TVN24 | Kultura i styl

Daniel Craig ostatni raz w roli Bonda. "To ogromna część mojego życia"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
js/dap
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Daniel Craig w rozmowie z Anną Wendzikowską: jestem szczęśliwy, ale jest też smutek, bo to jest ogromna część mojego życia
Daniel Craig w rozmowie z Anną Wendzikowską: jestem szczęśliwy, ale jest też smutek, bo to jest ogromna część mojego życiaDzień Dobry TVN
wideo 2/4
Dzień Dobry TVNDaniel Craig w rozmowie z Anną Wendzikowską: jestem szczęśliwy, ale jest też smutek, bo to jest ogromna część mojego życia

"Nie czas umierać", czyli najnowszy film o Jamesie Bondzie, już w kinach. Agenta 007 po raz ostatni zagrał Daniel Craig. W rozmowie z dziennikarką "Dzień dobry TVN" Anną Wendzikowską powiedział, że odczuwa dumę. - Jestem szczęśliwy, ale gdzieś tam jest też smutek, bo to jest ogromna część mojego życia - przyznał. - Miałem to szczęście, że dostałem szansę, żeby wpuścić trochę powietrza do tej historii, trochę zmienić Bonda. To mi się spodobało, bo lubię wprowadzać nową jakość - mówił.

25. odsłona przygód Jamesa Bonda "Nie czas umierać" trafiła do polskich kin 1 października. Film światową premierę miał we wtorek w londyńskiej Royal Albert Hall. Po raz piąty i ostatni w agenta 007 wcielił się Daniel Craig. Przez pandemię premiera "Nie czas umierać" była kilka razy przekładana, bo początkowo film miał trafić do kin wczesną wiosną zeszłego roku.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Daniel Craig pytany, jakie to uczucie zostawić za sobą taki kawał życia, powiedział, że "jest w nim jakiś rodzaj ulgi”. - Cieszę się, że wreszcie tu jesteśmy, że się udało. Wypuszczamy ten film i ludzie wreszcie będą mogli go zobaczyć. To jest wspaniałe - stwierdził w rozmowie z dziennikarką "Dzień dobry TVN" Anną Wendzikowską.

- Na pewno odczuwam dumę. Jestem dumny z tego filmu i innych, w których wcieliłem się w Bonda. Jestem szczęśliwy, ale gdzieś tam jest też smutek, bo to jest ogromna część mojego życia - przyznał.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nowy film o Jamesie Bondzie zarobił w pierwszym dniu wyświetlania nawet pięć milionów funtów

"Nie czas umierać" - najnowszy zwiastun filmu o Jamesie Bondzie
"Nie czas umierać" - najnowszy zwiastun filmu o Jamesie BondzieForum Film Polska

Craig: fani bardzo emocjonalnie podchodzą do postaci Bonda

Na uwagę, że kiedy jego nazwisko pojawiło się w kontekście roli agenta 007 wielu komentowało, że to jest fatalny wybór, powiedział, że "nawet rozumie tę pierwszą negatywną reakcję". - Fani bardzo emocjonalnie podchodzą do postaci Bonda, jakby trochę był ich własnością. Wiedziałem, że nic z tym nie zrobię, dopóki nie stanę na planie i dopóki nie pokażę ludziom efektów mojej pracy - powiedział aktor.

- Mieliśmy dobry scenariusz, dobrego reżysera i świetny film. Wierzyłem w ten projekt, ale musiałem być cierpliwy - dodał.

Daniel CraigTVN24

Craig został także zapytany, co nowego wniósł w postać Bonda. - Dla mnie każdy Bond był genialny - powiedział.

- Ja miałem to szczęście, że dostałem szansę, żeby wpuścić trochę powietrza do tej historii, trochę zmienić Bonda. To mi się spodobało, bo lubię wprowadzać nową jakość. Nie chcę powielać tego, co było - mówił.

Jego zdaniem to była szansa na pozyskanie nowych, młodszych widzów. - To się chyba udało. Pojawili się widzowie, którzy po raz pierwszy poznali Bonda, samochody, broń i gadżety. To wszystko stało się nowoczesne - ocenił.

Anna Wendzikowska o filmie "Nie czas umierać"
Anna Wendzikowska o filmie "Nie czas umierać"TVN24

Autor:js/dap

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości