Prezydent USA wystąpił w wideo nagranym dla gwiazdy "Białego Lotosu". "Pokonałam Joe Bidena. Takie są fakty"

Autor:
jdw//am
Źródło:
CNBC, TODAY, Twitter
Kolejna partia niejawnych dokumentów w pomieszczeniu używanym przez Joe Bidena. Relacja korespondenta "Faktów" TVN Marcina Wrony
Kolejna partia niejawnych dokumentów w pomieszczeniu używanym przez Joe Bidena. Relacja korespondenta "Faktów" TVN Marcina Wrony
TVN24, Reuters
TVN24, ReutersKolejna partia niejawnych dokumentów w pomieszczeniu używanym przez Joe Bidena. Relacja korespondenta "Faktów" TVN Marcina Wrony

Pierwszy odcinek najnowszej edycji programu "Saturday Night Live" emitowanego w amerykańskiej stacji NBC poprowadziła znana z serialu "Biały Lotos" aktorka Aubrey Plaza. Gościnnie wystąpił w nim również prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden, który przesłał realizatorom SNL żartobliwe wideo. Nagranie wywołało poruszenie wśród użytkowników mediów społecznościowych.

W sobotnim odcinku SNL prowadząca go Aubrey Plaza - która w ostatnim czasie zasłynęła za sprawą roli w serialu HBO "Biały Lotos" - nawiązała do zdobytego przez siebie w 2018 roku tytułu "najbardziej rozpoznawalnej osoby z Delaware". W zorganizowanym wówczas głosowaniu aktorka pokonała nawet pochodzącego z tego samego stanu obecnego prezydenta USA Joe Bidena. Nie omieszkała o tym wspomnieć podczas występu w stacji NBC. - Pokonałam Joe Bidena. Takie są fakty. A on był wkurzony. Spójrzcie na wideo, które mi wysłał - powiedziała Plaza tuż przed wyświetleniem nadesłanego przez prezydenta nagrania. 

ZOBACZ TEŻ: Prezydent Joe Biden "nie żałuje" sposobu obchodzenia się z tajnymi dokumentami

Aubrey Plaza i Joe Biden w "Saturday Night Live" 

- Aubrey, jesteś najbardziej rozpoznawalną osobą z Delaware, nie ma co do tego żadnych wątpliwości - zaczął żartobliwie swoje nagranie prezydent. - Cieszymy się tylko, że uszłaś z "Białego Lotosu" z życiem - dodał Biden, nawiązując do fabuły popularnej produkcji HBO. Następnego dnia głowa państwa udostępniła fragment odcinka w mediach społecznościowych.

Zdania użytkowników na jego temat były podzielone. "Prezydent z poczuciem humoru, odświeżające" - pochwalił Bidena jeden z użytkowników. "Dziękuję Panu za posiadanie poczucia humoru. Miło jest odzyskać poczucie normalności" - napisała inna komentująca. Wśród pozytywnych komentarzy znalazły się jednak także głosy krytyki. Internauci pisali o zawiedzionych nadziejach, a nawet "memicznej wartości prezydentury" Bidena.

Aubrey Plaza, gwiazda serialu "Biały Lotos" w HBO

Aubrey Plaza to amerykańska aktorka. Znana jest przede wszystkim z ról April Ludgate w serialu "Parks and Recreation" oraz Darius Britt w filmie "Na własne ryzyko". Krytycy docenili także jej występ w filmie "Legion" z 2017 roku. Kolejną falę rozpoznawalności zawdzięcza serialowi "Biały Lotos", gdzie wciela się w jedną z głównych bohaterek. Serial można oglądać na platformie HBO Max.

ZOBACZ TEŻ: Sukcesy produkcji HBO na gali Złotych Globów

The White Lotus: Sezon 2Water Tower Music

Autor:jdw//am

Źródło: CNBC, TODAY, Twitter

Źródło zdjęcia głównego: W. Heath/NBC/Getty Images, A. Michailidis/Shutterstock

Pozostałe wiadomości