Najnowsze

Najnowsze

W Rosji odnotowano najwyższy dzienny wzrost potwierdzonych przypadków koronawirusa – ponad 10 tysięcy infekcji. Tym samym bilans zakażonych w tym kraju wzrósł do 134 686. Jednocześnie przyrost liczby ofiar śmiertelnych COVID-19 w Rosji maleje.

Poważny wypadek na drodze krajowej numer siedem na wysokości miejscowości Sękocin-Las. Auto osobowe uderzyło w tira. Po poszkodowanego w wypadku pasażera przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Kierowca został zatrzymany przez policję - wstępne badanie wykazało, że prowadził pod wpływem alkoholu.

"Mózg powiedział: rzucaj!". Do cudu wystarczyła "jedna Wenta"

Jeden z nich płakał, już się poddał. Bogdan Wenta go zrugał, bo to nie był koniec. Za chwilę polscy piłkarze ręczni przejęli piłkę, a Artur Siódmiak zza połowy rzucił na pustą bramkę. Trafił! Polska w półfinale mistrzostw świata. Jak się później okazało, wszystko to w nowej jednostce czasu. Na koniec na bohatera z radości rzuciło się kilkunastu wielkich chłopów. Siódmiak, od tamtego dnia zwany Królem Arturem, miał poważne problemy z oddychaniem. #Polskatymzyła