Narzeczona Raya Liotty żegna zmarłego gwiazdora. "To był rodzaj prawdziwej miłości, o której się marzy"

Autor:
kkow
Źródło:
tvn24.pl/CNN

Jacy Nittolo we wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych pożegnała swojego zmarłego narzeczonego Raya Liottę. "Moje życie w ciągu ostatnich kilku lat było naprawdę magiczne" - napisała. Aktor odszedł nagle 26 maja w wieku 67 lat.

Jacy Nittolo, narzeczona zmarłego 26 maja 2022 roku Raya Liotty, w emocjonalnym wpisie pożegnała swojego ukochanego. "Moje życie w ciągu ostatnich kilku lat było naprawdę magiczne. Raya i mnie łączyła głęboka miłość, którą na zawsze zachowam w swoim sercu. Śmialiśmy się codziennie i byliśmy nierozłączni. Nasza chemia była szalona w najlepszy możliwy sposób. Był dla mnie wszystkim na świecie i nie mogliśmy się sobą nasycić. To był rodzaj prawdziwej miłości, o której się marzy. Był najpiękniejszą osobą na zewnątrz i wewnątrz, jaką kiedykolwiek znałam... a to i tak mało powiedziane" - napisała Nittolo w opublikowanym w sobotę poście na Instagramie.

Jacy i Ray byli zaręczeni

Zaręczyny Raya Liotty i Jacy Nittolo zostały przez gwiazdora Hollywood ogłoszone na Instagramie w grudniu 2020 roku. "Życzenia świąteczne się spełniają. Poprosiłem miłość mojego życia o rękę i dzięki Bogu zgodziła się" - napisał aktor na portalu Instagram.

67-letni gwiazdor zmarł nagle 26 maja 2022 roku. Podczas swojej bogatej kariery wystąpił w kilkudziesięciu produkcjach. Największą sławę przyniosła mu rola Henry'ego Hilla w oscarowym filmie "Chłopcy z ferajny" w reżyserii Martina Scorsese. Zagrał również w takich produkcjach, jak między innymi: "Hannibal", "Blow" czy "Revolver".

O śmierci Raya Liotty informowaliśmy na portalu tvn24.pl

Autor:kkow

Źródło: tvn24.pl/CNN

Pozostałe wiadomości