Top of the Top Sopot Festival 2022. Wokalistka Blue Cafe: nie wyobrażam sobie nie być na tym festiwalu

Autor:
kz//now
Źródło:
tvn24.pl
Dominika Gawęda z Blue Cafe o występie na Top of the Top Sopot Festival 2022
Dominika Gawęda z Blue Cafe o występie na Top of the Top Sopot Festival 2022TVN24
wideo 2/3
TVN24Dominika Gawęda z Blue Cafe o występie na Top of the Top Sopot Festival 2022

To ludzie tworzą miejsce, może mieć ono fantastyczną energię i takim właśnie miejscem jest Opera Leśna. Tam po prostu chce się wracać, grać i być - mówiła w "Faktach po Południu" o występie w Top of The Top Sopot Festival wokalistka zespołu Blue Cafe Dominika Gawęda. Top of the Top Sopot Festival odbędzie się w dniach 16-19 sierpnia. Zgromadzi największe gwiazdy polskiej muzyki, przyjadą również goście z zagranicy.

Tego lata na wszystkich wielbicieli muzyki czekają niezapomniane wrażenia. W czasie startującego 16 sierpnia Top of the Top Sopot Festival w Operze Leśnej pojawią się wykonawcy, którzy przez trzy dni dostarczą widzom wyjątkowych muzycznych emocji. Czwartego dnia zaplanowany został wieczór komediowy. Całość będzie można oglądać na antenie TVN.

Top of the Top Sopot Festival 2022TVN

W Sopocie wystąpi między innymi zespół Blue Cafe, który zagra 17 sierpnia w koncercie pod hasłem #iDANCE.  

Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe zapowiedział, że nie zabraknie największych przebojów zespołu, między innymi "Buena", "Zapamiętaj" oraz najnowszego utworu "Nibylandia". - To będzie show z nutą refleksji - dodał założyciel grupy w "Faktach po Południu".

Dominika Gawęda o występie na Top of the Top Sopot Festival 2022

- Który to będzie nasz festiwal i występ w Operze Leśnej? Nie wiem, czy jesteśmy w stanie to policzyć. Jesteśmy tam praktycznie każdego roku - powiedziała Gawęda.

- Będzie trochę więcej tańca na scenie, ale właściwie będzie to Blue Cafe, jakie wszyscy znają. Słyniemy z tego, że lubimy robić show. Jesteśmy dużym zespołem, jest nas sporo na scenie, więc chyba to nikogo nie zdziwi - dodała wokalistka Blue Cafe.

Gawęda podzieliła się także emocjami, które wiążą się z występami w Operze Leśnej. - To ludzie tworzą miejsce. Może mieć ono fantastyczną energię i takim właśnie miejscem jest Opera Leśna. Tam po prostu chce się wracać, grać i być. Dla mnie najważniejszy jest kontakt z publicznością. W Operze Leśnej łapię go natychmiast. Nie wyobrażam sobie nie być na tym festiwalu - podsumowała.

Cała rozmowa z członkami zespołu Blue Cafe
Cała rozmowa z członkami zespołu Blue CafeTVN24
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kz//now

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości