Lublin. Wjechał w zaparkowane samochody, porzucił auto i uciekł. Szuka go policja

Autor:
ms
Źródło:
tvn24.pl
Do zdarzenia doszło w Lublinie
Do zdarzenia doszło w LublinieGoogleMaps
wideo 2/6
GoogleMapsDo zdarzenia doszło w Lublinie

Policja z Lublina szuka kierowcy, który wjechał w zaparkowane przy drodze samochody i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili już tożsamość poszukiwanego. - Okazuje się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy, a za kółko usiadł wbrew zakazowi prowadzenia pojazdów - mówi nam rzecznik KWP w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na ulicy Zielone Wzgórze. Jak relacjonuje nadkomisarz Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, kierowca jadący białym audi z impetem uderzył w zaparkowane przy drodze samochody, po czym zostawił swój pojazd na środku drogi i uciekł z miejsca zdarzenia.

- Wjechał w samochody z dużą prędkością, bo w jego aucie aż otworzyły się poduszki powietrzne - mówi nam rzecznik.

Kierowca białego audi wjechał w zaparkowane przy drodze samochody, porzucił swoje auto na środku drogi i u ciekłPolicja Lubelska

Policjanci ustalili już rysopis i personalia właściciela białego audi. - Podczas sprawdzania bazy danych okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy i posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów - mówi nam nadkomisarz Andrzej Fijołek.

Jak relacjonuje dalej, policjanci wytypowali miejsca, gdzie może przebywać właściciel samochodu, są one sukcesywnie sprawdzane. - Wiemy już, do kogo należy samochód. Policjanci intensywnie pracują. Ustalenie miejsca pobytu właściciela białego audi, to kwestia czasu - mówi nam rzecznik KWP w Lublinie. 

Autor:ms

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Policja Lubelska

Pozostałe wiadomości