"Młodych lekarzy traktuje się jak idiotów"

 
Młodzi lekarze skarżą się na resort zdrowia
Źródło zdj. gł.: sxc.hu
Młodzi lekarze skarżą się, że z powodu niemal dwutygodniowego opóźnienia resortu zdrowia, nie mieli wglądu do listy rezydentur. Polska jest chyba jedynym krajem, gdzie młodych lekarzy traktuje się jak idiotów i zło konieczne - skarży się @Katarzyna. Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz tłumacząc opóźnienia stwierdził, że resort chciał dobrać na tę listę odpowiednie specjalizacje.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: