Czarny dym nad Żeraniem

Czarny dym nad Żeraniem
Czarny dym nad Żeraniem
Źródło wideo: Paulina Borowska/tvn24.pl
Źródło zdj. gł.: Paulina Borowska/tvn24.pl
Przy ulicy Marywilskiej na Białołęce zapalił się pustostan. Ogień nie przeniósł się na okoliczne budynki. Straż pożarna dogasza pogorzelisko.

Na Kontakt otrzymaliśmy informację, że nad Białołęką widać czarny dym. 

Unosi się on w okolicy PKP Żerań. Z naszych ustaleń wynika, że pali się pustostan.

Czarny dym nad Żeraniem
Czarny dym nad Żeraniem
Źródło zdjęcia: Paulina Borowska/tvn24.pl

O szczegóły zapytaliśmy straż pożarną. Pożar wybuchł w pustostanie o konstrukcji murowano-drewnianej przy ulicy Marywilskiej. Strażacy zgłoszenie otrzymali o godzinie 16.15.

- Cały budynek o wymiarach pięć na osiem metrów był objęty ogniem. Pożar nie rozprzestrzenił się na okoliczne zabudowania. Trwa dogaszanie i przelewanie pogorzeliska. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych – poinformował mł. kpt. Hubert Kosyl z Komendy Miejskiej PSP w Warszawie.

Na miejscu pracuje sześć zastępów straży pożarnej.

Czarny dym nad Żeraniem
Czarny dym nad Żeraniem
Źródło zdjęcia: Paulina Borowska/tvn24.pl
Źródło: tvnwarszawa.pl
Czytaj także: