Keanu Reeves szczerze o związku i życiu prywatnym. Mówi o ukochanej i nocnych koszmarach

Autor:
wac//am
Źródło:
People, CNN

Keanu Reeves strzeże swojej prywatności i rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Tym razem aktor uczynił wyjątek i, zapytany przez magazyn "People", opowiedział o czasie spędzonym z Alexandrą Grant.

Magazyn zapytał Reevesa o jego ostatnią "błogą chwilę". - Kilka dni temu z moją ukochaną - odpowiedział aktor. - Leżeliśmy w łóżku. Byliśmy połączeni. Uśmiechaliśmy się, śmialiśmy i chichotaliśmy. Czuliśmy się świetnie. To było naprawdę miłe być razem - dodał. 

Keanu ReevesShutterstock

ZOBACZ TEŻ: Keanu Reeves niespodziewanie pojawił się na weselu brytyjskiej pary. "To coś, co będziemy pamiętać"

Keanu Reeves w wywiadzie o życiu prywatnym

Aktor, znany z ról w takich filmach jak "Matrix" czy "John Wick", udzielił "People" wywiadu w ramach serii "One Last Thing". Zapytany, kiedy ostatni raz tańczył, przyznał: - Na weselu przyjaciela, jakieś osiem miesięcy temu. Czasami sam proszę do tańca, a czasami potrzebuję namowy. Czasami jest to piosenka, a czasami osoba. Po prostu podążam za uczuciem. 

Mówiąc o ostatniej grze, w jaką grał, Reeves wymienił szachy. Ostatni wschód słońca, jaki widział na własne oczy? Podczas podróży po Japonii, kiedy przeżył "wspaniały jet lag" (reakcja organizmu na zmianę strefy czasowej), obserwując słońce wschodzące nad Kioto. Nie odpowiedział za to na pytanie o ostatni powracający sen. Zaznaczył jednak, że miewa nawracające koszmary, "ale są zbyt przerażające, by je opisać".

Keanu Reeves. Związek z Alexandrą Grant

Spekulacje na temat tego, że Keanu Reeves i artystka oraz filantropka Alexandra Grant są w związku, zaczęły pojawiać się, kiedy para trzymała się za ręce na gali LACMA Art + Film w 2019 roku - przypomniał portal CNN dzień po publikacji wywiadu w "People". Dwa lata wcześniej Reeves i Grant wspólnie założyli wydawnictwo X Artists’ Books. Razem stworzyli też dwie książki: "Ode to Happiness" i "Shadows". Reeves jest autorem tekstu, a Grant ilustracji.

Alexandra Grant i Keanu Reeves w 2019 rokuOvidiu Hrubaru / Shutterstock.com

ZOBACZ TEŻ: Nazwali nowy środek ochrony roślin na cześć Keanu Reevesa. "On też jest zabójczy w swoich rolach"

Autor:wac//am

Źródło: People, CNN

Źródło zdjęcia głównego: Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości