TVN24 | Kultura i styl

Filmy i seriale do nadrobienia. Rozrywka bez wychodzenia z domu

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
informacja prasowa
Zwiastun filmu Jana Komasy "Boże Ciało"
Zwiastun filmu Jana Komasy "Boże Ciało"Kino Świat
wideo 2/3
Kino ŚwiatZwiastun filmu Jana Komasy "Boże Ciało"

Ogólnopolska akcja #zostańwdomu to dobra okazja, żeby nadrobić nieobejrzane filmy, seriale i programy telewizyjne. Filmowe klasyki, serialowe hity czy kino dla dzieci - to tylko część specjalnej kolekcji serwisu Player.pl "Rozrywka bez wychodzenia z domu".

Serwis Player.pl przygotował specjalną kolekcję "Rozrywka bez wychodzenia z domu". W marcu portal wprowadził m.in. większość z nominowanych tytułów do Polskich Nagród Filmowych "Orły", w tym rekordzistę tych nagród, "Boże Ciało" Jana Komasy. Nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy obraz został entuzjastycznie przyjęty przez międzynarodową krytykę i publiczność.

Spośród międzynarodowej klasyki, fani kina znajdą między innymi klasyki Quentina Tarantino: "Django", "Pulp Fiction" i "Cztery pokoje".  W ofercie znalazł się też najnowszy film Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem i Margot Robbie.

Zwiastun "Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino
Zwiastun "Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino08.01| Zwiastun "Pewnego razu w Hollywood" Quentina TarantinoColumbia Pictures/UIP

Kino dziecięce i serialowe hity

Serwis oferuje bogaty zbiór filmów dla dzieci. Począwszy od "Toy Story 3", kolejnej części jednej z najpopularniejszych animacji Disneya dla młodszych i starszych, przez "Aladyna", "Króla lwa", po "Piękną i bestię". A to tylko kilka propozycji, jak spędzać czas, gdy dzieci zostają w domu.

W czasie, w którym powinniśmy zostać w domu, można nadrobić zaległe seriale. Warto sięgnąć po tytuły, które na stałe wpisały się w historię telewizji. Na Playerze dostępne są między innymi obsypane nagrodami "Gra o tron", "Wielkie kłamstewka" czy "Detektyw". Warto też sięgnąć po "Młodego papieża", serial jednego z najważniejszych włoskich reżyserów w historii - Paolo Sorrentino.

Na chwilę przed premierą trzeciego sezonu, warto nadrobić poprzednie odsłony "Westworld". Mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu, autorstwa Jonathana Nolana i Lisę Joy, znalazła już rzeszę wiernych fanów.

Za rolę w "Wielkich kłamstewkach" Kidman odebrała czwarty Złoty Glob
"Wielkie kłamstewka"HBO

Telewizyjne nowości

Wraz z początkiem marca pojawiło się wiele nowości. Można więc nadrobić nieobejrzane dotąd odcinki "Down the road. Zespół w trasie", "Ślub od pierwszego wejrzenia", "Ameryka Express" i "Gogglebox". "Hotel Paradise" pozwoli przenieść się na rajskie Bali. Raj na ziemi, gdzie w powietrzu unosi się zapach miłości i intrygi.

Kolekcja "Rozrywka bez wychodzenia z domu" dostępna na platformie VOD player.pl.

"Rozrywka bez wychodzenia z domu" w Player.pl
SPOT MARZECPlayer.pl

Autor:red.

Źródło: informacja prasowa

Źródło zdjęcia głównego: Andrzej Wencel \ Aurum Film \ Kino Świat

Pozostałe wiadomości