Kultura i styl

Nosowska o zawieszeniu Hey: odważna, ryzykowna, ale wspaniała decyzja

Kultura i styl

TVNGośćmi byli Katarzyna Nosowska i Aleksander Doba

Pomyślałam, że po 25 latach to dla mnie ostatni moment, żeby zobaczyć, jak to jest odrzucić linę asekuracyjną - wyjaśniała w programie "Kuba Wojewódzki" piosenkarka Katarzyna Nosowska, pytana o powód zawieszenia działalności zespołu Hey. - Chciałam zobaczyć, kim jestem bez tej odsłony siebie - oświadczyła.

Nosowska powiedziała, że to nie wyglądało tak, że jechali busem i nagle wszyscy chórem stwierdzili, że Hey zawiesza działalność. - Tylko ja to powiedziałam - stwierdziła.

"Jeżeli mamy wrócić, to wrócimy"

- My się spotkaliśmy w tym gronie, naprawdę byliśmy bardzo młodzi. Dojrzewaliśmy, asystując sobie w tym dojrzewaniu. Przeżywaliśmy przemiany głębsze lub płytsze, duchowo-wszelakie razem. Żegnaliśmy naszych bliskich, którzy pojawiali się i znikali - powiedziała.

I oświadczyła: - Jeżeli mamy jeszcze wrócić, to wrócimy.

Zawieszenie działalności zespołu nazwała "odważną, ryzykowną, ale wspaniałą decyzją".

"Zaprosiłem znajomych na 102. urodziny"

Drugim gościem programu był Aleksander Doba, podróżnik i kajakarz, który jako pierwszy człowiek na świecie samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki.

71-latek w programie wyznał, że zaprosił znajomych na swoje 102. urodziny. - Powiedziałem: przed wami trudne zadanie, musicie dożyć. To, że ja będę, to jest pewne - stwierdził i dodał, że on sam chce żyć znacznie dłużej niż do 102. urodzin.

Doba: powiedziałem do znajomych, że muszą dożyćTVN

OGLĄDAJ CAŁY ODCINEK "KUBA WOJEWÓDZKI" NA PLAYER.PL

Autor: pk//now / Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN / Wojciech Kurczewski

Pozostałe wiadomości