"Kobieta znalazła się pod kołami tramwaju, poniosła śmierć na miejscu"

TVN24

Służby długo pracowały na miejscu zdarzenia tvn24
wideo 2/2

Tragicznie skończył się wypadek w centrum Wrocławia. - Kobieta znalazła się pod kołami tramwaju jadącego z placu Staszica w stronę Nadodrza. Poniosła śmierć na miejscu - relacjonował rzecznik prasowy wrocławskiej policji aspirant sztabowy Łukasz Dutkowiak.

ZDJĘCIE OTRZYMALIŚMY NA KONTAKT 24 >

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w niedzielę w centrum Wrocławia. - O godzinie 18.26 na placu Staszica doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety przez tramwaj - poinformował w rozmowie z TVN24 Sebastian Chudaszek, kierownik działu śledztw z Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Śródmieście.

"Trudno na razie ocenić, kto zawinił i jak doszło do tej tragedii"

Na miejscu pracowały cztery zastępy strażaków. Policjanci i prokurator ustalali przebieg wypadku.

Informacje o okolicznościach wypadku przekazał rzecznik prasowy wrocławskiej policji aspirant sztabowy Łukasz Dutkowiak. - Kobieta znalazła się pod kołami tramwaju jadącego z placu Staszica w stronę Nadodrza. Poniosła śmierć na miejscu. Trudno na razie ocenić, kto zawinił i jak doszło do tej tragedii - powiedział policjant.

Na miejsce przyjechał dźwig, który podniósł pierwszy wagon tramwaju, pod którym znalazła się ofiara. Po godzinie 20 ruch został wznowiony. Wcześniej tramwaje w obie strony jechały zmienionymi trasami.

Policja do późnych godzin pracowała na miejscu wypadkutvn24

Autor: lukl / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24