TVN24 | Kultura i styl

Książę Harry i Jon Bon Jovi w studiu Abbey Road. Razem nagrali piosenkę

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
ads//now
Źródło:
PAP

Książę Harry i Jon Bon Jovi wzięli udział w nagraniu utworu promującego zawody sportowe dla rannych i okaleczonych żołnierzy i weteranów. To jedna z ostatnich aktywności księcia jako wysokiego rangą członka rodziny królewskiej.

Harry, Bon Jovi oraz członkowie Invictus Games Choir spotkali się w londyńskim studiu nagraniowym Abbey Road znanym przede wszystkim jako miejsce, gdzie przed laty zarejestrowana została większość albumów zespołu The Beatles.

Wspólnie nagrali nową wersję przeboju Bon Jovi "Unbroken", która w marcu zostanie wydana na singlu, aby promować Invictus Games. Odbywające się od 2014 roku zawody to jedna z inicjatyw charytatywnych księcia. Jon Bon Jovi ma związki z wojskiem, bo jego rodzice służyli w oddziałach amerykańskich marines.

Harry i Meghan ustępują

Harry we wtorek wrócił z Kanady do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w serii oficjalnych wydarzeń - po raz ostatni jako wysoki rangą członek rodziny królewskiej. W ubiegłym tygodniu rzecznik Harry'ego i jego żony Meghan poinformował, że książęca para ustąpi formalnie z roli wyższych rangą członków rodziny królewskiej z dniem 31 marca.

To efekt ustaleń zawartych przez rodzinę królewską po niespodziewanym ogłoszeniu na początku stycznia przez Harry'ego i Meghan, że zamierzają ograniczyć pełnienie oficjalnych obowiązków, samodzielnie się utrzymywać oraz dzielić czas między Wielką Brytanię a Ameryką Północną. Meghan, przebywająca w dalszym ciągu w Kanadzie wraz z ich synem Archie'em, przyleci do Wielkiej Brytanii prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Autor:ads//now

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości