Zamieszanie w Sejmie. Czarnek wraca na mównicę. "Odwrócił się pan plecami do wicemarszałka Sejmu"

Aktualizacja:
Źródło:
TVN24
Przemysław Czarnek przerwał wystąpienie Sławomira Nitrasa w Sejmie
Przemysław Czarnek przerwał wystąpienie Sławomira Nitrasa w SejmieTVN24
wideo 2/4
Przemysław Czarnek przerwał wystąpienie Sławomira Nitrasa w SejmieTVN24

W trakcie czwartkowych obrad Sejmu doszło do zamieszania. Po przemówieniu posła KO Cezarego Tomczyka na mównicę wkroczył poseł PiS Przemysław Czarnek, chcąc - jak twierdził - sprostować wypowiedź przedmówcy. Czarnek ignorował polecenia wicemarszałek Sejmu, która chwilę później wyłączyła mu mikrofon. Podobna sytuacja wydarzyła się kilka godzin później.

Przemysław Czarnek mówił w Sejmie tuż po rozpoczęciu obrad po godz. 9, że klub PiS "niezmiennie popiera" projekt uchwały dotyczącej powołania komisji śledczej do zbadania tzw. wyborów kopertowych. Jak stwierdził, wiosną 2020 roku "rząd stanął przed obowiązkiem przygotowania wyborów w arcytrudnych warunkach".

Sejm wznowił obrady. Relacja na żywo w tvn24.pl >>>

- Podjęliśmy wszystkie możliwe działania zmierzające do tego, żeby te wybory się odbyły, uznaliśmy, że w dobie koronawirusa wybory muszą odbyć się w sposób korespondencyjny. Niestety nie doszło do tych wyborów - mówił. - Wykonywaliśmy nasze obowiązki wynikające z Konstytucji RP - przekonywał. Zwracając się do sejmowej większości, oznajmił: - Chcecie badać legalność działań rządzących, które były ich obowiązkiem.

Czarnek powtórzył, że "klub PiS będzie niezmiennie głosował za powołaniem komisji". - Nauczyliśmy was demokracji, pokazaliśmy wam, jak zrobić wybory, żeby frekwencja w nich była najwyższa w historii - powiedział.

Czarnek: klub PiS będzie niezmiennie głosował za powołaniem komisji w sprawie wyborów kopertowych
Czarnek: klub PiS będzie niezmiennie głosował za powołaniem komisji w sprawie wyborów kopertowychTVN24

Zamieszanie na mównicy

Po nim na mównicę wszedł Cezary Tomczyk. - Przed chwilą głos zabrała "ikona uczciwości" - Przemysław Czarnek, który rozdawał wille znajomym za pięć złotych - oświadczył. - Polska to nie PiS. To, że traktowaliście Polskę jak swoją własność, to nie znaczy, że to prawda - mówił.

Odnosząc się do wyborów kopertowych, stwierdził: - Przeprowadziliście wybory, a właściwie podjęliście próbę nielegalnie, dokonując zamachu na demokrację w naszym kraju. Za to odpowiecie, panie Czarnek - oznajmił poseł KO.

Tomczyk o "ikonie uczciwości III RP" Przemysławie Czarnku
Tomczyk o "ikonie uczciwości III RP" Przemysławie CzarnkuTVN24

W tym momencie do mównicy ponownie podszedł Czarnek, przekonując wicemarszałek Sejmu Dorotę Niedzielę, że słowa Tomczyka wymagają sprostowania. Marszałek poprosiła posła PiS do siebie, ale Czarnek nie wykonał polecenia. - Atak personalny wymaga sprostowania - powiedział do mikrofonu, który chwilę później został mu wyłączony. Mimo to Czarnek kontynuował przemowę.

- Panie pośle, proszę do mnie, marszałek Sejmu wzywa pana posła, bardzo proszę do mnie - apelowała przewodnicząca obrad. Czarnek odwrócił się jednak plecami do marszałek i odszedł. - Panie pośle, czy pan może podejść do mnie, wytłumaczę panu moją decyzję - mówiła Niedziela, ale Czarnek ją zignorował.

- To jest właśnie twarz PiS-u - oznajmił chwilę później z mównicy sejmowej Michał Szczerba (KO).

Sójka: warto byłoby wsiąść w samochód i wybrać się do Warty

Do słów Tomczyka o tym, że Czarnek "rozdawał wille znajomym za pięć złotych" odniosła się Katarzyna Sójka z PiS.

- Panie pośle Tomczyk, ja myślę, że program inwestycje w oświacie, żeby nie było takiego obśmiewania, państwo nazywacie ten program "willa plus". Warto byłoby wsiąść w samochód i wybrać się do Warty blisko Sieradza w województwie łódzkim i zapytać się dzieci niepełnosprawnych, czy one uważają, tak jak pan, że warto obśmiewać program, dzięki któremu został zakupiony dla tych dzieci samochód za pół miliona złotych - oznajmiła. - Warto porozmawiać z tymi dziećmi, czy mają takie samo zdanie jak państwo macie na temat tego dobrego programu - dodała, po czym podziękowała posłowi Czarnkowi za jego realizację.

Sójka: warto byłoby wsiąść w samochód i wybrać się do Warty
Sójka: warto byłoby wsiąść w samochód i wybrać się do WartyTVN24

Przemysław Czarnek jako minister edukacji i nauki odwiedził w marcu Wartę (powiat sieradzki) i przekazał miejscowemu Zespołowi Szkół Specjalnych osobowego busa za 514 tysięcy złotych.

Do sprawy odniosła się później także posłanka KO Iwona Hartwich.

- 291 tysięcy osób w Polsce czeka na podwyższenie renty socjalnej - wskazała. - Skoro dał pan samochód to pan wie, że jest trudna sytuacja w Polsce osób niepełnosprawnych. Dlaczego nie był pan orędownikiem renty socjalnej? - pytała byłego ministra edukacji i nauki. Przypomniała, że pod tym projektem podpisało się 200 tysięcy osób.

Poseł Czarnek ponownie przy mównicy

Po 12.30 na mównicy ponownie pojawił się Przemysław Czarnek. - Pana posła Tomczyka proszę, żeby jadąc do Sieradza, przejechał przez Wartę, zajechał do zespołu szkół specjalnych i zapytał, czy ten mercedes za 550 tysięcy złotych dalej wozi dzieci niepełnosprawne do szkoły w Warcie, w jego okręgu, o który nie zadbał - powiedział poseł PiS. 

Po nim do mównicy podszedł Cezary Tomczyk. - To jest jednak dość szokujące, że ludzie tacy jak pan minister Czarnek po tym, co robili w polskim państwie, chcą jakąkolwiek grupę społeczną albo w ogóle kogokolwiek, pouczać odnośnie uczciwości. Gdyby można było zbudować antytezę uczciwości, to byłby to minister Czarnek. To, co pan zrobił w sprawie willi plus, to, co pan zrobił w sprawie przekazania majątku państwowego de facto swoim kolegom, ludziom związanym z PiS-em, to nie jest tylko czyn absolutnie niemoralny, niegodny ministra edukacji. To jest czyn, który wymaga rozliczenia przez niezależną prokuraturę - oświadczył Tomczyk.

W trakcie, gdy przemawiał następny poseł, Sławomir Nitras (KO), Przemysław Czarnek ponownie wszedł na mównicę sejmową.

- Proszę zejść z mównicy - apelowała prowadząca obrady wicemarszałek Monika Wielichowska. Przed powrotem na swoje miejsce poseł PiS wygłosił wobec niej kilka słów krytyki dotyczących stylu prowadzenia obrad, po czym zszedł z mównicy, nie czekając na odpowiedź Wielichowskiej. - Szanowny panie pośle, bardzo żałuję, że w ten sposób się pan zachowuje. Odwrócił się pan plecami do wicemarszałka Sejmu - zwróciła się do Czarnka.

Czarnek nie zareagował.

Przemysław Czarnek przerwał wystąpienie Sławomira Nitrasa w Sejmie
Przemysław Czarnek przerwał wystąpienie Sławomira Nitrasa w SejmieTVN24

Autorka/Autor:momo,ks/kab, adso

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Dzisiaj jest ten moment, żeby wszyscy zrozumieli, że wojna w Ukrainie może się przerodzić w coś, co będzie dotyczyło wszystkich. Rola polskiej dyplomacji w tej kwestii jest kluczowa - mówiła w TVN24 posłanka KO Agnieszka Pomaska. Błażej Poboży, doradca prezydenta, wskazywał, że "jeśli dziś nie będziemy oddawać trochę ze swojego komfortu to za jakiś czas będziemy w tej sytuacji, w której dziś są Ukraińcy".

"Jeśli nie oddamy trochę swojego komfortu, za jakiś czas będziemy w tej sytuacji, w której dziś są Ukraińcy"

"Jeśli nie oddamy trochę swojego komfortu, za jakiś czas będziemy w tej sytuacji, w której dziś są Ukraińcy"

Źródło:
TVN24

Drugą dobę trwają poszukiwania kierowcy, który potrącił dwuletniego chłopca w miejscowości Obiecanowo pod Makowem Mazowieckim. Funkcjonariusze analizują dotychczasowe zgłoszenia świadków i - jak zapewniają - pracują całą dobę. Policja wciąż apeluje do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje i nagrania pomocne w rozpoznaniu pojazdu.

Są pierwsze zgłoszenia po śmiertelnym potrąceniu dwulatka. Nowy apel policji

Są pierwsze zgłoszenia po śmiertelnym potrąceniu dwulatka. Nowy apel policji

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Przed nami absolutnie niezwykła temperatura w ostatnich dniach lutego. A jak zacznie się marzec? Czy będzie równie wyjątkowo ciepło, czy jednak zima wróci? Sprawdź długoterminową prognozę pogody na 16 dni.

Pogoda na 16 dni: tak mógłby wyglądać koniec kwietnia

Pogoda na 16 dni: tak mógłby wyglądać koniec kwietnia

Źródło:
tvnmeteo.pl

Zniszczone fabryki. Drogi rozerwane na strzępy. Elektrownie wyłączone z użytku. Eksport stali zdziesiątkowany. Fala uchodźców opuszczających kraj. Ukraina - najbiedniejsze państwo w Europie - zapłaciła pod względem ekonomicznym wysoką cenę za dwuletnią wojnę z Rosją prowadzoną niemal w całości na jej własnym terytorium. Tymczasem Rosja ma tak małe zadłużenie, że nawet sankcje nie wyrządziły jej większych szkód. Przynajmniej na razie - czytamy w analizie dziennika "The Guardian".

Ukraińska gospodarka w tarapatach, Rosja z pozornym dobrobytem

Ukraińska gospodarka w tarapatach, Rosja z pozornym dobrobytem

Źródło:
"The Guardian"

Jeśli Putin grozi, jeśli grozi były prezydent Miedwiediew, to ja tym groźbom niestety zmuszony jestem wierzyć - powiedział w sobotę w rozmowie z dziennikarzem TVN24 minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Szef polskiej dyplomacji ostrzegł, że "Rosja może przetestować gwarancje bezpieczeństwa Sojuszu Północnoatlantyckiego".

Sikorski w USA: jeśli Putin grozi, to ja tym groźbom jestem zmuszony wierzyć

Sikorski w USA: jeśli Putin grozi, to ja tym groźbom jestem zmuszony wierzyć

Źródło:
TVN24, PAP
"Ciekawe, ile lat będę miał, jak wyjdę z więzienia". Już wie

"Ciekawe, ile lat będę miał, jak wyjdę z więzienia". Już wie

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Na komisji sejmowej ekspertka resortu klimatu i środowiska stwierdziła, że "polskie lasy przestały pochłaniać dwutlenek węgla, czyli nie pełnią już swojej roli". Reakcją był śmiech części obecnych na obradach. Nagranie tej sytuacji wywołuje wiele emocji również wśród internautów. Tyle że zostało zmanipulowane, a słowa ekspertki mają szerszy kontekst, który wyjaśnia w dalszej części wypowiedzi jak i w sieci.

Ekspertka: polskie lasy przestały pochłaniać dwutlenek węgla. Została wyśmiana i skrytykowana w sieci. Niesłusznie

Ekspertka: polskie lasy przestały pochłaniać dwutlenek węgla. Została wyśmiana i skrytykowana w sieci. Niesłusznie

Źródło:
Konkret24

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do kontenera i food trucka. Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Policja publikuje ich zdjęcia i prosi o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Włamanie do kontenera i food trucka. Policja szuka tych mężczyzn

Włamanie do kontenera i food trucka. Policja szuka tych mężczyzn

Źródło:
tvnwarszawa.pl

"Dwa lata ukraińskiego bohaterstwa. Dwa lata rosyjskiego barbarzyństwa. Dwa lata hańby tych, którzy pozostają obojętni" - napisał w drugą rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę Donald Tusk. W niedzielę rano odpowiedział mu prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. "Doceniamy silne wsparcie Polski dla Ukrainy od samego początku wojny rosyjskiej na pełną skalę. Bezpieczeństwo naszych narodów jest niepodzielne. Musimy zjednoczyć się, aby pokonać naszego wspólnego wroga" - napisał Zełenski.

Zełenski odpowiada Tuskowi. "Musimy zjednoczyć się, aby pokonać naszego wspólnego wroga"

Zełenski odpowiada Tuskowi. "Musimy zjednoczyć się, aby pokonać naszego wspólnego wroga"

Źródło:
tvn24.pl

Na najbliższym posiedzeniu Sejmu odbędzie się debata aborcyjna - przekazał wicemarszałek Piotr Zgorzelski w "Kawie na ławę". Poseł PSL powiedział, że projekty, które nie były przedmiotem "porozumienia koalicyjnego" zostaną przedstawione w Sejmie i skierowane do Komisji Nadzwyczajnej.

Wicemarszałek Sejmu: debata aborcyjna na najbliższym posiedzeniu Sejmu

Wicemarszałek Sejmu: debata aborcyjna na najbliższym posiedzeniu Sejmu

Źródło:
TVN24

W urzędzie dzielnicy Praga Południe doszło do wybuchu oparów. Dwie osoby zostały poparzone, z czego jedna została przewieziona do szpitala.

Wybuch w urzędzie dzielnicy. Wiadomo, co było przyczyną

Wybuch w urzędzie dzielnicy. Wiadomo, co było przyczyną

Aktualizacja:
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Przed sądem stanie 44-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego (woj. podkarpackie), który bił łańcuchem swojego psa. Ktoś wszystko sfilmował i wysłał nagranie do Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals, które uratowało pobite i wystraszone zwierzę.

"Proszę ratować psa, właściciel bije go łańcuchem". 44-latek stanie przed sądem. Nagranie

"Proszę ratować psa, właściciel bije go łańcuchem". 44-latek stanie przed sądem. Nagranie

Źródło:
PAP

Sześć osób zostało rannych po ataku nożownika, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w okolicy ul. Elektryków i Narzędziowców w Gdańsku. Policja zatrzymała do sprawy dwie osoby.

Atak nożownika w centrum Gdańska. Sześć osób rannych

Atak nożownika w centrum Gdańska. Sześć osób rannych

Źródło:
TVN24

Średnia krajowa, czyli przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw, wyniosła w styczniu 2024 roku 7768,35 złotego i wzrosła o 12,8 procent rok do roku. "Rzeczywistość może być jednak bardziej ponura" - ocenił ekspert ekonomiczny Konfederacji Lewiatan Mariusz Zielonka. 

Średnia krajowa 2024. Tyle wynosi przeciętne wynagrodzenie w Polsce

Średnia krajowa 2024. Tyle wynosi przeciętne wynagrodzenie w Polsce

Źródło:
tvn24.pl

Andrzej Duda, po raz kolejny, objął prezydenckim patronatem charytatywny maraton narciarski "12H Slalom Maraton Zakopane". W tym roku zawodnicy i podopieczni fundacji Handicap zjeżdżają z Kasprowego Wierchu. - Widzę pełną mobilizację. Dziękuję wszystkim sponsorom, którzy wspierają fundację. Przede wszystkim dziękuję zawodnikom, którzy przybyli, poświęcając niedzielę, żeby jeździć z podopiecznymi i dla podopiecznych. Mam nadzieję, że będziemy dla fundacji jeździli długie lata, trzymam kciuki za wyniki wszystkich - mówił prezydent.

Prezydent otworzył charytatywny maraton narciarski na Kasprowym Wierchu

Prezydent otworzył charytatywny maraton narciarski na Kasprowym Wierchu

Źródło:
tvn24.pl, PAP

Po śmierci 54-latka, który zmarł po zjedzeniu galarety kupionej w Nowej Dębie, zaplanowano wzmożone kontrole inspekcji sanitarnej oraz weterynaryjnej na bazarach w całym województwie podkarpackim.

Śmiertelne zatrucie mięsem. Będą wzmożone kontrole bazarów

Śmiertelne zatrucie mięsem. Będą wzmożone kontrole bazarów

Źródło:
PAP

Ukraina nie użyje broni przekazywanej przez zachodnich partnerów poza swoimi międzynarodowo uznanymi granicami - zapewnił w sobotę prezydent Ukrainy Wołodymyr Załenski. Dodał, że w atakach na inne terytoria używana jest ukraińska broń.

Zełenski: nie użyjemy dostarczanej broni poza Ukrainą

Zełenski: nie użyjemy dostarczanej broni poza Ukrainą

Źródło:
PAP

Do tragicznego pożaru apartamentowca w Walencji doszło w czwartek. Burmistrz miasta mówił, że zginęło wtedy co najmniej dziesięć osób. Z dziesiątego piętra płonącego budynku, z żoną i czteromiesięczną córką, uciekał pan Kamil. - Ogień momentalnie się roznosił, to było jak wielka pochodnia. Widzieliśmy, że na niektórych balkonach byli ludzie, którzy krzyczeli. Wołali o pomoc - mówił w rozmowie z redakcją Kontakt 24.

"Na jednej ręce miałem córkę, w drugiej transporter z kotem". Relacja Polaka z płonącego bloku w Walencji

"Na jednej ręce miałem córkę, w drugiej transporter z kotem". Relacja Polaka z płonącego bloku w Walencji

Źródło:
Kontakt 24, tvn24.pl

Kolejny dzień protestów rolników. Traktorami blokują drogi w województwie pomorskim, lubelskim, dolnośląskim i lubuskim. Utrudnienia w ruchu mają potrwać kilka godzin. Wprowadzono objazdy drogami lokalnymi.

Rolnicy blokują drogi, utrudnienia w ruchu potrwają wiele godzin

Rolnicy blokują drogi, utrudnienia w ruchu potrwają wiele godzin

Aktualizacja:
Źródło:
PAP, GDDKiA, tvn24.pl

Podczas remontu dziedzińca Zamku Cesarskiego w Poznaniu odsłonięto relikty Bramy Berlińskiej z XIX wieku. Podczas prac archeologicznych znaleziono tu m.in. stare monety i pokrętło od zegara. Znamienne, że akurat tracono tu sporo czasu - właśnie tu tworzyły się pierwsze korki w mieście.

Znaleziono ślady po Bramie Berlińskiej. To był główny wjazd do XIX-wiecznego Poznania

Znaleziono ślady po Bramie Berlińskiej. To był główny wjazd do XIX-wiecznego Poznania

Źródło:
TVN 24 Poznań

Od dwóch miesięcy w zoo w stolicy Ekwadoru przebywa niedźwiedź, który trafił tam po tym, jak stanowił zagrożenie dla obszarów zamieszkałych. Weterynarze apelują o jak najszybsze przetransportowanie go do naturalnego środowiska z dala od zaludnionych terenów, tłumacząc, że im więcej czasu upływa, tym jego umiejętności przetrwania na wolności są coraz mniejsze.

Niedźwiedź czeka na śmigłowiec

Niedźwiedź czeka na śmigłowiec

Źródło:
Reuters

Jeden z policjantów biorących udział w wypadku radiowozu w podwarszawskich Dawidach Bankowych wkrótce stanie przed sądem. Proces byłego już funkcjonariusza rozpocznie się w kwietniu. Wobec drugiego z mężczyzn postępowanie zostało wcześniej umorzone.

Wieźli nastolatki, rozbili radiowóz. Były policjant stanie przed sądem

Wieźli nastolatki, rozbili radiowóz. Były policjant stanie przed sądem

Źródło:
PAP

Żył przed 240 milionami lat, a długość jego ciała wynosiła pięć metrów. Naukowcy zaprezentowali skamieniałości gada, które znaleziono na południu Chin. Najbardziej charakterystyczną cechą zwierzęcia, nazwanego przez badaczy "smokiem", jest jego szyja.

Pokazali skamieniałości "smoka" sprzed 240 milionów lat

Pokazali skamieniałości "smoka" sprzed 240 milionów lat

Źródło:
LiveScience.com, National Museums Scotland, tvnmeteo.pl

Trwa walka o życie trzyletniego chłopca, który wpadł do zbiornika wodnego w miejscowości Ludwików (Wielkopolskie). Dziecko zaginęło w czasie spaceru z dziadkiem. - Jest w stanie głębokiej hipotermii - przekazała Naczelna Pielęgniarka Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie Maria Wróbel. Nagrania z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Wielkopolskie. Trzylatek wpadł do zbiornika wodnego, trwa walka o jego życie

Wielkopolskie. Trzylatek wpadł do zbiornika wodnego, trwa walka o jego życie

Aktualizacja:
Źródło:
TVN24, PAP

W poczekalni Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie mężczyzna, do którego wezwano karetkę pogotowia, zaatakował ratownika medycznego. Poszkodowany ma poważne obrażenia twarzy, przeszedł dwie operacje.

Ratownik medyczny pobity w komendzie policji

Ratownik medyczny pobity w komendzie policji

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Nagrodzona za reżyserię w Cannes "Strefa interesów" Jonathana Glazera uhonorowana trzema nagrodami BAFTA i nominowana do pięciu statuetek Oscara, to pewniak w kategorii Film Międzynarodowy w zbliżającej się edycji uroczystości Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Nakręcony w Polsce z udziałem polskich twórców, został okrzyknięty "najważniejszym filmem o Holocauście od czasów 'Shoah' Claude’a Lanzmanna", jest ostrzeżeniem dla świata przed odwracaniem oczu od zła.

Oscary 2024. Porażające studium banalności zła - oscarowy pewniak z udziałem Polaków

Oscary 2024. Porażające studium banalności zła - oscarowy pewniak z udziałem Polaków

Źródło:
"The Guardian", tvn24.pl

- To nie bardzo elegancko było. Myślę, że to wynika ze zdenerwowania pana marszałka - ocenia ostatni konflikt w koalicji rządzącej wokół zmian w przepisach aborcyjnych wicemarszałkini Senatu Magdalena Biejat. Kandydatka Lewicy na fotel prezydenta Warszawy jest gościnią najnowszego wydania podcastu "Wybory kobiet".

Magdalena Biejat o marszałku Hołowni: wie, że nie wywinie się tak łatwo

Magdalena Biejat o marszałku Hołowni: wie, że nie wywinie się tak łatwo

Źródło:
tvn24.pl

Najpierw na pytania osób w spektrum autyzmu odpowiadał Robert Makłowicz, potem – Natalia Kukulska. Teraz pora na rapera Michała "Matę" Matczaka. Trzeci odcinek "Autentycznych" można obejrzeć w Playerze i TVN w niedzielę, 25 lutego, o godz. 20.  

Mata o diagnozie spektrum autyzmu: dużo rzeczy zaczęło mieć sens 

Mata o diagnozie spektrum autyzmu: dużo rzeczy zaczęło mieć sens 

Źródło:
TVN24

Sejm przyjął nowelizację ustawy dotyczącej antykoncepcji awaryjnej, czyli tak zwanej tabletki "dzień po". Zgodnie z zawartymi w niej przepisami ma być dostępna bez recepty dla osób powyżej 15 lat. Czym są tabletki "dzień po" i jak działają? Czym różnią się od tabletek poronnych? W rozmowie z tvn24.pl wyjaśnia to ginekolog dr n. med. Grzegorz Mrugacz.  

Jak działa tabletka "dzień po"? Ma być dostępna bez recepty, Sejm przyjął ustawę

Jak działa tabletka "dzień po"? Ma być dostępna bez recepty, Sejm przyjął ustawę

Źródło:
TVN24.pl