Niebezpieczny wypadek rapera. Część z ciężarówki urwała się i uderzyła go w głowę, gdy prowadził samochód

Autor:
wac//az
Źródło:
TSR
Obszar metropolitarny Metroplex Dallas–Fort Worth w Teksasie
Obszar metropolitarny Metroplex Dallas–Fort Worth w Teksasie
Google EarthObszar metropolitarny Metroplex Dallas–Fort Worth w Teksasie

Niecodzienny wypadek miał miejsce na autostradzie międzystanowej w Teksasie. Raper Stanky Legg jechał z partnerką samochodem, gdy z jadącej przed nim ciężarówki oderwała się część, rozbiła szybę w ich aucie i uderzyła go w głowę. Kontrolę nad kierownicą przejęła pasażerka. O kulisach wypadku i leczeniu Griffith opowiedział w rozmowie z portalem TSR.

Do zdarzenia doszło 6 stycznia na autostradzie międzystanowej 30 w obszarze metropolitarnym Metroplex Dallas–Fort Worth. Matthew Griffith, raper znany pod pseudonimem Stanky Legg Oh Boy Prince, jechał razem ze swoją partnerką skrajnym lewym pasem, kiedy od jadącej przed nimi 18-kołowej ciężarówki oderwała się metalowa część, która następnie rozbiła przednią szybę ich samochodu, uderzyła go w głowę, po czym wylądowała na szczęśliwie pustym foteliku dziecka.

Griffith w rozmowie z TSR przyznał, że stracił przytomność, a kontrolę nad kierownicą przejęła jego partnerka, raperka znana pod pseudonimem Unique Musick. - Wszystko, o czym zdążyłam pomyśleć, to że mój syn zostanie bez rodziców - opowiadała.

ZOBACZ TEŻ: Przypadkowo przejechała złodzieja, który właśnie kradł katalizator z jej samochodu

Partnerka o "szalonym wypadku"

Karetka zabrała muzyka do Methodist Dallas Medical Center, gdzie dzień później poddał się trzem operacjom. Uderzenie częścią doprowadziło do złamania kilku kości, w tym kości jarzmowej. - Musieli włożyć mi płytki na twarzy oraz śruby i druty w szczęce - opowiada Griffith. Szpital opuścił po pięciu dniach. Unique poinformowała o wypadku w mediach społecznościowych, prosząc o modlitwy po "szalonym wypadku". Później udostępniła kilka zdjęć, na których widać część ciężarówki oraz zakrwawiony fotel kierowcy i kierownicę.

Apel o ostrożność na drogach

Griffith w wywiadzie przyznaje, że w sprawie wypadku nikt nie został "oskarżony ani pociągnięty do odpowiedzialności". Jak twierdzi, jego prawnicy poinformowali go, że przez ścianę zasłaniającą widok z kamery monitoringu mają problem z ustaleniem, z której ciężarówki pochodziła feralna część. Dodaje, że chciałby, aby na autostradach "przestrzegano więcej środków ostrożności". - Mogliśmy zginąć - mówi Unique.

ZOBACZ TEŻ: Tragedia podczas lotu. Instruktor miał atak serca, pilot myślał, że żartuje

Autor:wac//az

Źródło: TSR

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości