Najnowsze

Najnowsze

Stoch, Kubacki, Żyła i... Kto czwartym do drużyny podczas igrzysk?

Już 5 lutego, dzień po uroczystym otwarciu zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie, zawodnicy rywalizować będą w kwalifikacjach do konkursu na normalnej skoczni. To wtedy Michal Doleżal zacznie zbierać ostatnie informacje, które powinny mu pomóc w wyborze czwartego skoczka do polskiej drużyny. Trzyosobowy szkielet wydaje się stabilny. Pozostaje pytanie: Paweł Wąsek czy Stefan Hula?

Milik bohaterem Marsylii w Pucharze Francji

Arkadiusz Milik strzelił jedynego gola dla Olympique Marsylii w sobotnim meczu z Montpellier w 1/8 finału Pucharu Francji. W podstawowym czasie padł remis 1:1. Drużyna Polaka awansowała po serii rzutów karnych (5:4), w której Milik również nie zawiódł.

Polka siódmą olimpijką w rodzinie. Dla relaksu gra na gitarze lub ukulele

Kiedyś Maryna Gąsienica-Daniel ruszała w świat z ukulele, teraz częściej zabiera ze sobą podarowaną przez brata gitarę. Odskocznią od codziennych treningów i wszechobecnego w jej życiu sportu jest muzyka, ta we własnym wykonaniu. Najlepsza polska alpejka szykuje się właśnie do startu w trzecich w karierze igrzyskach. Szanse na wysokie miejsca duże są po raz pierwszy. - Ta presja zupełnie mi nie przeszkadza - zapewnia w rozmowie z eurosport.pl.