Daniel Radcliffe zostanie ojcem. Gwiazdor Harry'ego Pottera i jego partnerka przerywają spekulacje mediów

Autor:
jdw//am
Źródło:
CNN

Daniel Radcliffe i jego partnerka Erin Darke spodziewają się dziecka. Choć pogłoski o domniemanej ciąży 38-latki krążyły w mediach społecznościowych już od kilku dni, dopiero w niedzielę para oficjalnie potwierdziła te informacje. 

Radcliffe i Darke związali się ze sobą dziesięć lat temu. Pierwsze doniesienia o ciąży aktorki obiegły amerykańskie media społecznościowe i tabloidy w ubiegłym tygodniu, kiedy to Darke została sfotografowana z wyraźnie zarysowanym ciążowym brzuchem. Kilka dni później, w niedzielę 27 marca, rzecznik prasowy pary potwierdził dziennikarzom CNN, że aktorzy "spodziewają się pierwszego dziecka".

Daniel Radcliffe i Erin Darke spodziewają się dziecka

Radcliffe i Darke poznali się w 2013 roku na planie dramatu "Na śmierć i życie". Wspólnie pracowali również nad filmem "Don’t think twice" z 2016 roku i kilkoma odcinkami serialu "Cudotwórcy", gdzie Radcliffe wciela się w jedną z głównych postaci. Aktorzy rzadko dzielą się publicznie szczegółami dotyczącymi ich związku i wspólnego życia.

Podczas ubiegłorocznej promocji filmu "Weird: The Al Yankovic Story" Radcliffe zdradził, że chciałby, żeby jego przyszłe dzieci poznały, czym jest życie na planie filmowym. Dodał jednocześnie, że w jego ocenie dzieci powinny być chronione przed sławą "za wszelką cenę".

ZOBACZ TEŻ: Rihanna jest w drugiej ciąży. Lawina domysłów po występie na Super Bowl

Autor:jdw//am

Źródło: CNN

Pozostałe wiadomości