Wylali beton, zostawili auto. Kierowca "obiecywał, że przeparkuje, ale nie odjechał"

Źródło:
tvn24.pl/ PAP
Łódź. Wylali beton na ulicę, zostawili auto
Łódź. Wylali beton na ulicę, zostawili auto LDZ Zmotoryzowani Łodzianie
wideo 2/4
Łódź. Wylali beton na ulicę, zostawili auto LDZ Zmotoryzowani Łodzianie

Robotnicy oblali betonem ze wszystkich stron auto zaparkowane na ulicy, którą remontowali. Zdjęcia i film przedstawiające sytuację obiegły media społecznościowe, a na ulicę schodzili się mieszkańcy. W niedzielę rano już go nie było.

Do niecodziennej sytuacji doszło w piątek w centrum Łodzi na ulicy Legionów, która od dłuższego czasu jest w remoncie.

Na facebookowym profilu "LDZ Zmotoryzowani Łodzianie" opublikowano film, na którym widać, jak robotnicy wylewają i wyrównują beton wokół zaparkowanego na ulicy auta. Dla bezpieczeństwa samochód osobowy został ofoliowany i obstawiony deskami.

Auto oblane betonem na ulicy Legionów w ŁodziLDZ Zmotoryzowani Łodzianie

Absurdem pochwalił się w mediach społecznościowych sam inwestor, czyli łódzki urząd miasta.

"Remont Legionów nabrał takiego tempa, że niektórzy nie zdążyli nawet przeparkować" - napisali przedstawiciele władz miasta.

Auto oblane betonem na ulicy Legionów w ŁodziTVN24

Straż miejska włożyła za szybę pojazdu upomnienie

- Z relacji mieszkańców wiem, że wykonawca inwestycji od wczoraj próbował odszukać właściciela zaparkowanego auta. Nie udało się i powiadomił o tym straż miejską, której patrol włożył za szybę pojazdu mandat lub upomnienie, lecz nie postanowił odholować auta. Tymczasem na budowę przyjechała betoniarka, wykonawca nie chciał dłużej czekać i poradził sobie z problemem w sposób, który stał się kolejnym, absurdalnym "pomnikiem" Łodzi. Film i zdjęcia stały się już hitem internetu – powiedział Jarosław Kostrzewa z "LDZ Zmotoryzowani Łodzianie".

Auto oblane betonem na ulicy Legionów w ŁodziLDZ Zmotoryzowani Łodzianie

- Moim zdaniem ta sytuacja to wina straży miejskiej, która mogła odnaleźć właściciela, na przykład po numerze tablicy rejestracyjnej, oraz Zarządu Inwestycji Miejskich, bo wykonawca nie powinien być zostawiony z takim problemem sam. Z tego co wiem, właściciel auta już się odnalazł i po związaniu betonu wyjedzie z tej dziury – dodał.

Kiedy można odholować auto? Trzy przypadki

- Powinni go na lawecie wywieź i dalej robotę robić - powiedział na antenie jeden z mieszkańców Łodzi. Okazuje się, że to nie jest takie proste. W rozmowie z reporterką TVN24 Katarzyną Pasikowską-Poczopko rzecznik straży miejskiej w Łodzi Marek Marusik wyjaśnił, że prawo pozwala im usunąć zaparkowane auto tylko w trzech przypadkach.

- Pierwszy przypadek to taki, gdzie kierowca nie stosuje się do zakazu zatrzymywania, gdzie pod znakiem znajduje tabliczka T24, mówiąca o tym, że pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela. W drugiej sytuacji, kiedy zatrzymał się w miejscu, kiedy jest to zabronione i swoim zachowaniem stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, utrudnia go lub hamuje. I trzecia sytuacja, kiedy nie wyłożył karty parkingowej, a zaparkował na miejscu dla osoby z niepełnosprawnością - wyliczył Marusik.

Dlaczego nie można było odholować auta przed remontem ulicy
Dlaczego nie można było odholować auta przed remontem ulicy

Auto ma zostać o odholowane na koszt właściciela

Rzecznik prasowy prezydentki Łodzi Marcin Masłowski przekazał, że właściciel auta zaparkował na placu budowy i nie przestawił go, mimo apelu wykonawcy. - Wykonawca wcześniej rozmawiał ze wszystkimi parkującymi, żeby usunęli auta z ulicy. Właściciel tego samochodu obiecywał, że przeparkuje auto, ale nie odjechał – przekazał PAP.

- Auto nie mogło być zgodnie z prawem odholowane - wyjaśnia nam Masłowski. Z drugiej strony zapewnia, że samochód "zostanie w najbliższym czasie usunięte na koszt właściciela", bo tam gdzie stoi "obowiązuje znak zakazu zatrzymywania się, jest to środek placu budowy". Dlaczego przed wylaniem betonu nie można było zastosować takiej podstawy prawnej i usunąć samochodu?Dopytaliśmy o to Masłowskiego. Nie odpowiedział.

Stwierdził, że urzędnicy wybrali taki sposób rozwiązania problemu, "myśląc, tak jak zwykle, o dobru mieszańców". - Z jednej strony nie chcieliśmy opóźniać remontu, który jest uciążliwy dla okolicznych mieszkańców. Z drugiej - nie chcieliśmy żeby właściciel musiał szukać swojego auta - argumentował Masłowski.

Właściciel auta nie musi go szukać, ale nie może też nim jeździć. Zostanie wyciągnięte z dziury, gdy - jak wyjaśnił rzecznik - "beton zwiąże". Gdyby ciężki sprzęt wjechał teraz, uszkodziłby nową nawierzchnię. Na koniec dziura zostanie uzupełniona betonem, co - wedle Masłowskiego - "nie wpłynie na jakość późniejszej nawierzchni".

Auto oblane betonemTVN24

Auto było widziane także na innej remontowanej ulicy

Może to nie być pierwsze przewinienie tego kierowcy. Na Facebooku pojawiło się zdjęcie tego samego samochodu (zgadzają się też numery rejestracyjne), który blokował rozpoczęcie remontu ulicy Mielczarskiego.

Remont na Mielczarskiego LDZ Zmotoryzowani Łodzianie

Podobne sygnały dotarły do władz miasta.

Laweta przyjechała i odjechała

Od rana w sobotę samochód określany mianem "zabetonowanego" cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, przechodniów, dziennikarzy, fotoreporterów. Na miejscu pojawiła się laweta. - Przyjechała laweta, ale jak szybko przyjechała, tak szybko odjechała - opowiadał jeden z przechodniów.

Inni świadkowie, którzy w piątek i sobotę obserwowali nietypowe poczynania drogowców, mówili, że na ulicy remont trwa nieprzerwanie, a samochód nikomu z robotników już teraz nie przeszkadza.

Mieszkańcy ul. Legionów opowiadają także, że samochód stawał w tym miejscu często, ale nigdy tak długo, jak ostatniej doby

Auto oblane betonem na ulicy legionów w ŁodziTVN24

W Zarządzie Dróg i Transportu Urzędu Miasta Łodzi podano, że inwestycję prowadzi Zarząd Inwestycji Miejskich.

Według ustaleń reporterki TVN24, kierowcy grozi 100 złotych mandatu za parkowanie w miejscu niedozwolonym oraz jeden punkt karny. Strażnikom dotąd nie udało się z nim skontaktować.

Auto oblane betonem na ulicy Legionów w ŁodziTVN24

Autorka/Autor:mag/b

Źródło: tvn24.pl/ PAP

Źródło zdjęcia głównego: LDZ Zmotoryzowani Łodzianie

Pozostałe wiadomości

Dwa francuskie myśliwce przechwyciły trzy rosyjskie samoloty. To samolot transportowy An-72 oraz dwa Su-30-M - poinformowało w piątek Dowództwo Sojuszniczych Sił Powietrznych NATO w mediach społecznościowych. Dodano, że Antonowa przechwycono na wodach międzynarodowych na północ od Polski.

NATO: trzy rosyjskie samoloty przechwycone na północ od Polski

NATO: trzy rosyjskie samoloty przechwycone na północ od Polski

Źródło:
PAP

Jeśli Putin odniesie tu sukces, nie zatrzyma się - ocenił szef Pentagonu Lloyd Austin, mówiąc o Ukrainie. Sekretarz obrony USA, przemawiając przed Kongresem, ocenił, że prezydent Rosji "będzie nadal podejmował bardziej agresywne działania w regionie". - Całkiem szczerze, jeśli Ukraina upadnie, to naprawdę uważam, że NATO będzie walczyło z Rosją - dodał.

Szef Pentagonu Lloyd Austin: jeśli Ukraina upadnie, to naprawdę uważam, że NATO będzie walczyło z Rosją

Szef Pentagonu Lloyd Austin: jeśli Ukraina upadnie, to naprawdę uważam, że NATO będzie walczyło z Rosją

Źródło:
Newsweek

Niezależny rosyjski kanał na Telegramie WCzK-OGPU opublikował nagranie systemu rakietowego Pancyr, który przewrócił się na drodze w Soczi. Sprzęt miał pełnić "dyżur bojowy" przed rezydencją prezydenta Władimira Putina, który w sobotę ma przyjechać do tego miasta.

Pancyr miał chronić Putina w Soczi. Nie dojechał

Pancyr miał chronić Putina w Soczi. Nie dojechał

Źródło:
tvn24.pl, tsn.ua

"Ciało Aleksieja zostanie przekazane jego bliskim, karawan z nim wkrótce pojedzie do cerkwi" - przekazała rzeczniczka Aleksieja Nawalnego Kira Jarmysz. W okolicach cerkwi w Moskwie, gdzie ma odbyć się nabożeństwo nad trumną przeciwnika władz na Kremlu, zgromadziło się ponad tysiąc osób. Po nabożeństwie ma odbyć się pogrzeb Nawalnego, który zostanie pochowany na cmentarzu Borysowskim.

Rodzinie wydają ciało Nawalnego. Pod cerkwią zgromadziło się ponad tysiąc osób

Rodzinie wydają ciało Nawalnego. Pod cerkwią zgromadziło się ponad tysiąc osób

Aktualizacja:
Źródło:
PAP, Meduza, tvn24.pl

Rzecznik księżnej Walii zabrał głos w sprawie spekulacji na temat jej stanu zdrowia. Podkreślił, że księżna Kate czuje się dobrze i od początku informowano, że po operacji, którą przeszła w styczniu, aż do Wielkanocy nie będzie się udzielać publicznie.

Pałac Kensington reaguje na spekulacje o zdrowiu księżnej Kate. "Od samego początku mówiliśmy jasno"

Pałac Kensington reaguje na spekulacje o zdrowiu księżnej Kate. "Od samego początku mówiliśmy jasno"

Źródło:
People, Vogue

Dofinansowanie do pomp ciepła ma być przyznawane jedynie dla urządzeń z listy zielonych urządzeń i materiałów - wynika z uchwały Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) w sprawie zmian w programie Czyste Powietrze.

Kłopoty z produktami z Azji. Ważna zmiana w popularnym programie

Kłopoty z produktami z Azji. Ważna zmiana w popularnym programie

Źródło:
PAP

Ministerstwo Przemysłu rozpoczyna działalność. W piątek weszło w życie rozporządzenie w sprawie utworzenia nowego resortu. Szefową ministerstwa, które swoją siedzibę ma w Katowicach, jest Marzena Czarnecka. - Transformacja energetyczna będzie przebiegać od węgla do atomu, dlatego lokalizacja ministerstwa na Śląsku jest najlepsza - podkreśliła minister.

Nowe ministerstwo. Dziś rozpoczyna działalność

Nowe ministerstwo. Dziś rozpoczyna działalność

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Portal Onet opublikował kolejne fragmenty podsłuchanych przez CBA rozmów byłego prezesa Orlenu Daniela Obajtka. Jak podał portal, Obajtek postanowił wykorzystać pandemię do "wzmocnienia" swojej pozycji w "trwających wewnątrz PiS walkach". Miał planować akcję wymierzoną w dawnego wicepremiera Jacka Sasina. "Trzeba zrobić tak, żeby go za*****, k****. Żeby tymi informacjami... żeby go krew zalała. Żeby nie miał punktu zaczepienia do mojej osoby, słuchaj [...] oni chcą mnie wykończyć teraz" - czytamy. Podsłuchy - podał Onet - prowadzone były w ramach tajnej akcji pod kryptonimem "Vampiryna".

Obajtek o Sasinie: "trzeba zrobić tak, żeby go za*****". Kolejny wątek podsłuchanych rozmów

Obajtek o Sasinie: "trzeba zrobić tak, żeby go za*****". Kolejny wątek podsłuchanych rozmów

Źródło:
Onet, tvn24.pl

W koalicji rządowej trwają już przymiarki do kolejnych wyborów. Liderzy KO i Trzeciej Drogi chcą wspólnie powalczyć o rekordową liczbę mandatów do Parlamentu Europejskiego. Tym samym zepchnąć Jarosława Kaczyńskiego do całkowitej defensywy i uzyskać - jako Polska - miejsce lidera w ramach Europejskiej Partii Ludowej. To daje nam szanse na walkę o najwyższe stanowiska w Unii dla Polaka, słyszymy w koalicji rządowej. W najnowszym odcinku "Wybory Kobiet" w TVN24 GO Arleta Zalewska z "Faktów" TVN i Aleksandra Pawlicka z "Newsweeka" rozmawiają o kulisach koalicyjnych narad.

Tusk, Hołownia i Kosiniak-Kamysz razem do wyborów europejskich? Jest taki pomysł. Znamy kulisy

Tusk, Hołownia i Kosiniak-Kamysz razem do wyborów europejskich? Jest taki pomysł. Znamy kulisy

Źródło:
TVN24

W nocy z czwartku na piątek mieszkańcy warszawskich Bielan i okolicznych dzielnic usłyszeli głośny wybuch. Policja potwierdza, że dotarło do niej takie zgłoszenie. Źródła wybuchu ani jego fizycznych skutków nie znaleziono.

Mieszkańcy Bielan słyszeli wybuch. Policja: otrzymaliśmy takie zgłoszenie

Mieszkańcy Bielan słyszeli wybuch. Policja: otrzymaliśmy takie zgłoszenie

Źródło:
tvnwarszawa.pl

W 2023 roku wydano w Polsce rekordowo dużo pozwoleń na broń. Polacy mają już ponad 800 tysięcy pistoletów i karabinów - pisze "Rzeczpospolita", powołując się na statystyki Komendy Głównej Policji.

Coraz więcej broni w rękach Polaków. Rekord liczby wydanych pozwoleń

Coraz więcej broni w rękach Polaków. Rekord liczby wydanych pozwoleń

Źródło:
"Rzeczpospolita"

W drodze na zajęcia profilaktyczne z dziećmi gdańscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę, który zawrócił w niedozwolonym miejscu. Mężczyzna przewoził w bagażniku 10 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy. 59-latek usłyszał zarzuty paserstwa akcyzowego, grozi mu do trzech lat więzienia. Dodatkowo otrzymał mandat i pięć punktów karnych za wcześniejsze wykroczenie.

Mieli uczyć dzieci o bezpieczeństwie, zamiast tego zatrzymali kierowcę, który przewoził nielegalny tytoń

Mieli uczyć dzieci o bezpieczeństwie, zamiast tego zatrzymali kierowcę, który przewoził nielegalny tytoń

Źródło:
tvn24.pl, Policja Pomorska

Pył znad Sahary prawdopodobnie w piątek dotrze do naszego kraju - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Jego największe stężenie jest spodziewane między innymi w południowo-wschodniej Polsce.

Wasze samochody może dziś przykryć warstwa żółtego pyłu

Wasze samochody może dziś przykryć warstwa żółtego pyłu

Źródło:
tvnmeteo.pl, IMGW

Prokuratura Krajowa wszczęła pierwsze śledztwo w sprawie sędziów Piotra Schaba i Przemysława Radzika - poinformowało OKO.press. Chodzi o okres od listopada 2020 roku do lipca 2021 roku, gdy jako kierujący Sądem Okręgowym w Warszawie "blokowali powrót do pracy sędziego Igora Tulei". "Przed nami jeszcze długa droga. Śledztwo na razie jest w sprawie, nie przeciwko nim. Ale najważniejsze, że coś się ruszyło" - komentował dla OKO.press sędzia Tuleya.

Jest śledztwo w sprawie sędziów Schaba i Radzika. Chodzi o ich działania dotyczące sędziego Tuleyi

Jest śledztwo w sprawie sędziów Schaba i Radzika. Chodzi o ich działania dotyczące sędziego Tuleyi

Źródło:
OKO.press, TVN24
Resort kajś w Polsce. 297 kilometrów od kancelarii premiera

Resort kajś w Polsce. 297 kilometrów od kancelarii premiera

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Powraca pomysł wprowadzenia krótszego tygodnia pracy w Polsce. Lewica zapowiada złożenie projektu ustawy w tej sprawie. Rozwiązanie budzi emocje - pracownicy są pełni nadziei, a pracodawcy pełni wątpliwości. Ci pierwsi liczą wolne dni, drudzy kalkulują koszty. Do sprawy odniosło się również Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Materiał z magazynu "Polska i Świat", przygotowany przez Macieja Zalewskiego.

Krótszy tydzień pracy w Polsce? "Moglibyśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu"

Krótszy tydzień pracy w Polsce? "Moglibyśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu"

Źródło:
TVN24

W 2023 roku, w którym odbyły się wybory, z pieniędzy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wydano ponad 11 milionów złotych na organizację rozmaitych eventów i pikników - mówiła w nowym odcinku podcastu "Wybory kobiet" w TVN24 GO szefowa tego resortu Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Ministra rodziny pytana była między innymi o trwający w ministerstwie audyt, a także o zmiany w prawie aborcyjnym i legalizację małżeństw jednopłciowych.

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk o audycie w ministerstwie i "zaskakująco dużych" wydatkach w jednym roku

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk o audycie w ministerstwie i "zaskakująco dużych" wydatkach w jednym roku

Źródło:
tvn24.pl

Waloryzacja emerytur i rent w 2024 roku stała się faktem. Świadczenia wzrosły o 12,12 procent. Waloryzacja jest przeprowadzana z urzędu, co oznacza, że nie trzeba składać żadnego wniosku.

Waloryzacja emerytur. Od dziś świadczenia w górę

Waloryzacja emerytur. Od dziś świadczenia w górę

Źródło:
tvn24.pl

Ponad 50 firm w 14 miastach przyjmie studentów i absolwentów do 30. roku życia na blisko 120 staży z wynagrodzeniem od 4500 złotych do 7500 złotych za miesiąc. Aplikacje można składać od 1 marca. O Programie Kariera poinformował organizator – Polska Rada Biznesu.

Nawet 7500 złotych za staż. "Czasy kserowania czy parzenia kawy dawno minęły"

Nawet 7500 złotych za staż. "Czasy kserowania czy parzenia kawy dawno minęły"

Źródło:
PAP

Komisarz Janusz Wojciechowski wprowadził rolników, nie tylko polskich, w gigantyczne problemy - powiedział w "Jeden na jeden" w TVN24 minister rozwoju i technologii Krzysztof Hetman. Zdaniem ministra to unijny komisarz do spraw rolnictwa "dał twarz" Europejskiemu Zielonemu Ładowi. - Panu komisarzowi Wojciechowskiemu udało się na pewno jedno - połączył w proteście rolników w całej Europie - ocenił Hetman.

"Komisarzowi Wojciechowskiemu udało się na pewno jedno"

"Komisarzowi Wojciechowskiemu udało się na pewno jedno"

Źródło:
tvn24.pl

Nie ma dziś sytuacji spokoju, wiecznego pokoju ani optymistycznego patrzenia w przyszłość. Polska i NATO muszą być gotowe na każdy scenariusz - podkreślił Władysław Kosiniak-Kamysz, minister obrony narodowej. Ostrzegał przed zagrożeniem ze strony Rosji.

Kosiniak-Kamysz: Nie wolno się oswoić z wojną. Rosja była i jest zagrożeniem

Kosiniak-Kamysz: Nie wolno się oswoić z wojną. Rosja była i jest zagrożeniem

Źródło:
PAP

Na terytorium Łotwy próbowały przedostać się osoby, które najprawdopodobniej były przedstawicielami rosyjskiej armii i służb specjalnych. Straż graniczna udaremniła to działanie - poinformował szef łotewskiej straży granicznej Guntis Pujats.

Rosjanie i Białorusini "odpowiadający profilowi bojownika" próbowali dostać się do Łotwy

Rosjanie i Białorusini "odpowiadający profilowi bojownika" próbowali dostać się do Łotwy

Źródło:
PAP

W czwartek w Lotto padła jedna szóstka. Główna wygrana wynosi ponad 2,6 miliona złotych. Wiemy, w którym mieście wysłano szczęśliwy kupon. Oto wyniki Lotto oraz Lotto Plus z dnia 29 lutego 2024 roku.

Szóstka w Lotto. Wiemy, gdzie padła

Szóstka w Lotto. Wiemy, gdzie padła

Źródło:
tvn24.pl

W Polsce odbyły się pierwsze projekcje drugiej części "Diuny" – jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Krytycy są zachwyceni - piszą, że to kinowe widowisko na miarę XXI wieku. Zadowolenia nie kryją również opuszczający kina widzowie.

Pierwsze reakcje polskich widzów po seansie drugiej części "Diuny"

Pierwsze reakcje polskich widzów po seansie drugiej części "Diuny"

Źródło:
TVN24

Europoseł z Solidarnej Polski Patryk Jaki od jakiegoś czasu powtarza w wywiadach, że został już wystawiony akt oskarżenia dla Krzysztofa Brejzy w sprawie afery fakturowej i że postawiono mu zarzuty. Natomiast poseł Brejza twierdzi, że Jaki rozpowszechnia kłamstwa. Sprawdziliśmy, kto ma rację.

Patryk Jaki: Krzysztof Brejza "ma zarzuty, ma akt oskarżenia". Brejza: "Łgarstwo". Sprawdziliśmy

Patryk Jaki: Krzysztof Brejza "ma zarzuty, ma akt oskarżenia". Brejza: "Łgarstwo". Sprawdziliśmy

Źródło:
Konkret24
Wiceministra dla tvn24.pl: "Poprzedni rządzący sugerowali, że edukacja włączająca to ideologia"

Wiceministra dla tvn24.pl: "Poprzedni rządzący sugerowali, że edukacja włączająca to ideologia"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Komisja Europejska dokonała bardzo jasnej oceny zmian, dlatego zdecydowaliśmy się odblokować te pieniądze - powiedziała w rozmowie z korespondentem TVN24 Maciejem Sokołowskim wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jourova.

Jourova: KE dokonała bardzo jasnej oceny zmian. Zdecydowaliśmy się odblokować te pieniądze

Jourova: KE dokonała bardzo jasnej oceny zmian. Zdecydowaliśmy się odblokować te pieniądze

Źródło:
TVN24

Na łamach czasopisma "The Lancet" zaprezentowano najnowsze dane na temat otyłości na świecie. Wynika z nich, że otyłych jest już ponad miliard osób. Naukowcy piszą o "oszałamiających liczbach" - w ciągu ostatnich trzech dekad zaobserwowano np. ponad czterokrotny wzrost otyłości wśród dzieci i młodzieży.

Na świecie żyje już ponad miliard osób z otyłością. Gdzie problem jest największy?

Na świecie żyje już ponad miliard osób z otyłością. Gdzie problem jest największy?

Źródło:
Reuters, BBC, tvn24.pl

Wystartowała wiosenna ramówka TVN. Stacja przygotowała niespodzianki. - Zawsze staramy się podążać za naszym widzem, a on dziś potrzebuje emocji, inspiracji i przede wszystkim autentyzmu - mówi dyrektorka programowa TVN Lidia Kazen. Wszystkie programy i seriale można oglądać na antenie TVN i w Playerze.

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Źródło:
TVN

Do samego końca nie było pewne, czy Anya Taylor-Joy pojawia się w drugiej części "Diuny". W rozmowie z dziennikarzami reżyser Denis Villeneuve przyznał, że utrzymywano jej rolę w tajemnicy "w ramach eksperymentu".

"Diuna: Część druga". Występ Anyi Taylor-Joy do końca trzymano w tajemnicy. Reżyser wyjaśnia dlaczego

"Diuna: Część druga". Występ Anyi Taylor-Joy do końca trzymano w tajemnicy. Reżyser wyjaśnia dlaczego

Źródło:
Hollywood Reporter

Dziś premiera jednego z nowych wiosennych programów telewizji TVN. Do wygrania nawet pół miliona złotych. "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 28 lutego, o godz. 21.35 na antenie TVN i w Playerze.  

Krańcowe emocje i pół miliona złotych do wygrania

Krańcowe emocje i pół miliona złotych do wygrania

Źródło:
TVN, Variety"