W kampera, którym jechała czteroosobowa rodzina, uderzyła ciężarówka. Nie żyje 39-letnia kobieta

TVN24 | Łódź

Autor:
bż/gp
Źródło:
TVN24 Łódź
W wypadku zginęła 39-letnia kobietaTVN24 Łódź
wideo 2/3
s8_wypadek

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie). 39-letnia kobieta nie żyje, jej dwoje dzieci, w wieku czterech oraz 12 lat, trafiło do szpitala. Podobnie, jak ich ojciec i kierowca ciężarówki, który uderzył w tył auta rodziny.

Okoliczności tragedii wyjaśnia piotrkowska policja pod nadzorem prokuratury. Na teraz wiadomo, że w niedzielę, około godziny 19 w tylną, lewą część kampera uderzyła przednią, prawą częścią kabiny ciężarówka. Wszystko działo się na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Studzianki (woj. łódzkie).

- W kamperze jechała czteroosobowa rodzina. Na razie jest zbyt wcześnie, żeby informować, kto doprowadził do tego wypadku - zaznacza w rozmowie z tvn24.pl aspirant Izabela Gajewska z piotrkowskiej policji.

Dodaje, że uderzony przez ciężarówkę kamper został zarzucony na barierę energochłonną.

- W wyniku wypadku zginęła 39-letnia kobieta. Mężczyzna kierujący kamperem i dwójka dzieci w wieku czterech i 12 lat trafili do szpitala - dodaje policjantka.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policjaTVN24 Łódź

Hospitalizacji wymagał też kierowca ciężarówki.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

- Będziemy bardzo drobiazgowo odtwarzać, co dokładnie wydarzyło się chwilę przed wypadkiem. Zaznaczam, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - dodaje policjantka.

W wypadku zginęła 39-letnia kobietaTVN24 Łódź
Do tragedii doszło na wysokości miejscowości Studzianki

Autor:bż/gp

Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Łódź