Prokuratura Regionalna w Szczecinie chce uchylenia immunitetów dwóm warszawskim prokuratorom, w tym Ewie Wrzosek

Źródło:
tvn24.pl, PAP
Ewa Wrzosek komentuje wniosek Prokuratury Regionalnej w Szczecinie o uchylenie jej immunitetu. Wspomina o Pegasusie
Ewa Wrzosek komentuje wniosek Prokuratury Regionalnej w Szczecinie o uchylenie jej immunitetu. Wspomina o PegasusieTVN24
wideo 2/4
Ewa Wrzosek komentuje wniosek Prokuratury Regionalnej w Szczecinie o uchylenie jej immunitetu. Wspomina o PegasusieTVN24

Prokuratura Regionalna w Szczecinie skierowała do Sądu Najwyższego wnioski o uchylenie immunitetów dwóm warszawskim prokuratorom. Śledztwo - jak podano - jest związane z "ujawnianiem osobom nieuprawnionym informacji z prowadzonych postępowań karnych". Wnioski dotyczą prokurator z rejonu Warszawa-Żoliborz Małgorzaty M. oraz prokurator Ewy Wrzosek z rejonu Warszawa-Mokotów. Wrzosek, komentując oświadczenie śledczych i cytaty z wiadomości, które w nim umieszczono, a które miały - według prokuratorów - zostać przez nią napisane, powiedziała, że wiąże te treści "ze sprawą nielegalnej inwigilacji Pegasusem, i możliwościami technicznymi tego oprogramowania". Obie prokuratorki zostały zawieszone na pół roku.

EWA WRZOSEK BĘDZIE GOŚCIEM "FAKTÓW PO FAKTACH". ZAPRASZAMY W PIĄTEK O GODZ. 19.25 DO TVN24 I TVN24 GO

Śledczy, opisując zarzut, jaki chcą postawić Ewie Wrzosek z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów, podali:

Dotyczy nakłonienia w lipcu 2020 r., w celu osiągniecia korzyści osobistej dla niej i Michała D., pełniącego funkcję Dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy, Małgorzaty M. - pełniącej funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego Warszawa-Żoliborz do niedopełniania obowiązków służbowych poprzez przekazanie osobom nieuprawnionym, m.in. Michałowi D. informacji z toczącego się postępowania, a także niedopełniania obowiązków służbowych określonych w ustawie Prawo o prokuraturze i zaangażowania się w działalność polityczną poprzez m.in. formułowanie wobec Michała D. sugestii o medialnym wykorzystaniu bezprawnie uzyskanych informacji w toczącej się w 2020 r. kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego.

Odnosząc się do zarzutów, jaki chcą podstawić Małgorzacie M. z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Żoliborz podano, że czyn "jest ściśle związany z zarzutami", jakie zamierza prokuratura przedstawić Ewie Wrzosek i "dotyczy niedopełnienia obowiązków służbowych i przekazania osobom nieuprawnionym informacji w sprawie prowadzonego postępowania".

Prokuratura: tłem zarzutów kampania prezydencka i dwa wypadki

W oświadczeniu napisano, że tłem zarzutu, który prokuratura zamierza przedstawić Ewie Wrzosek "była kampania prezydencka oraz dwa wypadki komunikacyjne warszawskich autobusów, które stały się przedmiotem debaty publicznej latem 2020 roku".

Do pierwszego wypadku, o którym wspomniano, doszło 25 czerwca 2020 roku na warszawskim moście Grota-Roweckiego, po którym zmarła jedna osoba, a kilkanaście trafiło do szpitala. "Kierowca autobusu został oskarżony o prowadzenie pojazdu po zażyciu narkotyków. Część opinii publicznej za brak skutecznego nadzoru nad realizacją przewozów obwiniało prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, równocześnie kandydata na urząd prezydenta kraju" - napisali śledczy z z prokuratury w Szczecinie.

Drugi wypadek, który przytoczono, wydarzył się 7 lipca 2020 roku na ulicy Klaudyny na stołecznych Bielanach. Autobus miejski uderzył wtedy w trzy zaparkowane przy jezdni samochody. Lekko poszkodowana została jedna z jego pasażerek. Policja zatrzymała kierowcę, bo badanie testerem narkotykowym wskazało na obecność metamfetaminy w jego organizmie.

Według prokuratury to w tych okolicznościach dyrektor pionu bezpieczeństwa w warszawskim ratuszu Michał Domaradzki "wykorzystując swoją znajomość" z prokurator Wrzosek "wyraził wobec niej za pośrednictwem komunikatora internetowego oczekiwanie, że niezwłocznie poinformuje go ona o ustaleniach śledztwa w zakresie wyników badań krwi i moczu na obecność narkotyków u podejrzanego".

Prokuratura podała dalej, że Ewa Wrzosek nie była referentem w tej sprawie, stąd w tej sprawie - jak napisano - zwróciła się do Małgorzaty M. Dodano, że uzyskiwane etapami informacje o wynikach śledztwa Ewa Wrzosek "przekazywała" Domaradzkiemu.

"Z zabezpieczonych w telefonie Michała D. zrzutów ekranu z treścią rozmów z Rafałem Trzaskowskim wynika wprost, że na bieżąco przekazywał mu informacje o ustaleniach prokuratorskiego postępowania i zamierzeniach prokuratury, podkreślając, że uzyskuje je jako pierwszy" - dodano.

Michał Domaradzki zatrzymany

Michał Domaradzki został w środę zatrzymany przez agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Po przedstawieniu zarzutów, związanych z przekroczeniem uprawnień, niedopełnieniem obowiązków, dyrektor został wypuszczony. 

Za pośrednictwem rzeczniczki dyrektor wydał w środę wieczorem oświadczenie: "Dziś w godzinach porannych, w czasie pracy w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy zostałem zatrzymany przez służby. Następnie przesłuchano mnie i postawiono mi zarzuty w sprawie urzędowej związanej z moim funkcjonowaniem jako dyrektora pionu bezpieczeństwa w stołecznym ratuszu. Nigdy, w żadnych sprawach, nie uchylałem się od współpracy z organami państwa, a przedmiot sprawy, której dotyczą zarzuty można było wyjaśnić bez konieczności sięgania po zastosowane środki. Stawiane zarzuty oraz sposób zatrzymania oceniam jako krok czysto polityczny. Jako wieloletni funkcjonariusz policji nie zgadzam się na takie funkcjonowanie państwa. Będę bronił swojego dobrego imienia".

Były szef stołecznej policji, dyrektor biura w ratuszu zatrzymany przez CBA

Przeszukanie

Wniosek Prokuratury Regionalnej w Szczecinie Ewa Wrzosek skomentowała w rozmowie z reporterem TVN24 Bartłomiejem Ślakiem. - Padło publicznie uzasadnienie podjętych wobec mnie działań - powiedziała, nawiązując do przeszukania w jej biurze.

Doszło do niego w środę, w jego trakcie zabezpieczono sprzęt. Prokurator Jarosław Onyszczuk ze Stowarzyszenia Prokuratorów "Lex Super Omnia" podał, że ma to związek z nielegalną inwigilacją Pegasusem. Wrzosek przekazała, że przeszukanie odbyło się pod jej nieobecność, choć miała prawo przy nim być.

CZYTAJ TAKŻE: Przeszukanie w biurze prokurator Wrzosek pod jej nieobecność. "Zostałam wysłana do sądu"

Wrzosek: nie potwierdzam tych cytatów

- Mój telefon był inwigilowany przy użyciu Pegasusa. Pegasus i jego możliwości techniczne dają możliwość manipulowania treściami, nanoszenia nowych danych, jak również usuwania danych - zwróciła uwagę. O tym, że prokurator Wrzosek była inwigilowana przez system Pegasus, poinformowała w grudniu 2021 roku działająca przy Uniwersytecie w Toronto grupa Citizen Lab. Jej telefon miał być sześciokrotnie hakowany od czerwca do sierpnia 2021 roku.

Wrzosek potwierdziła w rozmowie z TVN24, że zdarzało jej się rozmawiać z Domaradzkim "na tematy służbowe". - Nie potwierdzam w żadnym aspekcie tych cytatów, które zostały w komunikacie umieszczone - zaznaczyła. - Wiążę sprawę nielegalnej inwigilacji Pegasusem, możliwościami technicznymi tego oprogramowania, z treściami, które zostały opublikowane - dodała.

Wypowiadając się o drugiej prokurator, której śledczy chcą postawić zarzuty, Wrzosek potwierdziła, że ją zna. - Ponieważ pracowałyśmy kiedyś w jednej jednostce - powiedziała. Odnosząc się do wypadku na moście Grota-Roweckiego, prokurator nie wykluczyła, że rozmawiała z M. o tym, ze względu na to, że wydarzenie miało miejsce na Żoliborzu. - Ja również pracowałam na Żoliborzu i jesteśmy znajomymi - zauważyła.

- Natomiast jeśli chodzi o opublikowane w komunikacie treści, zaprzeczam, abym przekazywała tego rodzaju dane, bo nie miałam nawet dostępu do szczegółowych informacji tam zawartych. Wykluczam również możliwość, aby takich informacji udzielała pani prokurator - dodała.

Według Wrzosek "to już nie jest próba zastraszenia". - To próba wyeliminowania mnie z przestrzeni publicznej, próba zamknięcia mi ust, żebym nie krytykowała prokuratury Zbigniewa Ziobry. Nie jest to przyjemne doświadczenie, jest to bardzo traumatyczne doświadczenie, również dla mojej rodziny, natomiast nie dam się zastraszyć, nawet gdyby próbowano mnie wyprowadzić w kajdankach - oświadczyła prokurator.

Cała rozmowa z Ewą Wrzosek na temat wniosku Prokuratury Regionalnej w Szczecinie o uchylenie jej immunitetu
Cała rozmowa z Ewą Wrzosek na temat wniosku Prokuratury Regionalnej w Szczecinie o uchylenie jej immunitetuTVN24

Rzecznik Prokuratury Rejonowej w Szczecinie o działaniach w biurze Wrzosek

Więcej o stanowisku śledczych mówił w rozmowie z TVN24 Marcin Lorenc, rzecznik Prokuratury Regionanej w Szczecinie.

- Prokurator w ramach prowadzonego śledztwa nie przeprowadzał przeszukania. Prokurator skierował do właściwego prokuratora rejonowego wniosek o wydanie rzeczy, które mogą stanowić dowód w sprawie. W postanowieniu o żądaniu wydania rzeczy nie znalazła się jakakolwiek rzecz, która mogłaby stanowić osobistą własność pani prokurator - powiedział.

Wymienił, że zabezpieczono między innymi "nośniki elektroniczne".

Lorenc o działaniach w biurze prokurator Wrzosek
Lorenc o działaniach w biurze prokurator WrzosekTVN24

Zawieszenie na pół roku

Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz przekazała w środę, że obie panie prokurator zostały zawieszone na pół roku.

- W związku z wszczętymi postępowaniami dyscyplinarnymi wobec prokuratorów, co do których Prokuratura Regionalna w Szczecinie skierowała wnioski o uchylenie immunitetów, mając na uwadze charakter przewinień dyscyplinarnych, Prokurator Okręgowy w Warszawie podjął decyzję o zawieszeniu ich w czynnościach służbowych na sześć miesięcy - wyjaśniła Skrzyniarz.

Dodała, że prokurator Małgorzata M. została odwołana z funkcji zastępcy Prokuratora Rejonowego Warszawa-Żoliborz.

Autorka/Autor:akw/kab

Źródło: tvn24.pl, PAP

Pozostałe wiadomości

48-letni polski alpinista nie przeżył w sobotę wypadku podczas wejścia na Dwie Wieże we wschodniej części Tatr Wysokich na Słowacji. O tragicznym zdarzeniu poinformowało słowackie pogotowie górskie.

Polak zginął w słowackich górach

Polak zginął w słowackich górach

Źródło:
PAP

Gdzie jest burza? W sobotę 13.07 nad Polską pojawiają się wyładowania atmosferyczne. W burza mocno wieje i obficie pada. Śledź aktualną sytuację pogodową na tvnmeteo.pl.

Gdzie jest burza? Błyska się w czterech województwach

Gdzie jest burza? Błyska się w czterech województwach

Aktualizacja:
Źródło:
tvnmeteo.pl

Gwałtowne burze przetoczyły się w piątek i w nocy z piątku na sobotę przez Polskę. Towarzyszący wyładowaniom silny wiatr zrywał dachy z budynków, powalał drzewa. Szczególnie niebezpiecznie było w Tomaszowie Mazowieckim (Łódzkie), gdzie w wyniku nawałnicy porwało dach i zniszczyło elewację centrum handlowego.

Ranni, zerwane dachy, powalone drzewa. Ponad pięć tysięcy interwencji po nawałnicach

Ranni, zerwane dachy, powalone drzewa. Ponad pięć tysięcy interwencji po nawałnicach

Aktualizacja:
Źródło:
tvnmeteo.pl, PAP, TVN24

Plenerowy festiwal Audioriver w Łodzi został w piątkowy wieczór przerwany z powodu burzy. W sobotę organizatorzy poinformowali, że impreza będzie kontynuowana do niedzieli. Zaapelowali jednak, by uczestnicy na bieżąco śledzili ich komunikaty.

"Nie mieliśmy żadnego wyboru". Przerwany festiwal

"Nie mieliśmy żadnego wyboru". Przerwany festiwal

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Po matce dostała walizkę, a w niej kilka kosmetyków, zdjęć i książek. - Drobnica, do wyceny praktycznie zero złotych - mówi w rozmowie z redakcją biznesową tvn24.pl Katarzyna Kujawa, prawniczka z kancelarii adwokackiej Rynkowski. Mimo to na konto wchodzi komornik i zabiera dziesięć tysięcy złotych. W kolejce są następne egzekucje. - Mam już wiele nieprzespanych nocy za sobą, jestem tym okrutnie zmęczona - komentuje Maria Zapędowska, która spłaca długi po zmarłym rodzicu.

Dostała walizkę, musi spłacać dług. "Gehenna i paranoja. Idzie się rozchorować"

Dostała walizkę, musi spłacać dług. "Gehenna i paranoja. Idzie się rozchorować"

Źródło:
tvn24.pl

Jeden z dronów Shahed, używanych przez rosyjską armię do ataków na Ukrainę, wleciał na Białoruś w sobotę o godzinie trzeciej nad ranem i przeleciał ponad 350 kilometrów - podał niezależny kanał Biełaruski Hajun. Do przechwycenia drona poderwano śmigłowiec i myśliwiec - poinformował.

Shahed pokonał 350 kilometrów nad Białorusią

Shahed pokonał 350 kilometrów nad Białorusią

Źródło:
Biełaruski Hajun, tvn24.pl

Na ślubie wystąpili już Rihanna i Justin Bieber, był szklany pałac i rejs, a "najbardziej ekstrawaganckie wesele roku" jeszcze się nie skończyło - pisze "Wall Street Journal". Eksperci z branży szacują, ile to wszystko kosztowało.

"Najbardziej ekstrawagancki ślub roku". Ile to kosztowało

"Najbardziej ekstrawagancki ślub roku". Ile to kosztowało

Źródło:
"The Wall Street Journal"

40-letni mężczyzna został napadnięty na placu Konstytucji. Jak podała straż miejska, został pobity i skopany do nieprzytomności. Poszkodowanemu na pomoc ruszył strażnik.

Bili pięściami i kopali. 40-latek napadnięty w środku dnia w centrum miasta

Bili pięściami i kopali. 40-latek napadnięty w środku dnia w centrum miasta

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Księżna Kate pojawi się na niedzielnym finale Wimbledonu mężczyzn - poinformował Pałac Kensington. Będzie to jej drugie publiczne wystąpienie od czasu zdiagnozowania u niej choroby nowotworowej.

Kate będą mogły zobaczyć w niedzielę miliony ludzi. Komunikat Pałacu Kensington 

Kate będą mogły zobaczyć w niedzielę miliony ludzi. Komunikat Pałacu Kensington 

Źródło:
Reuters, tvn24.pl

Ponad 800 mandatów za nieprawidłowe parkowanie strażnicy miejscy wystawili od połowy maja w Kołobrzegu. Pojazdy zaparkowane w miejscach do tego nieprzeznaczonych to latem plaga w miejscowościach nadmorskich.

Plaga mandatów w nadmorskich miejscowościach. Kierowcy "coraz bardziej roszczeniowi"

Plaga mandatów w nadmorskich miejscowościach. Kierowcy "coraz bardziej roszczeniowi"

Źródło:
PAP

Ratownicy odnaleźli ostatniego poszukiwanego górnika w kopalni Rydułtowy, w której w czwartek doszło do wstrząsu. Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach poinformował, że mężczyzna żyje. - Jest przygotowywany do transportu na powierzchnię, jest w stanie komunikatywnym, został opatrzony przez lekarza - powiedział prezes Polskiej Grupy Górniczej, Leszek Pietraszek.

Poszukiwany górnik został odnaleziony. Mężczyzna żyje. "Jest w stanie komunikatywnym"

Poszukiwany górnik został odnaleziony. Mężczyzna żyje. "Jest w stanie komunikatywnym"

Aktualizacja:
Źródło:
PAP, tvn24, TVN24

- Były już próby zamachu na Władimira Putina, ale - jak widać - do tej pory się nie powiodły - ujawnił szef ukraińskiego wywiadu wojskowego Kyryło Budanow. Więcej szczegółów w tej sprawie nie przekazał.

Wywiad w Kijowie: były próby zamachu na Putina

Wywiad w Kijowie: były próby zamachu na Putina

Źródło:
PAP, Agientstwo

Spacery albo kąpiel w morzu bywają ograniczane przez najemców płatnych plaż. Jednak to jest działanie bezprawne - przypomina włoska Krajowa Unia Konsumentów. Nie wiedzą o tym przede wszystkim zagraniczni turyści.

Zakazy na plaży. Tego mogą nie wiedzieć turyści

Zakazy na plaży. Tego mogą nie wiedzieć turyści

Źródło:
PAP

34-letni mężczyzna został w sobotni poranek aresztowany w Anglii pod zarzutem morderstwa - pisze BBC. Chodzi o sprawę dwóch walizek z ludzkimi szczątkami, które zostały znalezione w nocy ze środy na czwartek w południowo-zachodniej części kraju.

Dwie walizki na moście, w środku ludzkie szczątki. Aresztowano mężczyznę

Dwie walizki na moście, w środku ludzkie szczątki. Aresztowano mężczyznę

Źródło:
BBC, tvn24.pl

Przez dwa miesiące w roku jest tyle pracy, że nie wiadomo, w co ręce włożyć. Potem mają "szyje jak u żyrafy", wyglądając majowego weekendu, bo brakuje pieniędzy po zimie. Dla firm funkcjonujących w turystyce nie ma niczego pośrodku. Niektóre się zamykają, część szuka pomysłu, jak przetrwać w trakcie tak zwanego niskiego sezonu.

Najpierw "ostra jazda", potem "szyja jak u żyrafy"

Najpierw "ostra jazda", potem "szyja jak u żyrafy"

Źródło:
tvn24.pl

Część klientów otrzymała wysokie przedpłaty za prąd na lipiec i koleje miesiące. Stało się to zanim weszły w życie nowe regulacje mrożące ceny energii. Czy firmy energetyczne wyślą nowe, skorygowane rachunki? Zapytaliśmy o to największych sprzedawców prądu w kraju.

Zamieszanie z cenami prądu. "Przyjmujemy wszystkie wnioski o korekty"

Zamieszanie z cenami prądu. "Przyjmujemy wszystkie wnioski o korekty"

Źródło:
tvn24.pl

- Zabytkowe ogrody Muzeum Łazienki Królewskie są dziś zamknięte z uwagi na konieczność kontroli i usunięcia skutków nocnej bardzo intensywnej nawałnicy - przekazała w sobotę Anita Kacprzyk, przedstawicielka muzeum.

Łazienki Królewskie zamknięte. Przez nawałnicę

Łazienki Królewskie zamknięte. Przez nawałnicę

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Izraelskie wojsko przeprowadziło atak na miasto Chan Junus w Gazie. Jak twierdzi armia, celem był dowódca wojskowy Hamasu Mohammed Deif. Według lokalnych władz, w ataku zginęło co najmniej 71 Palestyńczyków, a blisko 300 osób zostało rannych.

Izraelski atak w Strefie Gazy. Niemal 300 osób rannych, 71 nie żyje

Izraelski atak w Strefie Gazy. Niemal 300 osób rannych, 71 nie żyje

Źródło:
Reuters
Rocznica rzezi wołyńskiej. "Co następne - inscenizacja komór gazowych i krematoriów z Auschwitz?"

Rocznica rzezi wołyńskiej. "Co następne - inscenizacja komór gazowych i krematoriów z Auschwitz?"

Źródło:
tvn24.pl, gov.pl
Premium

33-letni obywatel Czech wpadł samochodem do rowu i uderzył w przepust. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny. Mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu są utrudnienia, ruch odbywa się wahadłowo.

Tragiczny wypadek. Nie żyje 33-letni Czech

Tragiczny wypadek. Nie żyje 33-letni Czech

Źródło:
tvn24.pl

W Opocznie świadek zauważył mężczyznę, który płonął na jednej z ulic. Po chwili ugasił jego ubrania i zadzwonił na służby. Poszkodowany z ranami oparzeniowymi śmigłowcem LPR trafił do szpitala w Warszawie.

Mężczyzna płonął na ulicy. Pomógł mu świadek

Mężczyzna płonął na ulicy. Pomógł mu świadek

Źródło:
tvn24.pl

Sąd w Nowym Meksyku umorzył sprawę przeciwko Alecowi Baldwinowi oskarżonemu o nieumyślne spowodowanie śmierci operatorki Halyny Hutchins. W październiku 2021 roku została postrzelona na planie westernu "Rust". Ranny został wówczas reżyser filmu Joel Souza.

Sąd zdecydował, Alec Baldwin się rozpłakał

Sąd zdecydował, Alec Baldwin się rozpłakał

Źródło:
PAP

Sudańskie służby bezpieczeństwa nakazały wszystkim cudzoziemcom opuszczenie stolicy kraju Chartumu i jego okolic w ciągu dwóch tygodni. Powodem są nasilające się walki w mieście.

Cudzoziemcy mają dwa tygodnie, żeby wyjechać z miasta

Cudzoziemcy mają dwa tygodnie, żeby wyjechać z miasta

Źródło:
PAP

Donald Trump ponownie ma pełny dostęp do swoich kont na Facebooku i Instagramie - ogłosiła spółka Meta. Decyzję koncernu skomentował sztab wyborczy Joe Bidena.

Decyzja giganta w sprawie kont Trumpa na Facebooku i Instagramie

Decyzja giganta w sprawie kont Trumpa na Facebooku i Instagramie

Źródło:
PAP

Wokół sztucznej inteligencji powstaje bańka inwestycyjna, która może zakończyć się katastrofą. Tak jak bańka internetowa z początku wieku - uważa analityk James Ferguson.

Ostrzeżenie przed powtórką z historii. "Wiemy, jak takie bańki się kończą"

Ostrzeżenie przed powtórką z historii. "Wiemy, jak takie bańki się kończą"

Źródło:
Fortune

Nie żyje Stanisław Wielgus, pilot doświadczalny, konstruktor i instruktor lotniczy. Jego kariera trwała nieprzerwanie 56 lat. Zmarł w piątek w wieku 97 lat. Wielgus w czasie II wojny światowej był łącznikiem Armii Krajowej, walczył z partyzantce.

Stanisław Wielgus nie żyje. Pilot i konstruktor miał 97 lat

Stanisław Wielgus nie żyje. Pilot i konstruktor miał 97 lat

Źródło:
dlapilota.pl
Co pogoda robi nam z mózgiem?

Co pogoda robi nam z mózgiem?

Źródło:
Magazyn TVN24
Premium

Tylko 20 procent kobiet w Polsce wykrywa wcześnie nowotwory piersi, a ta wczesna diagnostyka jest w zasadzie kluczem do wyleczenia - mówiła w TVN24 Marta Bednarek z Fundacji Rak'n'Roll. Podkreśliła, że mammografia jest jednym z badań, do których nie ma problemów z dostaniem się i jest bezpłatna. Bednarek oceniła, że wprowadzenie jej do pakietu badań medycyny pracy jest dobrym pomysłem.

Mammografia w pakiecie? "Naszym zdaniem bardzo dobry pomysł"

Mammografia w pakiecie? "Naszym zdaniem bardzo dobry pomysł"

Źródło:
TVN24

"Doppelgänger. Sobowtór", "Godzilla i Kong: Nowe imperium" czy "Król Zanzibaru" - to tylko kilka tytułów, jakie w ostatnich dniach dodano do biblioteki platformy streamingowej Max. Wśród nowości znalazły się także cenione komedie, dramaty i wciągające dokumenty. Co warto obejrzeć?  

Nowości na Max. Kinowe hity i komedie w gwiazdorskiej obsadzie

Nowości na Max. Kinowe hity i komedie w gwiazdorskiej obsadzie

Źródło:
tvn24.pl