSZ Magdalena Anna, nauczycielka akademicka, członek partii politycznej: Lewica Razem

3. KITLIŃSKI Tomasz, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

4. MAZUREK Marek, prawnik, nie należy do partii politycznej

5. ZABRATAŃSKA Katarzyna Edyta, socjolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

6. KOŁODZIEJCZYK Marek Waldemar, kolejarz, nie należy do partii politycznej

7. LACHOWSKI Robert Michał, informatyk medyczny, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

8. LENART Agnieszka Monika, politolog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

9. SKIBA Paulina, nauczycielka, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

10. MARCINKOWSKA-KOZAK Agnieszka Halina, prawnik, członek partii politycznej: Lewica Razem

11. MASZKOWSKI Władysław, mechanik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

12. REBEJKO Jolanta, sprzedawca, członek partii politycznej: Lewica Razem

13. WICHA Beata, artysta malarz, nie należy do partii politycznej

14. BANAŚ Andrzej Wawrzyniec, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

15. STĘPNIAK Adrian, politolog, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

16. IWAN Jarosław Paweł, archeolog, członek partii politycznej: Lewica Razem

17. STOLARSKI Patryk, kasjer, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

18. SŁOMKA Karolina, projektant grafiki, nie należy do partii politycznej

19. KOWALSKA Barbara, księgowa, nie należy do partii politycznej

20. KACZYŃSKI Gabriel Jan, opiekun klienta, członek partii politycznej: Lewica Razem

21. ŁABAREWICZ Anna Maria, urzędnik nie należy do partii politycznej

22. ROJEK Grażyna Irena, nauczycielkanie należy do partii politycznej

23. FIGURA Dariusz Władysław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

24. KUŁAGO Walenty, ekonomista, nie należy do partii politycznej

25. MIKITA-SKIBA Monika Barbara, ekonomista, nie należy do partii politycznej

26. NOWICKI Grzegorz Jerzy, plastyk, nie należy do partii politycznej

27. KASZA Joanna Edyta, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Lewica Razem

28. SKUBIS Emilia Dominika, student, nie należy do partii politycznej

29. FURMANIAK Szymon, bibliotekarz, członek partii politycznej: Lewica Razem

30. GALLANT Jacek Marek, prawnik, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 4 - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

1. KULESZA Jakub, konsultant do spraw systemów teleinformatycznych, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. MEKLER Rafał, kierownik przedsiębiorstwa transportowego, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. TOMASIAK Jacek Mikołaj, prezes, nie należy do partii politycznej

4. TYLUS Małgorzata Aneta, technik rachunkowości, nie należy do partii politycznej

5. GRYZ Mateusz Stanisław, kierowca ciągnika siodłowego, nie należy do partii politycznej

6. WACH Zbigniew Jakub, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

7. ZAJĄCZKOWSKA Anna Maria, chemik, nie należy do partii politycznej

8. WYPYCH Michał, Świdnik, członek partii politycznej: Korwin

9. GAJDA Arkadiusz, kasjer handlowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. KULICKI Rafał Janusz, historyk, członek partii politycznej: Korwin

11. ZDUŃCZYK Piotr Marcin, kucharz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. MAREK Piotr, inżynier elektryk, członek partii politycznej: Korwin

13. MILEWSKI Ryszard Witold, urzędnik państwowy, nie należy do partii politycznej

14. WIĘCŁAWSKI Andrzej Tomasz, informatyk technik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. WIECZOREK-KABAT Alicja, socjolog, nie należy do partii politycznej

16. KUSIAK Paweł Robert, inżynier leśnictwa, nie należy do partii politycznej

17. REJA Anna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

18. SKWAREK Anna Zofia, recepcjonista, nie należy do partii politycznej

19. KRAWCZYK Ewa Maria, kreślarz, nie należy do partii politycznej

20. SKARŻYŃSKI Marek Jakub, technik dentystyczny, członek partii politycznej: Korwin

21. AUGUSTYNOWICZ Monika Teresa, cukiernik, nie należy do partii politycznej

22. MAZEK Dorota Maria, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

23. ŁAGOWSKI Damian, politolog, nie należy do partii politycznej

24. DROZD Olga, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

25. KABASA Anna, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

26. FLIS Anna Joanna, kosmetyczka, nie należy do partii politycznej

27. KUPISZ Szczepan, kierownik małego przedsiębiorstwa budowlanego, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

28. PANASIUK Piotr Adam, historyk, nie należy do partii politycznej

Lista nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

1. MUCHA Joanna, ekonomistka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. KRAWCZYK Michał Mateusz, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. WCISŁO Marta Anna, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. NAKONIECZNY Paweł Krzysztof, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. LISOWSKA Bożena Grażyna, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. BABISZ Krzysztof, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. KOMORSKI Krzysztof, socjolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. BOJARSKI Krzysztof, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. ORGASIŃSKI Lucjan, politolog, nie należy do partii politycznej

10. WASILEWSKA Bożenna, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

11. BIAŁOWĄS Waldemar Franciszek, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. JUCHNIKOWSKI Józef Stanisław, matematyk, nie należy do partii politycznej

13. GUZ Sylwia Stanisława, socjolog, nie należy do partii politycznej

14. KUREK Paweł Tomasz, nauczyciel informatyki, członek partii politycznej: Nowoczesna

15. SZABAŁA Magdalena Anna, lekarz weterynarii, nie należy do partii politycznej

16. TRYBOŃ Maciej Stefan, trener sportu, nie należy do partii politycznej

17. DUNECKA Małgorzata Teresa, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

18. KALBARCZYK Adam Andrzej, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

19. BUCZEK Tomasz Lech, prawnik, nie należy do partii politycznej

20. HOŁDA Joanna Sława, prawnik, nie należy do partii politycznej

21. FATYGA Katarzyna, specjalista administracji publicznej, nie należy do partii politycznej

22. GŁADYSZ Krzysztof Andrzej, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Nowoczesna

23. WOJCIECHOWSKA-JĘDRZEJCZYK Magdalena Mariola, nauczyciel plastyki, członek partii politycznej: Partia Zieloni

24. MIŁOSZ Michał Marcin, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

25. AUSZ Mariusz Grzegorz, wykładowca akademicki - nauki humanistyczne, nie należy do partii politycznej

26. PADO Anna Barbara, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Nowoczesna

27. SZCZUCKI Piotr, radca prawny, nie należy do partii politycznej

28. RAK Marek, nauczyciel akademicki - nauki wojskowe, nie należy do partii politycznej

29. WIĘCEK Katarzyna Dorota, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

30. JURKOWSKI Zbigniew Wiktor, chemik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista nr 8 - KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

1. WOCH Marek Marian, prawnik, nie należy do partii politycznej

2. BERECKA Barbara, rolnik-przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

3. MARKIEWICZ Jarosław Szczepan, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

4. KUSZYK Andrzej Robert, przedsiębiorca-agent ubezpieczeniowy, nie należy do partii politycznej

5. POGONOWSKI Arkadiusz, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

6. ZARYCHTA Jolanta Marta, socjolog, nie należy do partii politycznej

7. DANG XUAN Adrian Hai, manager, nie należy do partii politycznej

8. MAZUR Agnieszka Monika, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

9. MISIAK Arkadiusz Jacek, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

10. KRZYSZTOFIK Dariusz, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

11. ROLA Anna, administratywistka, nie należy do partii politycznej

12. STRADOMSKA Marlena Wanda, psycholog, nie należy do partii politycznej

13. TCHOREK Paweł, pracownik ochrony, nie należy do partii politycznej

14. SZWAJEWSKA Małgorzata Anna, marketingowiec, nie należy do partii politycznej

15. DADEJ Karol Paweł, magister administracji, nie należy do partii politycznej

16. TARŁOWSKA Jolanta Barbara, ekonomista, nie należy do partii politycznej

17. PIETROSIŃSKI Marcin Jakub, prawnik, nie należy do partii politycznej

18. SŁAPCZYŃSKI Tomasz Marcin, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

19. DOMAŃSKI Piotr, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

20. MYŚLIWIEC Magdalena, inspektor ds. administracyjno-organizacyjnych, nie należy do partii politycznej

21. KAMOLA Mateusz Waldemar, inżynier gospodarki przestrzennej, nie należy do partii politycznej

22. KOKOT Katarzyna, psycholog, nie należy do partii politycznej

23. ZIELIŃSKI Piotr Mariusz, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

24. BANACH Artur Lech, producent filmowy, nie należy do partii politycznej

25. KĘPOWICZ Tomasz Wojciech, pracownik sektora usług, nie należy do partii politycznej

26. GRZEGORCZYK Renata, psycholog urzędnik, nie należy do partii politycznej

27. KIERZKOWSKA-ŻUK Ines Agnieszka, wykładowca, nie należy do partii politycznej

28. MANDELA Marek Robert, prawnik, nie należy do partii politycznej

29. SZWERC Wojciech, farmaceuta, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

30. CINNER Dominika, politolog, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 14 [Lublin] - kandydaci do Senatu

1. GOGACZ Stanisław, parlamentarzysta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. KASZNIA Arkadiusz, politolog, zgłoszony przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii politycznej: Socjaldemokracja Polska

3. MATEŃKA Wojciech, psycholog, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ, członek partii politycznej: Polska Patriotyczna

4. WALASEK Marcin, mechanik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 15 [Lublin] - kandydaci do Senatu

1. CZELEJ Grzegorz, parlamentarzysta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. GÓRNIK Paweł Adam, przedsiębiorca, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ DLA POLSKI, nie należy do partii politycznej

3. KAMIŃSKI Krzysztof Zbigniew, adwokat, zgłoszony przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 16 [Lublin] - kandydaci do Senatu

1. BURY Jacek, przedsiębiorca, zgłoszony przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, nie należy do partii politycznej

2. GÓRSKI Wojciech Jan, historyk, przedsiębiorca, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓCIĆ PRAWO, nie należy do partii politycznej

3. MICHAŁKIEWICZ Krzysztof Stefan, polityk-sekretarz stanu, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Autor: mart / Źródło: tvn24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości